0 oy
702 göst.
Diğer kategorisinde (46 puan) tarafından

Kızlar 33 gün önce sezeryanla doğum yaptım bebeğimi doğduktan sonraki gün enfeksiyon ve sarılıktan kuveze aldılar ben çabuk ayaklandim 5 gün boyunca yattı yatigi her gün emzirmek için hastanede bekliyordum geceye kadar kendimi çok iyi hissediyordum dikislerim iyidi fakat bebeğim  eve geldikten sonra en ufak sesinde bile aniden kalkıp bakıyordum bu yüzden  2 haftadır dikislerim çok kötü kontrole gidemedim virüs ten dolayi sag tarafı iyileşmiş fakat sol tarafı sulanıyor kanıyor  yanıyor doğumdan sonra 2 hafta geçse açılma olabilir mi enfeksiyondan mi böyle bana hiç pansuman yapmayın demişti hemşire bizde yapmadık şuan sanki yeni doğum yapmış gibi öyle acıyor kalkıp oturamiyorum  fucudin krem varmış alıp kullansam olur mu bilgisi olan yardımcı olabilir mi 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım iltihap aktığını söylüyorsun bence vakit kaybetme ve hemen dr a git o gerekeni ypar kendi başına ilaç vs kullanma çok geçmiş olsun ve bizleri de haberdar et ❤
(46 puan) tarafından
Evet hem kanıyor hem akıyor canım çok yanıyor korkudan evden cikamiyorum durumlardan dolayı doğum yaptığım hastane uzak oldugundan gidememde genelde çok da kalabalık olan bı hastane böyle giderse mecbur hastaneye gitcem
tarafından
Yok mu drun numarası
(46 puan) tarafından
Hayır yok cnm  randevusuz bı hastane zaten gidip sıra alsam beklemek zorundayız
-Reklam-
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Enfeksiyon olabilir canım, ben de sezeryan oldum ama bana batikan ve gazlı bez ile pansuman yapın günde 3 defa demişlerdi

(46 puan) tarafından
Dikişim ip dikis  mi yoksa yapistirmami onu bile bilmiyorum bende başladım  günde 1 kere yapıyorum  gece de havalandiriyorum iyilessin diye ama çok kötü olmuş
(2,704 puan) tarafından
Bantlıyor muydun birde? Benimkini açık bırakmışlardı hava alsın diye, canım ihmal etme bence pansumanı ama önce bir doktora görün istersen benimki estetik dikişti
(46 puan) tarafından
Gazli bezi kenardan  bantlayarak tutttuyorum cnm çok hareket ettiğim için dikisim hiç bilmiyorum yarın olmazsa gitcem daha kötü olmadan saolun teşekkür ederim
0 oy
tarafından

Bence iltihap kapmış olabilir sen hastaneye git , dahada ilerlemesin 

(46 puan) tarafından
Yarın gitcem inşallah saolun
0 oy
(124 puan) tarafından
hayır kafana göre krem  kullanma mutlaka doktora git dikişlerin açılmış mıhtemelen dikiş komple açılırsa her aksam hastanede karnına bastırabilirler içndeki kan bosalsın diye sen  bi git gözük arladasımın patladı o sekılde patlayan dikişin oraya hortum taktılar her aksamda dikişlere elleriyle bastırıyolardı vakit kaybetmeden git bence
(46 puan) tarafından
Açılmış olmasından korkuyorum bende ilk iki hafta çok iyidi gitcem yarin
(124 puan) tarafından
açılmış olabilir dikkat et sürekli temz tut batıkon sür
(46 puan) tarafından
Sağlık ocağina gittim temas yok diye mecbur dikişi fotoğraf olarak gösterdim ilaç yazdi
0 oy
(46 puan) tarafından

Bu kremleri verdi sağlıkocagindaki doktor ikisini karıştırip sür dedi

image

(124 puan) tarafından
geçmiş olsun
(46 puan) tarafından
Sağol canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 74 göst.
22 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 126 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 519 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu

378,249 soru

11,321,239 cevap

34,765 kullanıcı

...