0 oy
74 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (153 puan) tarafından

Kızlar beş gün oldu sezeryan ile doğum yaptım ilk dikislerim eriyen dikisti fakat bu alınan dikiş hayatımda hiç dikiş aldırmadım ki sezeryan dikişi bir karış kadar var çok korkuyorum pazartesi aldırmaya gidicem sorum şu can yakıyor mu? Ağrısı varmı? Sonrasında ne oluyor orası nasıl oluyor bilgisi deneyimi olanlar yorum yapabilirmi:(

4 Cevaplar

0 oy
(120 puan) tarafından
Doktor ulturasonla bakıyor dikiş attığı yere bir sorun yoksa   eliyle cekiveriyor dikiş alındı diyor. Hiç acımıyor inanmadım bile hani nerde dikiş dedim. Gösterdi ip gibi incecik birşey almış eline 
(153 puan) tarafından
İnşallah benimkide öyle olur cok tedirginim .
(120 puan) tarafından
Tedirgin olmanıza gerek yok :)
-Reklam-
0 oy
(5,727 puan) tarafından
Ben de hiç dikiş aldırmamıstım korkuyorum, ama hiç acımadı. Tuttu çekti sadece ipin hareketini hissettim ben
0 oy
tarafından
Ben dikiş aldırmadım 7 buçuk ay önce doğum yaptım
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Benimde aynı canım 1 hafta oldu bugün benimde ilki eriyen bu alinandan batıyor ya canımı yakıyor hiç ağrım yok onun acitmasi var tek bende nasıl alinacak bilmiyorum Bi korktum şahsen benimde cuma günü alincak 
(153 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun benimkide aynı sızlıyor arada bir acıyor agriyor nasıl aldiricam bilmiyorum inşallah alındıktan sonra bir nebze rahatlariz.
(4,061 puan) tarafından
İnş valla beni çok rahatsız etmeye başladı hiç ağrı sanci sizi yok ama o iplik beni mahvetti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 127 göst.
1 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde polatzulal35 (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 173 göst.
30 Ocak 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 519 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 703 göst.
5 Nisan 2020 Diğer kategorisinde ♡Kartaliçe♡ (46 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,476 cevap

34,777 kullanıcı