+1 oy
228 göst.
Aile kategorisinde (2,375 puan) tarafından
Kızlar  o kadar yorgunum ki 4 gün yıllık izin aldım yarın nöbete gidiyorum bu sırada hasta oldum ses gitti fln 2 küçük çocuğum var bilenler bilir ev işi büyük kızımı kresten al evi temizle yemek hazırla çok çok aşırı yoruldum iki büklüm geziyorum evde saçlar da beyaz bu halimi sevmedim suslenesim bile gelmedi belim catliyo her iki çocuğu olan böyle mi sizde süslenip kendinize vakit ayirabiliyormsnz ..evde hiç durmayan iki küçük kızım var mahvediyolar.Bu ara herkeste üstüme geliyor , dışarı çıkıp insan goresim gelmedi yemin ederim çocuk kütüphanesine gidiyorum orda bı laf , kızı okuldan almaya gidiyorum ( büyük 5 yaşların yıl sonu kep atma töreni varmış benim kızımda eğlence düğün gibi çok sever okuldan aldım anne burda ne yapacaklar dedi gösteri deyince sandalye ye oturdu kalkmadı ) neyse ordan sınıfın öğretmeni geldi siz birini mi bekliyorsunuz diye hayır dedim kızım tutturdu gösteriyi izleyecegim diye dedim , aaa tatlım bu bizim gösterimiz dedi bende araya girdim biraz izlesin kalkar zaten dedim ha tmm öylemi kolay gelsin dedi gitti ama benim içime bı oturdu bu öğretmeni gördüğümde laf carpcam ne desem acaba , çok hirslandim .

Sonra işyerinde bı arkadaş benim daha rahat gunlerimmis tek kızı var 6bucuk yaşında okula gidiyor getir götür öğle yemeğine ödevleri çok zormuş çok hareketliymis kızı ya benmkilelerle bir mi her gün ise süslenerek geliyor ben zar zor makyaj yapıyorum yemekslroni yediriyorum diğeri de 2yasinda yorgunluktan başımın ağrısı geçmiyor insanlar ne ara böyle fesat vicdansız oldu ben artık kimseyle konusasim yok herkese cvp verip uğraşmaktan yikdim şu 4gunun içinde 

8 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından
........................
(1,009 puan) tarafından
Canım ben sana cevap veren arkadaşı terslemiştin onun için cevap vermistim. Ve isin gercekten cok zor. Ben iki cocuk evin icinde yemeklerini zor yetistiriyorum.oglen okula zor yetistiriyorum büyüğü.seneye benimki de tam gün olacak simdiden nasil olacak getir gotur arada yemek hazirla nasil olacak diye simdiden dusunur oldum. Calistigimi dusunemiyorum bile.
Bosver hangi insana yetiseceksin disarda boyle insanlar cok. Kafana takma ne söylerse söylesinler. Onlar lafi soyledi gectiler simdi akillarina bile gelmiyordur. Biraz hastasin ya o yuzden hersey ust uste geliyor gibi olmustur.
-Reklam-
0 oy
(48,735 puan) tarafından
ogretmene sinir oldum bende izlesin cocuk gibi bu bizim gosterimiz diyo 
(2,375 puan) tarafından
Aynen kocaman bahçe masa sandalye kalmaz diye düşündü ama ben zaten rahatsız oldum kızımı getiremedim ordan bahcenn diğer tarafında oynasa gidip gelse oturdu bı güzel mryvesiyu poğaça börek yedi:)  yok o öğretmene haddini herkesin icidne bildirmem gerek keşke denk gelsem keşke
0 oy
(13,101 puan) tarafından

Benim de 2 çocuğum var çakışmıyorum sen çalışıyorsun haliyle biraz daha yorgun olursun. 

BU akşam dışarıya  çıkacağımız zaman  kızım eşimi bırakmıyor oğlum da beni saçımı düzleştirecektim yatak oda da yere oturdum oğlum yanım da düzleştirdim rimel bb krem vs de sürdüm :) Mesela o an salmam kendimi ay durmuyorlar yapmayayım diye 

(2,375 puan) tarafından
Yok biyere gidilecekse yaparım suslenirim ama yorgunluktan yapasim gelmiyor bunları hazırla giydir sulari cisleri ancak oluyor elim kolum duruyor
(10,079 puan) tarafından
Helal kiz sana. Ben anne topuzu :D
(13,101 puan) tarafından
Sonuçta bende giydiriyorum çocukları ama erken başlarım giydirmeye :))
Hiç öyle çıkmadım evde dahi pek topuz yapmam :))
0 oy
(1,050 puan) tarafından
Ah be Alyakuş senin dertlerin de bitmek bilmedi dünyanın yükü sende toplanmış sanki bi gün yüzü göremedin be kıyamam Allah yardımcın olsun
(2,375 puan) tarafından
Sende teselli mi veriyosun dalga.mi geçiyorsun belli değil:) böyle yazıp modumu iyice dusurecegine keşke bı yorum yapsaydın
(1,050 puan) tarafından
Yok kız estağfirullah neden dalga geçeyim gerçekten kıyamadığım için yazdım :)  hep dertli postlarını görüyorum öyle içimden geldi yazdım ama bak sayemde yüzün güldü işte ne güzel :)  çok da şey yapmamak lazım be kuzum he deyip geçmek lazım herkese. Yoksa olan yine sana oluyor bak saçlarım beyazladı diyorsun yazık değil mi sana
(2,375 puan) tarafından
Wlla beyazlado aynada baktım çok üzüldüm :( bu iki çocuk hayatın koşturmasi bıktı ama ben 1 veya 2 gün böyle hissederim kendimi sonrasında , modum hemen yükselir bu huyumu seviyorum ama.karalar baglyinca da fena modum düşer herkesin hakkından geliyorum ama yorucu değil mi bu insanlar niye bukadar kötü herkes birbirine laf sokma derdinde fesatlık derdinde ve bana ikidir denk gelmesi oyuzden biraz hayatı sorguladım ben milletin biseyleriyle uğraşmam günah ya artık entirakalarda buluyorum kendimi napym:( :)) saol cnm Allh herkesin yüzünü güldürsün ben birazcık herld fazla takıyorum
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Ah insanlar ahh
0 oy
tarafından
Canim inan çalışmadığım halde banyo yapmaya fırsatım yok şu saat oldu kızım huysuz  herkes uyur ben beşik sallarım bu günlerde geçecek 
(2,375 puan) tarafından
Gecicek demi çabuk geçsin de istemiyorum ama bı yandan çalışma hayatım bı yandan dışarı hayatı ekonomi altnust çok zor parasal yönden benmkiler uyudu 12ye doğru ben yatamıyoruz oksurukten
tarafından
Geçmiş olsun canım Allah şifa versin
0 oy
(2,375 puan) tarafından
Modum 1 gün düşer 2.gun bomba olurim
0 oy
(5,397 puan) tarafından
Çalişan annelere helal olsun gercekten ben çalışmıyorum 2 cocugum var zar zor ayakta durabiliyorum çalissam nasıl olurum düşünemiyorum bile
(2,375 puan) tarafından
Ben gibi modun hemen düşer sonra hayata sımsıkı baglanirsin kaldığın yerden devam edersin ben bazen böyle olurum ama bazen de okadar yorgun bile olsam rabbim kuvvet verip çok enerjik olurim ..ama genel olarak hep yorgun hep bide grip oldum 2 çocuklu hayat çok zor
(5,397 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor tabiki

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 23 göst.
0 oy
16 cevap 212 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu
0 oy