0 oy
1,282 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Kızlar hesabım var ama ordan yazmak istemedim yeni açtım o yüzden çünkü buradakiler linç işini çok yapıyor aranızdan biriyim bende 

Şimdiden zaten linçleyecekler yazmasın 

İlişki sırasında kızım uyuyordu normalde zaten çok uysal bir kız sessizce kalkmış bize bakıyordu çok utandım ne yapacağımı bilemedim o an günahı var mı kızımda olumsuz etki yaratır mı bu durum 11 buçuk aylık 

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
Birdahakine daha dikkatlice olun canım ileride aklına geldikçe çocuğun biraz Moralı bozulabilir 
-Reklam-
0 oy
(7,039 puan) tarafından
Offf eyvah kız niye aynı odada yapiyosunuz ben salonda uyutuyorum öyle bişey olunca 
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ben küçüktüm annemle babamı görmüştüm evlilikten hep korkar oldum okadar korkuyordum ki evlendim eşim bana yaklaştı çok korktum gerçekten kalıyor hatırlıyorum beşikte yatıyordum annemin o sesi falan hiç gitmez 25 yaşındayım unutamıyorum 
0 oy
tarafından
O yaşta hatırlamazki uhafizasi onu tutmaz normal devam hayata tabiki bundan sonraki süreçte dikkatli olmakta fayda var
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Bişey olmaz küçüktür ama haklisin insan utanıyor vala 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Anlamamıştır ne olduğunu unutur xaten daha aylık ama dikkat edin bundan sonrasına 
0 oy
tarafından
Bacım kim sizi neden linç yapsın bu kadar kendinizi önemsemeyin Allah aşkına yolda görse tanımaz kimse sizi soruna gelirsek sizde dikat ederek yapsaydınız sanki dünya derdi gibi sevişken düşünmen lazımdı bunu 
0 oy
(499 puan) tarafından
Keşke başka odada yapsaydınız 
0 oy
tarafından
Sizde bilemezdiniz kalkacağını olan olmuş üzme kendini daha dikkatli olursunuz 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bi kac ay once ayni sey benim basima gedi oglum 14 aylik yatak odasinda yatırdık karanlikta sesiz sesiz gelmis biz hic farketmedik hemen tolarlandik   daha kucukler oyuzden unutur  ama daha  dikkatli olmamiz gerek  artik herseyi anlıyorlar 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 1,838 göst.
13 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 160 göst.
0 oy
0 cevap 51 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.
20 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Milana (0 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,581 cevap

34,862 kullanıcı

...