0 oy
1,835 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kendisi 23 yaşında .akşam biraz eşimle tartıştık sonra bende çocuğu eşime bırakıp duşa girdim .ikimizin ortak çocuğu.neyse oda durudamayip aplasi ( üvey kızım) vermiş .bebek beni görünce bir ağladı kimseye gitmek istemiyor özlemiş beni .daha 7 aylık .kızda tutturmuş senden ayrı kalmaya alışsın.aksam tartışma sırasında gitcem lafı geçmişti art düşünmek istemiyorum ama çalışmıyorum görmüyorum daha da ufak niye ayrı kalmaya alissin

30 Cevaplar

+9 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben art niyet görmedim bu lafta. Kaynanamda bana derdi sensiz durmaya alıştır biraz diye. Haklıydı bana göre bi markete gitsem çocugumu kaynanama bırakmazdım aglardı benim için. Sonradan alıştı büyüdükçe. Kız kötü bişey dememiş hak verdim. Sizin kavganın üstüne geldiği için sen alınmışsın, malum bide üvey kızın olunca.. 
tarafından
Selo yazacaklarimi yazmışsın kuzu❤️
Bunda art niyet yok cnm biraz sensiz durmaya alıştır. Ben ve oğlum eşim evde tekiz sürekli bize alıştı kimsede durmuyo. Markete bile bırakıp gidemiyorum. Keşke birileri yanımda olsaydı da alistirsaydim zamanın da
(2,702 puan) tarafından
Hatçem sen Demir i bana bırak istediğin yere git bacım :)
tarafından
Bacım kurban olam demir gibi bir Alp kutay var zaten ikisinin arasında bakırköy Hastanesi'ne koyarlar seni ❤️kiyarmiyim sana hiç ❤️❤️❤️❤️❤️
(2,702 puan) tarafından
Oyy bacım benim ❤️ Olsun ne zaman ihtiyacın olursan5 dkka uzağındayım ;)
tarafından
Tşk ederim bacım aynı şekilde senin de ne zaman ihtiyacın olursa ben hemen yanındayım ❤️☺️
-Reklam-
+2 oy
(5,287 puan) tarafından
İnsan ister istemez huylanıyo 
tarafından
Ya eşime dedim ben gitcem filan oda dedi kızımı bırakmam üstüne bu lafı edince çok sinir oldum ben mi abartiyorum acaba
+1 oy
(676 puan) tarafından
Saçmalık tek kelime ile kıskanıyor bence
tarafından
Ya artık bunaldım tam arayı düzelteyim diye uğraşıyorum burada da yazıyorlar üvey anne olduğun belli diye ama öğle tavırları  var ki beni benden alikoyuyor gece bebek ağladı müsait değildik yatak odasının kapısını açıyor bebeğe bakacağım diye
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Şimdi degil ama biraz büyüdüğünde sende ayrı durmaya alışması iyi olur hastane avm işlerin illaki olacak bebeğinize her zaman yanında götüremezsin ki kız doğru söylemiş 
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Muhtemelen kendiisi bunu yaşadığı için sizin çocuğunuz içinde olası sonuç bu olacak oda iki ebeveyni ile yaşamayacak diye düşünüyor. Aslında huykanacakbir durum yok tammeen onun yaşadığı travma ile alakalı vardığı bir sonucun dile gelme şeklidir bu.
tarafından
Olabilir belkide
0 oy
tarafından
Art niyet gormedım benım annemde der seni gormedıfınde ağlıyor cocuk bıraz gıt de alışsın ağlamasın tuvalete giremiyorum yoksa, ama sen kendin gıtcem etcem demekle hata yapmışsın 
tarafından
Valla o kadar bunaldım ki bazen gerçekten gidesim var
tarafından
Ama sen oyle dersen agzına laf vermıs olursun çünkü yaşı çok büyük ben 26 yaşındayım yanı nerdeyse aynı yaştayız bu fıkrı onlara düşündürtme bıle
tarafından
Haklısın o gitsin biz babamla kardesimle oluruz diye düşünür belki
tarafından
Canım yaşını bılmıyorum senın ama 23 yaşındaki kız kıskançlık yapmaz artık ıletısımınız dıyalogunuz nasıl
tarafından
Sen öğle zannet kız inanılmaz kiskanc bebeği babası kucaklasa oda babasının kucağına atlıyor . Bebeğe kuzum bı tanem der hemen koşar gelir baba beni mi çağırdın diye
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Kötü niyetle söylemediğini düşünerek yazıyorum benim oğlum da bensiz asla durmazdi ama hamile kalınca hastaneye vs. Gitmem gerekiyor bir kaç kez anneme bıraktım benden ayrı durmaya alıştı biraz biraz. İnşallah kötü niyetle dememiştir bakacak biri varsa arada bir bırak bence de. 1 2 saat de olsa insan kendine zaman ayırmaya ihtiyaç duyuyo.
tarafından
Bırakınca ona hemen arar ardımızdan durmuyor diye markete filan giderken koyduğum zaman
(8,986 puan) tarafından
Bir ağlar 2 ağlar bebek eylemekte ne var iki hoplatip 3 ziplatsa duracak aslında ama benim kaynana da öyle yarım saat markette pazara gitsem 5 kez arar durmuyor diye annemde 2 3 saat sorunsuz kalan oğlum... Bilemedim ne diyeceğimi
tarafından
Benim kızima bıraksan hiç sikayetlenmez o daha markete varmadan arar sanki babası ile romantik bir yere gidiyoruz öğle hallere girer ikide bir arar
(8,986 puan) tarafından
Demek ki içten içe kıskanıyo ne diyeyim. Bu arada yanlış anlamazsan sadece meraktan soruyorum kaç yaşındasın yaslariniz yakınsa o yüzden de kıskanıyo olabilir diye düşünüyorum
0 oy
tarafından
Bence kötü bişey dmeemiş canm ya
tarafından
İnşallah ogledir benim alinganligimdir
0 oy
(2,139 puan) tarafından
Kötü niyetli olduğunu sanmıyorum canım ya hatta hak verdim kıza. Bak benim kızım küçüklüğünden beri benden ayrılamazdı 5 yaşında oldu hâlâ öyle. Çok zorlanıyorum öğretmeni bile psikolojik olarak yardım almalı dedi. 
tarafından
Daha 7 aylık ama ihtiyacı var bana hadi büyük olsa neyse
0 oy
(119,195 puan) tarafından
gereksiz huylanmissin bunu hemen herkez der
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Samimiyseniz neden dediğini bi sor bence .Kıskançlık yapacak yaşı çoktan geçmiş.
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Lafı kötü değilde sende ondan küçük değilsin sana akıl vermesi yanlış kaynnaa gibi 
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Art niyet altında birsey aramiyin  malum üvey abla olunca altinda birsey aramanız normal ama yanlissiniz
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Yavrim sen bi destek al sağlıksız sağlıksız konuşuyorsun 
0 oy
(7,562 puan) tarafından
Üvey ya her dediğinde bi mana aranır işte.
0 oy
tarafından
Çok saçma ya niye alışacak valla ben uyuyunca bile özlerim yani
0 oy
tarafından
Üvey kızın olduğu için gözüne batmış. Annesine bağlı bebeği kim görse aynı yorumu yapabilir. Ard niyet yok gibi ama aranızdaki ilişkiyi öncesini sonrasını bilemem. Bu olay için yorum bu
0 oy
(2,564 puan) tarafından
CNM yanı rahat edersin mesela benim kızım kaynanama aly üstü kaynanam da görümdense kayınbabbam da duruyor alışmış alıştırmak iii yani benim kızda 7 aylık
0 oy
(1,586 puan) tarafından
Bunda kötü bir düşünce yok bence zamanı gelince dışarıda işin gücün olunca kendin isteyeceksin senden ayrı kalmasını belli bir süre sonra bunalacaksin bencede alışması en iyisi 
0 oy
tarafından
Laa sen hamileydin en son.uvey kızınla sorunların vardı.bebek 7 aylık bile olmuş.masallah.Bosver üvey kızıni.cnm.alissin ablasına.sen de kahveni iç keyif yap.öz abla kardeşler onlar bir yerde.

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 677 göst.
18 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 880 göst.
8 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 604 göst.
18 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 801 göst.