0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bir arkadaşım var sürekli eşini konumdan izliyor benim eşim iş için şehir dışına çıktı o da bugün bize kalmaya geldi sürekli eşini konumdan izliyor banada çok garip geldi dedim benim eşim şehir dışında ben böyle merak etmiyorum 

13 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
Yalan yok bir zamanlar bende yapıyordum ;)) 
tarafından
Ben mi cok saldım kız eşimi:D
(465 puan) tarafından
Yok kız güvenle alakalı olabilir bende vardı kabul bide çalıştığı için her aradığımda bakamiyordu e haliyle merak ediyordum sanki telefonu bi yere bırakıp gidemeyecek gibi :)
(75 puan) tarafından
Nasıl yapıyorsun canım
(465 puan) tarafından
Bı uygulama vardı iki telefona da indirdim ama interneti açık olması lazım
-Reklam-
0 oy
(4,240 puan) tarafından

Bn sevgilimi guvnlik kmerasindan izliodum bilgsayar teknik servisciydi teeeee.  13 15 sene once:)))

Ozann akilli tel yoktu konum monum :))) ay yaslnmisim resmen turkcell 10bin sms avea 5 bin sms vardi :))

(192 puan) tarafından
En son biz lisedeyken Turkcell 10 bin SMS 11 liraydı sınıfta haraç topluyordum resmen adam başı bi lira gidip alıyorduk yaa ne günlerdi :))
(4,240 puan) tarafından
Bide 100 adet de mms  vardi pakette:))) 100 adet foto atma luxü:)))  bozdur bozdur harca:))
Oyle vhatsap felan nerdeeeeee :))
(5,220 puan) tarafından
Bu 10bin sms ler çıkmadan öncede bi mesaj 5 kontördü 2 mesaja sessiz harflerle dünyayı sığdırmaya çalışırdık çaldırır kapatırdık hey gidi günler :D
(4,240 puan) tarafından
Benim hala aliskanlik dogru durust yazamam yutarim harfleri genelde:))
(192 puan) tarafından
Haha bi ara çok güzel hareketler vardı ya eskiden ilk çıktığında Oğuzhan Koçun bı tane skeci vardı bu konuyla ilgili öyle kısaltarak nesajlaşmaktan normal konuşması da öyle olmuştu o geldi aklıma :)))
0 oy
tarafından
Bana da çok garip geliyor. Eşim arkadaşlarıyla filan çıktığında wp üzerinden konum atıyor ona bile bakmıyorum sadece nerede olduğunu ve kimlerle olduğunu söyle en azından Allah korusun başına birşey gelse nerede olduğunu ve o an kimlere ulaşabilirim onu bileyim diyorum o kadar. 
tarafından
Bende öyle yani kimle nereye diye sorarım o kadar bişey olursa haber vermesi isterim
tarafından
Yani normali de o zaten bence. Sürekli gözetim altında filan kendimi sürekli takip edilirken düşününce çok sıkıcı bir durum gerçekten.
tarafından
Evet bende istemem yani öyle sürekli izlemek ama haberimi veirrim
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Güven problemi var demekki 
tarafından
Galiba
0 oy
(1,161 puan) tarafından
Adam benim adam işte eve evden işe garibim eve gidiş geliş dakikası bile hemen hemen aynıdır, yıllar sonra arkadaşlari ile dışarı çıktı oda gece falan değil öğlenden sonra o bile tuhaf geldi bana
0 oy
(499 puan) tarafından
Eger eşim uzun yola gidiyorsa hareketli konum isterim mutlaka bende takip ederim Allag korusun bir kaza falan olur aklım kalıyor diye ama. Normal zamanda asla takip etmem öyle hayatmi geçer şüphe ile paranoyak olur insan ergence geliyor bana. 
0 oy
tarafından
Bende sürekli olmasada telefona cevap vermediginde uzun yola girmişse falan açıp bakarım Allah korusun kaza yapar falan diye endise ederim 
(1,629 puan) tarafından
Nerden bakıyorsunuz ki
tarafından
Meslek sırrı diyim :D herhangi bir uygulama olmadan yapıyorum i yüzden yasadışı da sayılmıyor
0 oy
(984 puan) tarafından

Geçen güne kadar ben de yapıyordum ne var bunda. Güven problemim yok sadece merak ediyorum. Eşim Bi yere gidince söylemiyır ağzından lafı cımbızla alıyorum resmen. O yüzden yüklenmiştim

Baktım sürekli Konumu kapalı. Aç diyom yine kapalı. Meğer telefon kendi kendine kapatıyormuş 

Bi daha ayar yapamadım sildim en son :D

(75 puan) tarafından
Hangi uygulama o canım :D
(984 puan) tarafından
Life360 fjgjfh
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Kizzz arkadasina sorsana nasil yapiyomuś beni bir aydinlatsinnnnnn bana da lazim :))
tarafından
Wp dan atıyor esiy
(2,687 puan) tarafından
Tobe atmaz kahveye gidiyo ama inkar geliyo atar mi hic
0 oy
(7,754 puan) tarafından
O nasıl oluyor

Benim eşim emlakçı izlesem ooohooooo
(1,963 puan) tarafından
Bütün şehri geziyolar benimkide emlakçı :)
0 oy
(2,732 puan) tarafından
Bezen bende isterim konumu atar bakarım
0 oy
tarafından
Kocasi aldatmış ondan takip ediyor 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Benimde eşim şehir dışında çalışıyor arkadaşları ile olacağı zaman der gittiği yerde belli zaten iş yerinin deposunda otururlar yada halı saha konumdan izle izle bir süre sonra paranoyak olur birşey yoksa bile var gelir. İnsana iki taraf içinde yıpratıcı bu denli güvensizlik

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 107 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 86 göst.
19 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nrsnr (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 230 göst.
3 Mart 2023 Diğer kategorisinde SeydaUraz (2,545 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 353 göst.

380,994 soru

11,406,192 cevap

34,944 kullanıcı

...