0 oy
110 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (116 puan) tarafından
18 aylığız, aklıma bi şey gelmiyor bugun :(

6 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Köfteli nohutlu yoğurt çorbası:) 
(116 puan) tarafından
Yaa çok güzel olurdu, gittim dolaba baktım kıymamız bitmişşş :(((yazdım ama bunu çok sağolun :)
(625 puan) tarafından
Yaa güzel oluyo evet köftesiz de olur. Ben dün yaptım mesela köfte yerine mercimek koydum. Köfteli seviyolar diye öyle yazdım :)
(116 puan) tarafından
Ya ben de köfteli seviyorum :))) bebeğimiz de et seviyor :)
(625 puan) tarafından
Sevilmez mi et, köfte:)) Maşallah ona
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Ayniyiz bide yese icim yanmayacak vallahi aksama ne yemek yapsam derdinden cok cocuga ne yapsama gectim ne meyve ne sebze yemiyor bezdimmmmmmm 
(116 puan) tarafından
Dr götürün o zaman, multi vitaminler iştah açıyor :)
(2,687 puan) tarafından
Canim kan sayimi yaptirdim ozaman sordum hatta balik yagini sorarken sordum ne kullaniyim diye hic biri istah acmaz vermene gerek yok dedi
(116 puan) tarafından
Doktorunuza katılmıyorum öyle şey mi olur, bizim Dr dedim ben vitamin yazdı 4 gün sonra değişti
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Biz ne yiyorsak o kiz kocamna olmus ona ozel ne yapiuorsun ki
(116 puan) tarafından
Kız 18 aylık kocaman mııı:// bebecik daha o, kaldı ki okul döneminde bile sağlıklı düzenli beslemek gerekiyor, beyin gelişimi için, vücut sağlığı için.
(2,431 puan) tarafından
Evet vaya büyümüş artık özel yedirmeniz gereken bir şey yok ki. Sizler sağlıksız mı besleniyorsunuz ki bebeğiniz onlardan yiyemiyor. Güzelce bir sebze yemeği yapım yanına çorba ayran nasıl güzel yer annesi
(116 puan) tarafından
Biz çiftçi bir aile olarak gayet sağlıklı besleniyoruz fakat bu akşam protein içerikli bi yemek önerisi aradım. Sağolsun burda bir arkadaş köfteli nohutlu yoğurt çorbası önermiş
(13,825 puan) tarafından
Ben sagliksiz olsun demedim ona ozel.bir sey yapmiyorum dedim ikisinxe de yapmadim her seyi yiyorlar sukur sizin dogalmis ne guzel ozaman bebegime ne yaoayim diye sorunca ozel olmasi akljma geldi direk ondan
0 oy
(968 puan) tarafından
Ekstra bişey yapmıyorum ya geçen tavuk patates attım fırına koydum önüne yedi yanına birde bulgur pilavı cacık bayılıyor 11 aylık 
(116 puan) tarafından
Bizimki de ev yemeği yiyor ama günün 1 öğününü ona özel yapıyorum, maşallah sağlıkla büyüsün bebeğiniz :)
(968 puan) tarafından
Canım ne yap biliyor musun haftalık misal bir hafta protein olsun bir hafta kalsiyum ağırlıklı olsun ona özel öyle yap ki hepsinden alsın misal sürekli etli tavuklu ona özel yaptın diyelim kalsiyum vs alamicak öyle daha iyi olur
0 oy
tarafından
Artık siz ne yerseniz onu yiyebilir 
(116 puan) tarafından
Evet biliyorum :)
0 oy
(1,910 puan) tarafından
Ekstra bişey yapmıyorum genelde aksamdan kalan yemegi yiyoruz beraber. Biz ne yersek onu yiyor 
(116 puan) tarafından
Elimden geldiğince taze yapmaya özen gösteriyorum onun için, günün bir öğününü ortak yiyoruz bir öğününü ona özel yapıyorum

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 231 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 448 göst.
0 oy
13 cevap 173 göst.
12 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 531 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu