0 oy
225 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Kızlar burda zaten komşumdan neler çektiğimi yazmıştım dün parka giderken arkam dönüktü o beni gördü ama yüzü beş karıştı İlk taşındıklarında işte birbirimize karşı iyiydik işte bende doğum yapmıştım geliyodu çocuk için ama o zaman eşyam yoktu yatak odasına gelmek zorunda kalıyodu ilk anneliğim olduğu için haliyle dağınıktı bu durumdan çok rahatsız oluyodum diyemiyodumda ona gelme diye ama oda giriyodu işte odayı temizle topla Falan derdi halbuki kaç haftadır banyo yapmayan ben odayı temizlenmeye fırsatım olmazdı neyse bizim halı yoktu eşi halı vermişti eşimde rahatsiz oldu çünkü acincak gibi davranmislardi gel zaman git zaman birbirimize gidip geliyoduk tatlı olsun yemek olsun hep getirirdik sonra Sabahlari çok ses yapmaya başladi bı kaç ay sustum ama içime ata ata çocugumdsn çıkartıyodum halısını verdim Hamak da vermişti onuda verdim rahatladım baktım olmuyo her gün gürültü ses benim oğlan yatmiyo bende defalarca yazdım yazdım Yok kadın dikkat etmiyo şimdi de bı kere elbisesi düştü almaya geldi bı bakışı vardı sanki ben ne yapmışim sadece ses yapıldığını söyledim misafiri geldi çamaşır asarken sıcak çayi başımdan aşağı döktü çocuktu baktım çamaşırlsr gitti balkonu da yeni temizlemistim gene yazdım fazla bişey demedi şimdi bu şekilde olması iyi değil komşuyux ama ben kiracı olduğum için çok hor görüyolar bundanda rahatsızım aramiz iyi olup yine aynı şeyleri yapar diye yanaşamiyorum komşuyuz sonuçta ama kendi çok itici davranmaya başladı ben öyle değilim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bir kere uzaklaşmışsınız bence merhaba merhaba yeterli 
(196 puan) tarafından
Ne bilim ya o kadar hakkı var şimdi böyle davranıyo sanki ne yapmışım komşuyuz söylerix birbirimize ama o çok değişik bakıyo
-Reklam-
0 oy
(196 puan) tarafından
Yani belkide şöyle mi düşünüyo acaba o kadar yardım ettim o kadar halı falan verdim şimdi de böyle yapıyo gibisinden mi düşünüyo acaba ama ben aylarca sustum gürültüsunden bu hep böyle gidemezdiki bana bişey dese komşum ben dikkat ederim ilk zamanlar kabul etmiyordu yok vala bizden gelmiyo diye diye hep geçiştirdi net bariz belliydi ondan geldiği bende dedim ses senden geliyo Abla uyuma saati bu saatler çocuk uyumuyo her sabah aynı dikkat edilmesini istiyorum o kadar bu yani ha bı iki kere olur hiç bir şey demem sma her gün aynı oturma odasına götürüyom dedi gittim oturma odasına ses Yok yatak odasından geldiği bariz belli döşeğim olsa orda yatıcam ama yok işte zaten çocuk ya beşikte yatiyo
0 oy
(104 puan) tarafından
Artık her şeyde art niyet arıycak hazır mesafe girmişken böyle kalsın senin ailenden çocuğundan kıymetli değil kimse
(196 puan) tarafından
Evet çok güzel dediniz bende vicdan yapıyodum ama çocuğum için kendim için değil
(104 puan) tarafından
Benim de ilk bebeğim komşular geldi görmeye ay bu çocuk uyumuyo mu yok üşümüyo mu ben şöyle giydirirdim böyle uyuturdum diye konuşup kendimi çok yetersiz hissettirdiler kaç gün ağladım sonra bi daha da görüşmedim sadece merhaba merhaba yetiyo ben evimde oğlumla ve eşimle mutluyum çok şükür komşu da eksik kalıversin boşver
(196 puan) tarafından
Banada çok diyodu anne sana bakamiyomu diye eşime dedim dedi şaka yapmıştır ama yeni anneye o laflar asla söylenilmez hele ki lohusalık dönemindeyken
0 oy
(802 puan) tarafından
Benim ustekilerde cok ses yapiyo birseyler cirpiyo soyledigim icin teyzeye bana bozuk atiyo. bazen muhabbet ediyor bazen suratsiz sanirim psikolojisi bozuk

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 315 göst.
5 Şubat 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 142 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Gadjs (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,431 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 152 göst.
30 Aralık 2023 Aile kategorisinde Cemrenin mamasi (8,329 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,387,948 cevap

34,891 kullanıcı

...