0 oy
221 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Merhabalar.17 aylık kziim var ve benden başka ona bakacak kimse yok tüm gün evdeyim.esimi de işten cikardilar sebepsiz yere yarın biyerle görüşmeye gidecek ama tek başına calisiyor ona destek olmak istiyorum bı nebzede olsa ufak tefek biseyleri karşılayabilsem çocuğuma biseyler alabilsem diyorum.bayram öncesi hiç iyi olmadı ama kısmet diyelim inşallah en yakın zmanda iş bulur ama o çalışsa bile evde yapabileceğim güvenilir sağlam bı iş yapmak istiyorum Kastamonu'da yaşıyorum burda da öyle eve iş veren yer ne duydum ne gördüm.kisacasi evde ben ne iş yapabilirim lütfen fikir verirmisiniz aLlah rızası  için ya.bunalima gireceğiz az kaldı yani kafam beynim almio artık bu hayat pahaliligini

7 Cevaplar

0 oy
(1,264 puan) tarafından
Nerde otryorusn cnm
tarafından
Kastamonu
(1,264 puan) tarafından
Hmmm istnbulda oyle yerler var veriyolarda belki dedim
tarafından
Evet orda iş imkanı çok, burda malesef yok teşekkürler sağolun
(1,264 puan) tarafından
Rca edeim ins bulursun
tarafından
İnşallah amin
-Reklam-
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım İstanbul'da eve böyle getiriyorlar alıyorsun bir yerden iş yapıyorsun bir torba iki torba falan öyle yerler de var sanırım genelse ev hanımları destek olmak için alıyor öyle işleri eve getiriyorlar 
tarafından
Evet canım büyük şehirlerde var ama burda biraz zor :(
(23 puan) tarafından
Hm olsun ya evde yemek hamur işi vs yapanlar da var
0 oy
(9,658 puan) tarafından
Yemek şirketleriyle görüşün evde yemek yapabilirsiniz ya da el işi beceriniz varsa örgü, dantel vs bunları satabilirsiniz
(9,658 puan) tarafından
Kayınvalidem öyle dışarıya satmak için iş yapmaz ama bazen denk gelir ördüğü şalı beğeniler, onu almak isterler öyle satar. Geçen yaz biri demiş patlıcan kuruttu sattı. Bir ara oya işlermiş, ondan satmış. Gerçi kurutma için uygun mevsim değil de Reçel yapabilirsiniz. Sonra devam etmek zorunda kalırsanız salça, kuru patlıcan vs, konserve domates yapıp satabilirsiniz. Instagramda falan çok sayfa görüyorum mantı, erişte yapıp satıyorlar
tarafından
El işine yatkinligim yok ama öbür saydiklariniz mantıklı şeyler bıyerden baslamam gerekiyor ufaktan.
(9,658 puan) tarafından
Allah kimseyi zor durumda bırakmasın ama lazımsa herkes kendine göre iş bulabilir. Önce sağlık versin Allah gerisi hallolur. Umarım en kısa sürede size uygun bir yol bulursunuz, eşiniz de iş bulur
tarafından
Evellallah düşmedik buluruz Allah'ın izniyle çok şükür bugunumuze
tarafından
Amin insallah
0 oy
tarafından
Kastamonu merkezde misin 
tarafından
Evet merkez
tarafından
Tekstillerden evlere temizleme işleri vermiyorlar mi hiç sordun mu
tarafından
Çok toz oluyor bebegim var evde malesef yapamam onu
0 oy
(23 puan) tarafından
Kadınlar isterse herşeyi başarabilir imkansız dite birşey yoktur
tarafından
Çok teşekkür ederim öyle evet.
0 oy
(581 puan) tarafından

Canım bende evde ek iş yapıyorum. İstersen özelden numaranı yaz ararim yada gruba eklim detayını anlatayım rahat iş :)benim de iki ay sonra iki yaşına girecek kızım var evde ek iş yapıyorum mecbur hem ev işimi hem kızıma bakıyorum aynı zamanda paramı da kazanıyorum.

(7,607 puan) tarafından
Farmasi,Avon gibi birseymi cnm
tarafından
Ne işi burdan yazarsanız sevinirim
0 oy
(490 puan) tarafından
Örgü yapabiliyorsan yazma lif falan genelde dolapta satış yapıyorlar canım başka aklıma bişey gelmedi Allah yardımcın olsun 
tarafından
El işi becerim yok canım malesef.keske bilseydim ama öğrenmeye de vaktim yok.dolaptan letgodan vs çok ok şey sattım evde bişey kalmicak yakında :)Allah razı olsun canım çok şükür çok kötü durumda değiliz Allah'a şükür hallolucak bı şekilde inşallah çok şey atlattık bu da geçecek Allah'ın izniyle.dusmez kalkmaz bir Allah var kimsenin garantisi yok bu hayatta .inişli çıkışlı yollarda inşallah dümdüz gideceğimiz günlerde gelicektir.fikrin için çok sağol canım.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 123 göst.
24 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Arya455 (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 117 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 308 göst.