0 oy
1,410 göst.
Diğer kategorisinde (208 puan) tarafından
Artık kendimde suç arıyorum gercktn benmi çok kisknacm diye.Ne gelirse başıma kaynimin nişanlısından geliyor daha öncede bir post acmisitm eşimle kaynım dışarı çıktı nişanlısıyla onun arkadsida gelmişti ve eşim bana söylemedi ben storilerden gördüm.Kaynim kayınvalidem kayinpederim fln şehir dışına çıktı dün cenaze vardı.Nisanlisida hastalanmış oda eşime demiş hastaneye fln götürürmüsün diye sabah işten geldi yattı 2, saat sonra kalktı böyle böyle bir hastaneye götürim gelim dedi tamam dedim bende kizıda aradım hayırdır noldu geçmiş olsn diye başım dönüyor ellerim titriyor fln dedi.Neyse kapattık sabah 10 dan beri eve gelmedi hala ariyorm napiyosun diye işte yemek yedik yok kahve içiyoruz abimin aklı kaliyormus tek bırakma dedi diyor ee al getir buraya dedim yok söyledim de gerek yok diyor dedi.Hla gelmedi az önce yazdm dedim ki tek bırakma sen ben kapıyı kitliyorm anahtarida almiyorm naparsan yap hadi iyi geceler dedim.Bana sen ne fesat bir insansin ne kıskanç bir insansın işte eve gelini bilmem napsinlar fln yazmis bende dedim hasta olan insan hastaneye gider muayane olur gider evine yatar bu ne naz böyle çocuk başımı bekliyon napiyon sen bu saatte onla dedim.daha cevap yazmadı valla eve almıcm artk zatn calisiyorm ona mı minnetim var benim.Sürkli sürkli biktm artk 

72 Cevaplar

+9 oy
(245 puan) tarafından
Şuan kendimi senin yerine koydum da bence az bile kıskanoyorsun.ben hastaneyede götürtmezdimbinsin taksiye gitsin. Yada ailesi götürsün.yok yrmek yok kahve. Sakın açma kapıyı. Hiç minnet etme..bence ya kızın kocanda gözü var yada kocanın kızda gözü var. Bir daha ölüyom dese aynı ortama başbaşa yollama. 
(1,248 puan) tarafından
Katılıyorum bu kızın anası babası kardeşi yok mu, asla normal bir durum degil
(245 puan) tarafından
Bazıları böyle pislik oluyo malesef.aileside ne bk olduğunu biliyodur. Bence gerçek hasta bile değildir.
-Reklam-
+3 oy
(962 puan) tarafından
Harran ovası mübarek bu ne genişlik 
+1 oy
(1,784 puan) tarafından
Az bile yapmışın.. bu nasıl saçmalık..bu kızın anası babası yok mu senin kocana kalıyor .. ben olsam yanında giderdim kocamın. Hoş benimki kendi derdi hadi beraber gidelim doktora benmi girecem yanında münasip olmaz derdi
+1 oy
(48,671 puan) tarafından

kayninin haberi varsa eger genişliği konya ovası gibi 

esininki.bahane kaynima mi duser beni hastaneye götürmek annem.babam.abim arkadaslarim varken insan utanir zaten kayniyla yüz göz olmak istemez yok bide kahvesi falan kiskanc değilim boyle bir durumda da ceker giderim elti hanimla takıldığı icin kiskandim derim ailesine fe aileme de
+1 oy
(17 puan) tarafından
Bu arada 2.yorumum şimdi aklıma geldi gerçekten öfkeyle kalkma sakin ol lütfen ama belkide daha önce ortama gelen kızla takılmak için bk bahaneydi sabahtan akşama ne demek ve kaynın da bunu bildiği o akşam da olay yerindeydi nişanlısı arkadaşini getirdiğinde belkide ondan ses çıkarmıyor. Plan yapılmış olabilir diyorum. Sen bence saat geç olmaya başladığında kızı aramalıydınnnnn demeliydin ki naptiniz ya bende bekliyorum evde( eşinin adı mesela Mahmutu) beraber gelseydiniz bize diyebilirdin tavırlı bi sekilde 
0 oy
(13,002 puan) tarafından
Hasta adam kahve mi içer dışarıda gerçekten çıldırmaşık durum Birde seni suçlu yapıyor kocan 
(208 puan) tarafından
Herzmn ki gibi ben kıskanç oldm
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Nasıl anlamadım ikisi nerde bekliyorlar 
(208 puan) tarafından
Nerdesiniz diyorum yemek yiyoruz diyor bidaha soruyorm kan sonucu bekliyoruz diyor sonra kahve iciyoruz diyor çocuk kandırıyor sanki kim bilir nerdelerse
(5,326 puan) tarafından
Kız nasıl karakter olarak çocuk gibi filan mı. Ya bilmiyorum bak benimde kaynım var mecbur kalmadıkça aramaz bile geçen eşime ulaşamamış kaynanama aratmis  o kdar hassas bu yobazliktan değil başka alternatifi kullanmış. Hastaneye tek başlarına gitmeleri yanına biri daha olsa daha iyi olurdu bence. Eşini sen daha iyi tanirsin
(7,946 puan) tarafından
Bu saate kadar gelmedimi kocan eve ? Sabah 10 dan beri demişsin çok uzun bir süre.
0 oy
(3,046 puan) tarafından
Asıl merak ettiğim sen hasta olduğunda da aynı özeni hassasiyeti gösteriyor mu. Bi de daha nişanlılarmış kızın ailesi yok mu bu kadar sizin onun peşine düşmenize gerek var mı kafamda deli sorular. 
(208 puan) tarafından
Hastalık konusunda çok hassas ben hasta olduğum zamanda böyle ilgilenir ama ben karisiyım sonuçta o ne yani götürdü hadi neyse bırak gel evine başını beklemek ne
0 oy
(240 puan) tarafından
Şakamı  bu ya
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Bu genişlikte maşAllah yani 

Bence iyice bi mesafe koymanin zamani gelmiş
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Oyle sey mi olur Allah askina bastan sona sacmalik. Hasta olupta ölecek sanki ne diyecegimi bilemedim seni de uzmek istemem 
0 oy
tarafından
Ciddi olamazsın. Sabahın 10nundan şimdiye kadar ne hastanesi ne tahlili ne yemeği ne kahvesi. Haata olan alır battaniyesi yastıgı ı uzanıp yatar dışarılarda çay kahve içmez bu bir, ikincisi sabahın 10nundan akşamın 10 11 ine kadar eşin hiç mi demiyor benm ailem var bu yanlış bişi vs vs diye.. 3.sü bu kızın ailesi yok mu neden siz peşinde koşuyorsunuz hala evlilik yok bişi yok.. 4.sü bu kızın arkadaşı vs hiç yok mu bu durum da eşinin gitmesi aşırıııı saçma bir karar. 
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Aç abisine agzinq geleni say de ki evime davet ettim hastadır diye benim kocamla kahve içip yemek yiyiyor bu saate kadar ne işi var de
(1,763 puan) tarafından
Kız ay yanlış anlamışım sabah on anlamisim meğer gece on e normal yani muhtemel hastanede kan verdiyse eşin yiyecek bir şeyler almıştır kahve de içilir hastanede normal yani kan sonucu da bir buçuk saatte çıkıyor adam bu gece yarısı bir saat beklemeyin orda bırakıp evine mı dönsün seninki gereksiz kıskançlık olmuş
(1,784 puan) tarafından
Doğru anlamışın sabah 10
(1,763 puan) tarafından
O zaman adaba da edebe de uygun değil ve aralarında kesin bir mevzu var
(8,985 puan) tarafından
Katılıyorum sen çatlayana kadar onar çatlasın yap Bi mevzu Bi daha da bisey istemezler eşinden rahat edersin ++
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Eşin hasta bakıcımi ya allahim sende hastayken hastame dönusu yemek kahvemi yapionuz bana sacma geldi.
0 oy
tarafından
Sabah 10 dan berimi beraberler 
(208 puan) tarafından
Evet.
(4,162 puan) tarafından
Yuhhh diyorum
tarafından
İyi sabrediyon vallaaa yaniii yuhhh sabahtan berii ne is hayirdir derim
0 oy
(4,162 puan) tarafından
Merak ettiğim sen neden beraber gıtmedın tek gidiyorlar, saçmalık üstüne saçmalık. Tam çıldırmalik olmus 
(208 puan) tarafından
Yaa nereden bilcm böyle yapick çocuğun uyku saati gelmişti zatn kahvaltı yaptık ben hemen gider gelir diye düşündüm
(4,162 puan) tarafından
Olsn tek gönderme bıdaha hıc güvenilir değil ne esıne ne de başkasına. Kıyameti kopar ama esın suclu
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Hastaneye götürmesi tamam da fazlası saçma yani ben de aynı tepkiyi veririm ne münasabet yani 
0 oy
(732 puan) tarafından
Şuan her şeyi geçtim sadece tek takıldığım dışarı çıkıp nişanlısı ve arkadaşı burayı okunduktan sonra devamının bir önemi yok gerçekten arkadaş ne alaka ben döverim açık ve net dövemezsem yeltenirm o eltiye 
0 oy
tarafından
O kocana az bile yapiyosun kayninda da sıfır akıl 
(1,763 puan) tarafından
Kaynina desin çocuk için uğraşma benjm kocam onu da yapar yerine o kadar da düşünceli
0 oy
(7,005 puan) tarafından
O ne la öyle benimde kaynım var bak evliyim 2 senelik hamileliğim oldu hastaligim oldu eşimin olmadığı yerde Allah razı olsun çok hastaneye götürdü biseye ihtiyacım var desem koşar gelir işimi halleder ya kaynanamlara götürür dinlen yenge der ya da eve getirir eğer eşim evde degilse girmez bile içeriye kapıdan bıraktı gider şimdi onunda sevigilisi var nişan olcak yakında benim eşim de olsa aynısını yapar ha mesela kaynım abi aklım kalcak yanında ol derse alır ya kaynanama götürür kendisi eve gelir ya bize getirir ne münasebet kıskançlıktan degi de etik değil bence benim 2 erkek kardeşim var hep derim kaynım 3uncu kardeşim derim sakalasiriz gulusuruz ama bu kadar da olmaz ayıp ne münasebet 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 345 göst.
19 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 307 göst.
29 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde 525253 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 364 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde .SU. (4,980 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 711 göst.