0 oy
983 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Arkadaşlar daha önce buraya yazmıştım bilmeyenler için özet geçeyim eşimle 9 senelik ilişkim var 3 yıldır evliyiz 8 aylık hamileyim ilk çocuğum olcak Allah nasip ederse eşim 10 gün önce beni aldattığını söyledi saklayamadığını evlilik hayatının ona göre olmadığını psikolojisinin bozuk olduğunu söyledi beni kandırmak istemediğini falan filan büyük bir boşluğa düştüm babam yok sadece annem var kaedeşimde yok anneme söylemek istemedim doğumdan sonra karar verceğimi düşündüm ama o günden düne kadar yemeden içmeden kesildim ağlamaktan gözümde yaş kalmadı dayanamıyoru eşim benim kuzenimin oğlu yani kaynatam kuzenim oluyor . Akrabayız aileler bir duyurmak istemedim acımı içimde yaşadıkça yavaş yavaş ölmeye başladım şüpheler aklımdaki sorular ihanetin acısı sevdiğim adamın bana acımadan hamileyken bunları yapması kanıma çok dokundu eşim 25 yaşında ve sürekli iş yerinden takıldığı bir arkadaşı var yakın içkiyi tanımayan adam onunla içki içtiğini öğrendim herşey doldu taştı dün kaynatamı çağırdım olanları tek tek anlattım ve boşanmak istediğimi söyledim eşimin beni sevdiğine inanmadığımı bu ihaneti kaldıramadığımı söyledim kaynatam ağladı çok üzüldü beni sakinleştirmeye çalıştı yuvanı yıkmayacaksın dört elle sarılacaksın yaptığının affedilir yanı yok ama çocuğunuz olacak hepimiz bu yollardan geçtik sakın kimseye bir şey söyleme dedi beni konuşturtmadı çıktı gitti evden eşimin iş yerinde o arkadaşını soruşturmuş eşimi soruşturmuş tanıdıkları var eşimin arkadaşı hakkında demediklerini bırakmamışlar evli kadınlarla hamile kadınlarla düşüp kalkan birisiymiş bu iş yerinede sürülerek gelmiş sürülmüş kaynatam eşimin iş yerini değiştirtmek için konuştu değitiricekler ama hiçbir şey umrumda değil içimdeki yangını hiçbir şey söndürmüyor onu hem yüzsüz gibi deli gibi seviyorum kıyafetlrrine sarılıyorum hemde onu öldürmek istiyorum kin öfkem geçmiyor çaresiz kaldım doğumu bekleyebilecekmiyim bilmiyorum....  Ne yapmalıyım doğuma 1 ay kaldı evladımın odası herşeyi hazır aileler heyecanlı torun için bu süreçte boşanmalımıyım beklemelimiyim kafam karman çorman 

28 Cevaplar

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Sadece ve sadece kendine ve bebegine odaklan. Zor bir süreç tam dogum ve lohusaliga denk gelirse hepten cokersin bunu kendine yapma. İhanet affedilmesi imkansiza yakin affetsen de yara izi gibi izi kalan bisey. Karnindaki cocugu dusun seninle o da uzuluyo belki sütünü bile etkiliycek o yuzden elinden geldigince dusunmemeye calis. Cunku bi de ilerde en güzel zamanlarim doğumum zehir oldu senin yuzunden diye daha cok kinleniceksin haklisin ama bu kendine zarar canim
-Reklam-
0 oy
(3,452 puan) tarafından
Öncelikle Allah'ım yardımcın olsun inşallah, bence mantıklı düşünürsek boşanıp annen sen ve çocuğun üçünüz yaşamanız en güzeli olur. Akraba demişsin ama burda sadece eşinin suçu var, ailesi ile görüşmek istersen görüşebilirsin
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun iyi düşün ona göre karar ver
0 oy
(321 puan) tarafından
Bu durumda erkeğe ayrıcalık tanimişlar ayni şeyi sen yapsan afedermiydi asla biz kadınlar niye affedip acı cekiyoruz bence kadın erkek eşit olmalı !!
0 oy
tarafından
Öncelikle yaşadıkların için çok üzgünüm.. Olayların arkadaşıyla alakası yok arkadaş kısmını es geçiyorum.. Bal canım hepimiz insanız her hata insana göre bugün yapmam deriz yarın bakmışız yapmam dediğimiz ne varsa yapmışız Allah bile kulun hatalarını affediyor ama ne şartla tövbe ile.. Eğer eşin pişmansa ve gerçekten ben bu hatayı yapmam Bi anlık gafletle yaptım diyorsa ve bu sözünde samimiyse canın acıyor biliyorum ama bir şans vermelisin yıkmak çok kolay anlık.. Yok eğer aynı hatayı tekrarlarsa zaten boşanırsın ama en azından arkana baktığında kendi içinde pişman olmazsın yıllar sonra keşke Bi şans verseydim belki böyle olmazdı belki düzelirdi demezsin... 
0 oy
tarafından
Offf bosanirsaniz bosanin yada bir doktora gidin sürekli aynı şeyi soruyorsunuz suyu çıktı artık durmak istemeyen boşanmak isteyen 1dk bile durmaz böyle adamın yanında kabul etiysede sürekli kurcalayip papağan gibi aynı şeye tekrarlamaz 
0 oy
(441 puan) tarafından
Canım durumun çok zor. Ama önce bebeğini ve kendi sağlığını düşün. Ağlamak olayı çözmez seni daha da kötü yapar. Konuya gelecek olursak eşin sana bunun direk diye bilmişsse hamile iken zaten sevgisi bitmiş ama saygısı da bitmiş demektir. Ama bir bakıma tebrik etmek laızm gizleyedebilirdi. Tavsiyem elinde mesleğin varsa ailende arkanda ise ayrılman. İhanetin kabul edilir tarafı yok. Ama işin yoksa ailen de arkada değilse bebeğini biraz büyütüp ile girip düzenini kurduktan sonra postalaman. Çünkü burda önemli olan bebek dünyaya geldikten sonra ihtşyaçlarını karşılıyabiliyor olman lazım. 
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Resmen çifte standart durumlarınız farklı olsaydı sen bir arkadaşına uyup kocanı aldatsaydın babası gidip oğlum çocuğunuz olacak yuvanı yıkma dört elle sarıl mı derdi koy bunu kapının önüne mi derdi erkek yapınca affediliyor kadın yapılınca namussuz oluyor asıl erkek yapınca da namussuz oluyor insanlar bunu anlamıyor vallahi canım işin zor ama bir kere aldatan hep aldatır

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 328 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ruveydacacan (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 146 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde dmladmrbs (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
0 oy
34 cevap 846 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Binnur (2 puan) tarafından soruldu