0 oy
327 göst.
Diğer kategorisinde (846 puan) tarafından
Benim 2 tane eltim var ben en küçükleriym biz aynı bahçede yaşardık fakat bundan 1 buçuk sene önce ailem Antalya’ya taşınma kararı alınca eşimde ailemin arkasından buraya geldi. Küçük eltiminde ailesi bizden 1 sene önce Bursa’ya taşınmıştı ben ailemle Antalya’ya taşındığım için evinden kaçtı 1 sene ailesinde kaldı iki çocukla fakat bizim aramız çok iyiydi eltimle ondan sonra beni bir kalemde sildi kaynım çocukları için pes edip 4 ay önce Bursa’ya taşındı. Ben sevindim yuvası kurtuldu sonuçta eltime ulaşmaya çalıştım defalarca reddetti sucum ne dedim hiçkimse bişe söylemedi kötü olan ne biliyormusunuz Büyük eltimle o ezeli düşmandılar geçenlerde duydumki onunla bile konuşuyor artık ben naptım ya öyle üzgünüm ki :’( aramızda su sızmazdı kaynım eşime kader senin karını kıskanıyor itiraf etti demiş napayım kızlar siz olsanız?

ÜŞENMEYİP OKUYANLARA TEŞEKKÜRLER 

11 Cevaplar

0 oy
(846 puan) tarafından
Eltimi seviyordum ben o beni hiç sevmezdi hissediyorum ben yinede hep yanında olmaya çalışırdım 
(703 puan) tarafından
Bunu kafasına taktıgına ınanamıyorum :D şaka yapıyor olmalı kendısı 1.5 sene once ordan tasınmıs eltıde zaten 1 senedır yok yanı yıl olmus gorusmemıs etmemıs eltının umrunda bıle degıl bır sebep yokken boyle mesafe koymus oturup bunu mu takıcam ya ugurlar ola :D
ayrıca bu olay olmadan önce eltının sevmedıgını hıssedıyordum ama yanında olmaya calısırdım ne demk bu ya salaklık ya yalakalık ınsan kendıne bu kadar deger vermeye bılır ya yazık cıdden elti kım ya
(846 puan) tarafından
Lütfen konuşurken karşı tarafı krmamaya özen gösterelim ***** falan demeye hakkınız yok her insanın kişiliği farklı ben buyum ayrıca ben bişey yapmadım onu bilmediğim için üzülüyorum o benimle konuşmasın ama en azndan suçumu biliym bu mesele kırıcı olmayın
(13,824 puan) tarafından
Sana hakaret etmiyorum kendi adima konusayim.seninnle iliskisini kesen bir insanin ne diye pesinden kosacaksin degersiz misin bu kadar sen boyle cok uzulursun malesef hayatin aci gercegi..hala sucumu bileyim yazmissin
(703 puan) tarafından
Suçunu bıl dıye soyluyorum sucun tam da boyle olmak ıste kendınden baska 5 para etmez herkese deger vermen senı ınsanların gozunde degersiz yapan anca mılletın bır yerlerını kaldırırsın boyle ıslerı bıtene kadar kullanılırdı sonra ınsan yerıne bıle konmazsın bakmıssın herkes kendı yolunda senı unutmus coktan sana bır veda bıle etmemıs
(846 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumlarinız için
-Reklam-
0 oy
(4,553 puan) tarafından
Boşver canim ya insanları anlamak zor zoruna gidiyor bazı şeyler demekki hayırlısı böyleymiş sende hak ettiği değeri verirsin bundan sonra uzak durursun o yaklaşmaya çalışsın illaki dönük eder birgün 
(846 puan) tarafından
Benim eşimde kaynımda bu durumdan çok memnun
(4,553 puan) tarafından
Boşver canim sen nasıl iyiysen o daha önemli
(846 puan) tarafından
Teşekkürler kendime hiç değer vermediğimi farkettim bu posttan
(4,553 puan) tarafından
Kendin onemlisin herşey gelip geçici neden öyle oluyor böyle oluyor deme Rabbim büyük belki seni birşeyler sen koruyordur kendini suçlama
(846 puan) tarafından
Haklısın zamanla atlatırım birdaha kimseye güvenmemenin ve kendimden başka kimsenin önemli olduğunu benimseyeceğim
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Sen boşver onu sen aradikca bı yerleri kalkıyor hiç uğraşma sorma kendi seni sorar kıskanç biriyse seni kiskaniyorsa mutlaka senle iletişime geçecektir sen ugrasma
(846 puan) tarafından
Bende o günü bekliyorum gerçekten pişman olmalı beni haksız yere üzdü hakkımı helal edermiyim bilemiyorum
(1,189 puan) tarafından
Merak etme cnm devran dönüyor bak demedi deme ariyacak seni ama hiç arama onu artık
(846 puan) tarafından
İnşallah kuzum çok teşekkür ederim
0 oy
(679 puan) tarafından
Konuşan konusur mesafe katan gider bu kadar basit kafaya takmaya bile degmez sanki o şuan senle konusmuyor diye çok üzgün Allah için yani konuşsa ne olacak konuşmasa babamın kızı değil ya üzerine gıttıkce bı yerlerı tavan yapar kendilerini bir halt sanatlar tek diyeceğim vazgecccccc yani konusma ma sebebi neyse nedır sorsan Ne olacak araya sogukluk girmiş daha ne hayır bekliyorsun ki seni kıskandığında duymuşsun 
(846 puan) tarafından
Evet ne yazıkki ben üzerime düşeni yaptım erdemliğimi ettim birgün onunla karşılaşırsak yüzüme bakamayacak eminim
(679 puan) tarafından
Olması gereken bosver
(846 puan) tarafından
Keser döner sap döner gün gelir hesap döner sözü boşa denmemiş beklicem
0 oy
(8,268 puan) tarafından
Demekki sen ona dost bakarken o seni yenecek bir düşman gözüylr e bakmış üzülme sevin.
(846 puan) tarafından
Evet herzaman öyleydi ne yazıkki yüzüme bakamaz biliyorum
0 oy
(12,768 puan) tarafından
Elti o kadar da gerekli bir akraba değil ki. Kaynın kendinden ne hayır göreceksin ki karısından ne göresin 
(846 puan) tarafından
Ben her zaman iyi niyetli davranıyorum elti gözüyle bakmamışım belkide ama kaybetti beni oda
0 oy
tarafından
Kalk git bir aynaya bak ve deki o kim ? Bırak değer vermeyen konuşmayan insnalara niye haddinden fazla kıymet yukluyosun umrumda bile olmaz
(846 puan) tarafından
Eşimde bana bu şekilde konuşma yaptı
0 oy
(347 puan) tarafından
Elti değil mi işte boşver sen kendi Tuvana bak seni kıskansın benm.2 kaynimin sevgilileri var şimdiden bir kıskançlık hasetlik cekemiyorlar acaba karıları olunca ne olacaklar
(846 puan) tarafından
Eltiler böyle işte napalım binde bir benim gibi var iyi niyetli herkesi samimi gören beni kaybetti o
0 oy
(4,220 puan) tarafından
Elti için kednimi bu kadar uzmezdim ben boşver o senle konuşmak istemiyorsa sende konuşma kendine saygin yok mu
(846 puan) tarafından
İnan son adımımda reddettikten sonra bende bitirdim kendimce sorguluyorum artık bir çabam yok ama kendime saygım olmadı olmalı bundan sonra
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Uzun dedigin bu mu kiz :) biz ne uzunlar gorduk. Aman kime ne sen de dert arama kendine ne takiyosun he demekki kiskaniyomus diye seni mi pışpışlayalim simdi Allah baska dert vermesin. Bana cok sacma geliyo bu konusmuyo su küstü napayim diye
(846 puan) tarafından
Demek ki karakterinde insanları gözünde büyütmek yok senin bu yüzden saçma geliyor bende hep kendim dışında herkesi önemsedim benim en büyük hatam bu zaten
(2,705 puan) tarafından
Kim senden onemli olabilir senin için Allah bi can vermis bi ruh vermis emanet. Sen bu emaneti kimseye kirdirmayacaksin ezdirmeyeceksin sağlıklı beslenip kendini korudugun arabada emniyet kemerini taktigin kadar benligini ruhunu korumakla da sorumlusun. Ben boyle dusunuyorum
(846 puan) tarafından
Evet zaman alacak ama bende sizler gibi düşüneceğim bir zaman sonra artık sadece kendimi önemseyeceğim galiba insanlara güvenmemek lazım
0 oy
tarafından
Amannn derdine bak madem konusmuyo ne dusmusun pesine sil gitsin 
(846 puan) tarafından
1 sene sabrettim ama son adımdan sonra reddetti diye bitirdim sildim gitti

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 972 göst.
6 Haziran 2023 Aile kategorisinde Endora (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 236 göst.
0 oy