0 oy
679 göst.
Aile kategorisinde (461 puan) tarafından
Ya kızlar ben bırlık oturuyorum. 4 aylık kızım var. Benm odam elektırıklı soba ıle ısınıyor. Bende odamda oturmak ıstıyorum cunku kayınpederım ve 2 tane kaynım var. 24 ve 22 yaslarında. Onlar hep evde ben de oturma odasına gıtmek istemiyorum cunku rahat edemiyorum. Kızımı sevemıyorum sıra gelmıyo. Kaynanam hep kucagına alıp opuyo mırc mırc **** oluyorum. Istemıyorum o kadar opmesını. 2 dk odama gotursrm emzırmeye hmn gelır pesıme emzırdınmı ver de odaya gotureyım der alır gıder. En cok ta opmesıne kzıyorum oyle boyle degıl cok opuyo agzını koyuyo 30 defa mırc mırc edıyo. Bıde gelır bızdn alır kaynımın yatagına koyar. Alır dur amcaya gıdek der alır kaynıma verır sankı onun cocugu. Hıc odamızda yanlız kalmamıza ızın vermez. Gece yatmaua bıle gıderız ıkı dk da bır gelır oyku uyudumu der. Yada dırek odaya dalar. Kızım uyoyorsa bıle uyanır onun yuzınden oda alır gıdr. Kac kez sabah kafasını odanın kapısın camında yakaladım odayı ızlıyo. Bıde bız azıcık oynasak rahat bırakın kızı der. Of cok **** oluyorım bıseyde dıyemıyorum. Ne yapsam en sonunda patlıycam ama ne zmaan. Onun yuznden kızım kucaga alısmıs yerdd 1 sanıye durmuyor. Ben diyorum yere bırak alıssun bı arkamı donuyorım kucagında opuyo. Demın de kızın oyıncagını agzına koymuş tu. Kı kızım da alsın oynasın oda agzına koyuyo ama. Offfff bunalımdayom

14 Cevaplar

0 oy
(3,446 puan) tarafından
Haklı olarak çekirdek ailenle olmak istiyorsun ama anlahos gösteren yok rabbim yardımcın olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından

Ayy yeminle ben sinirlendim bu ne kız :( canım eşin bişey demiyo mu böyle olmasına 

(461 puan) tarafından
Oda kzııyo ama bn agzıma laf vermemk ıcın alttan alıyo.
tarafından
Ama yanlış yaptığı şeyler ya bence kötü gelin olmak da olsa sonucunda tepki göster
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah imkan versinde evinizi ayırın inşallah zor valla böyleleriyle uğraşmak
0 oy
(64 puan) tarafından
izn verme sende diyemycem..yapacak bişey yok..birlik olnca zorr..çok çokk zor hemde  rbbm yrdmcın olsun..
0 oy
tarafından
kapini kilitle esinle konus kayinvalidene soyle anlamaz gercide esin terslesin isi ne odanda yada bebegin amcasinin yataginda
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah. 
0 oy
(53 puan) tarafından
Kiz ne yapsin kadin ona da hak ver torunlar cok seviliyor be demekki cok seviyorum bide beraber yasiyosunuz ya daha da duslesir daha cok sever yani
(461 puan) tarafından
Kız tamam da bızde yanlız kalmak ıstıyoruz arada. Bıde hıjyen sıfır enfeksıyon kapsa ben ugrasıcam hastanelerde
(53 puan) tarafından
Iste birlik olunca boyle canm ne yapacan imkanin varsa ayril rahat et. Beraber oldugun surece bu boyle devam eder yani
(2,423 puan) tarafından
Ne hakki ya sevsinde  bıraksın anası sa sevsin çocuğu o mi doğurdu sevmeme izin vermiyo diyo hak ver diyosun  sevmesine bisi demiyo ki daha nasip ultra sabırlı valla.
0 oy
tarafından
Okurken ben bile çok sinirlendim cnm Allah sabır versin sana eşine soyle uyarsın cnm sizinde bir ozeliniz var ayrıca bir bebek o kadar opulmeZ mikorop falan kapar yazık günah 
0 oy
tarafından
Ben ayrı oturuyorum ama yine yetiyorlar canim bugün kaynanam aynı dediğin 33 günlük kızımı şappur şuppur öptü sinirden çatladım  gitti hemen kızımı banyo yaptırdım ben seni goturuyum diyo ben eşşek başıyım sanki burda 
(461 puan) tarafından
Ayn oyle artık bıktım
tarafından
Valla bende zaten aramız iyi değil iyice soğudum
0 oy
tarafından
Uyar canım şöyle yapmasın 
0 oy
(77 puan) tarafından
Bana göre sende suç canım hiç kusura bakma tepkini koy sonuçta çocuk senin çocuğun sen karar verirsin benim bebeğim 6 aylık ve aslaaa öptürmem başını öpün derim kaynanam bir kaç defa öptü hemen tepkimi koydum öpemezsin diye.. Başını öptürürüm ama yüzünü asla... Kendi istediğini söyle yine diyorum çocuk senin çocuğun.. Sen karar verirsin ❤️
(461 puan) tarafından
Valla ben defalarca kez dedım ama anlayana ıste. Kadın tınlamıyo ben opme dedıkce ınat edıyo sankı
0 oy
(2,172 puan) tarafından
Benim kaynanamda oyle hatta daha fazlasi beraber oturmuyoruz ama 40 cikana kadar beraberdik simdi arada gelir ama geldiginde bile beni cileden cikarmayi basarir. Lafini cekme opme oyle yapma boyle yapma yok demezsen vazgecmiycek. Bide bebegin durmadigi zamanlar ver eline uyut de o zaman bida almiyo. Ayagim agridi diyo hemen bende alip baska odaya goturuyom orda kendim ilgileniyorum inadina gelip uyudu mu diye bagiriyodu uyuyosada uyansin istiyodu bende ss sus diyodum yuzumden belli ediyorum rahatsiz oldugumu bozuluyo gidiyo. Arada esimle gezecez diye veriyorum madem oyle bak sen bizim isimiz var diyoruz on kere arar hadi durmuyo diye onunla uzuun bi sure gorusmeyiz ☺️
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Ne bicim insanlar ya sen iyi sabrediyorsun valla
0 oy
tarafından
Okurken ben sinirlendin yaaa

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,076 göst.
1 Aralık 2019 Aile kategorisinde Öykü'mün öykü sü (461 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.