0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (809 puan) tarafından
tarafından kapalı
İlk kez böyle bir post açıyorum ama çok sinirlendim . Nezaket kuralı bilmeyen, yazmayı bilmeyen, konuşmayı bilmeyen o kadar insan var ki. Kötü yazmamak için zor tutuyorum kendimi. Eşiyle kavga edip sinirini buradaki bir soruya fikir verip o kişi de fikir veren kişiye saldıran özellikle. Dengesiz kadın ve (lar)
notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bu ara bu postları çok görüyorum o insanlar hiç bana denk gelmedi ya :D ama haddini bilmez insan heryerde boşverin:)
tarafından
Amaaaan Kız salla gitsin :D
(809 puan) tarafından
Valla varya birşey yazacağım olmayacak zaten kimseyi tanımıyorum. Eminim hareket edeni savunurlar böyle dobra konusan olursa yatırım yaparız derler. Gereksizce
(809 puan) tarafından
Sktr ettim ya. Burada nasıl postlar açılıp hiç biri kapanmıyor ben bir post açtım hakaret kabalık yok kapatmış. Yarası olaan gocunrums. Demek ki oymuş ksksmsnn
tarafından
Hiç burdakiler için kendini günaha sokma :D
(2 puan) tarafından
Hele biri beni deli etti benimde postum kapatıldı öyle çok bilmiş gibi konuşuyordu
-Reklam-
0 oy
(6,164 puan) tarafından
Daha çok sinirlenirsin anlamazlar da sinirlendiğinle kalırsın öyle:) noldu kim sıktı canını 
(809 puan) tarafından
Bebek bakımında ya burada saldıran olmadı da 9 aylık anneyim 6 aylık anne olan biri fikir istemiş yeni 2 aylık anne olan ise hem bana hem de post sahibine ayrı saldırıyor
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Ayy bıseyler olmuss ben kacırmısımm☺️☺️

Amann takma bazıları klavye hanımefendısıı
tarafından
Benim mi ☺
tarafından
İnşallah abla Allah razı olsun ❤❤❤
(15,823 puan) tarafından
Evet Elıfımm Rahımeydıı kuzum Oglusun kuvezde kaldı onu dıyor Elıff burdan sen gordunmu bılmıyorum post acmıstı bırı yasn okumustuk herkes merak etmıstı Muhammed Tugrull pasayıı❤️❤️
tarafından
Evet evet. O aralar gerçekten çok kötüydüm ikinci defa böyle bir şey yaşadığım için  cevap veremedim bir de sezeryan süt vs derken kusura bakmayın gerçekten. Ama kısımdaki gibi korkulu bir süreç olmadı on gün yattı çıktı bir hafta entübe oldu sonra toparladı zaten. Şu an da gayet iyi maşallah. Doyurdum alt üst değişimi yapıp doğru beşiğe❤. Allah razı olsun sorduğun için☺❤
(13,824 puan) tarafından
Sukur Rabbim saglik versin acilarini gostermesin canim sevindim❤️zeynom 4 yas olacak nasipse ekimde iste az gitsin gorsun degisiklik olsun ona da
0 oy
tarafından
Zamanla takmamayı öğrenirsin canım. Ben de burda ilk zamanlarımda çok sinirlenir üzülürdüm ama şimdi tartışma çıkmasın diye ya da yanlış anlaşılma olmasın diye tanıdıklarım hariç cevap bile vermiyorum.
(809 puan) tarafından
Çok sinirlendim ya post sahibi bile değil dengesizin biri gelmiş sen sakın böyle fikir verirsin yazmış gayet normal bir şekilde fikir verdim ki yapmak kullanmak kadına kalmış üstüne post sahibine ayrı saldırmış. Öyle böyle değil
(15,823 puan) tarafından
Kız hangı post bakayım bende bı
(12,486 puan) tarafından
Hangi post
tarafından
Jkrçınlıklarını çıkarmaya yer arıyorlar işte
(809 puan) tarafından
Kaldırmış kadın yazık ya. O da ben gibi sinirlenmiş sanırım
0 oy
(4,662 puan) tarafından
Hayırdır kuzu boşver kimseye laf anlatılmıyor 
0 oy
(4 puan) tarafından
Sorma ya az önce de gebelik bölümünde gördüm dengesiz biri ama bi şey yazmadım karşısındaki de bayan ve hamile nasıl konuştuğunu bilmiyor belki de kadın ağladı onun yüzünden 
(809 puan) tarafından
Benim d bebek bakımında oldu ya sinirlendim
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kavgalara gurultulere olaylara karisma csnim¹ kafan rahat olsun  sjsj))
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Dolu bacım doku burayı kaileye alma sen 
(809 puan) tarafından
Ayne aynen posty kapatmış sjskksjsnsnsnsmmsmsmsmsm
0 oy
(995 puan) tarafından
Aman takma bacım boşver 
(809 puan) tarafından
Postu kapatmış hdkskskks
0 oy
tarafından