+1 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (205 puan) tarafından
Oğlumun babasıyla boşanma durumundayız hafta sonları görüş günleri var bebeğim 11 aylık, kızlar bu adam kavga çıkarıyor diye görüşmelere Kasım ayından itibaren karşisina çıkmıyorum çünkü kavga çıkartıyor vir vir aynı konuları konuşuyor, neyse ailem çocuğu aşağı indirdi bu adam bana 5 dakika olmadan mesaj attı çocuk ağlıyor aşağı in diye, ben gitmedim gene kavga çıkaracak diye ailem indi oğlum babasının arabasına bindiğinde çok ağlıyor anlamadım bende camdan oglumu takip ediyorum neyse bu resim cekmiş oğluyla birlikde o resmi bana atıyor şimdi diyor çocuğun vebaline girdiniz o masum çocuğun vebalini nasi cekeceksiniz felan sen nasi annesin çocuk ağlıyor aşağı inmessin. Anneler ben evde camdan bakarrken içim içimi yiyor içim parcalaniyor ya bu laf nasi bı laf ya bana yapdiklari yetmiyor gibi bide bunları söylüyor ben çocuğumu ondan kurtardım, bana bağırıp çağırcakdi evde çocuğun pskolojisi bozulcakdi çocuğuma bir çift çorap almamiş kusura bakmayın uzun oldu yazım ya nası öyle der ya çok sinirliyim çocuğum akşam uykusundan beri ağlıyor devamlı babası geldiği zaman ağlıyor ertesi gün normale dönüyor napicam ben ya çok doluyum 

4 Cevaplar

+1 oy
(1,347 puan) tarafından
Keşke polis eşliğinde görseler böyle sıkıntılı problemli ler seni ne yapacak ya manyak bırakın şu kadınların yakasını 
(205 puan) tarafından
İlk zamanlar çağırdım ama her gün her gün polis durmuyorki Allah razı olsun bı polis var o çok yardm etti , bu adam manyak pskolojisi bozuk dedi oğlumun babası için, polis aradım başka ekip gelmişdi yazın adam ben duramam görevin var dedi o şahsı uyardı gitti gene yapdi pisligini , polis sürekli durmuyorki
(1,347 puan) tarafından
Psikolojisi bozuksa gösterme bence
(205 puan) tarafından
Göstermeme gibi şansım yok ki ailemi arıyor, mahkeme kararıyla görme hakkı var aleyhime olur davada
(1,347 puan) tarafından
Psikolojisinin bozuk oldugunu kanıtlıyamazmısın
(205 puan) tarafından
Evliyken evde ilaç kullandığını görmedim kafadan pskolojisi bozuk simetri hastalığı var yani şöyle halı yamuldu düzelt , mutfakda tezgaha sıcak bişe koyma leke olur, mesela hırkasını bı yerde unutur bana bağırır çağırır hamileyken çok dovdu
-Reklam-
0 oy
(1,656 puan) tarafından
Bunu mahkeme de kanıtla gösterme daha iyi haketmiyorda zaten
(205 puan) tarafından
Ooo benim çok kanıtım var oda dosya yapmiş hakim ve avukatım bakmamiş bile onun yapdigina ama avukatı yok nasi dosya yapio anlamadim
0 oy
(205 puan) tarafından
Cumartesi günü görüş günü değildi yine oğlumun babası gelmek için bana mesaj attı cumartesi bende dedim senin görüşün Pazar günü biz cumartesi günü iftara davetliyiz pazar gel dedim yok diyo ben bugün gelicem görüş günleri kağıdında diyo doğum günlerindede çocuğu görme hakkım var dedi, bende bakdim yok hafta sonu ve sadece dini bayramlarda  görüş hakkı var , bende avukatı aradm görüş günü değil geliyor arayıp anlatır mısınız gelmesin  dedim oda anlatmiş , tamam gelmicem benden bosanmak için isteği ne demiş , bana yaziyo gelmiyorum seni Allah'a havale ettim sen nankorsun çocuğun doğum gününde yalan söylüyorsun diye bana yazdı. Sonra erkek kardeşimi aramış demiş oğlumu görmeye gelicem kız kardeşin göstermiyor çocuğu bana demiş...    sonra avukatı benden 300.bin   istiyor kardeşine sole davadan vazgeçsin boşanmayı imzalicam sonra bana tekrar yazıyor çocuğu hazirla sen nankorsun erkek kardeşin çocuğu görmeme müsade etti dio,,  sizce bu adam ne yapmaya calişiyor avukatım bana 100 bin ediyor ondan alacağımız para , cumartesi kardeşime telefonda 300 bin istiyorlar davadan vazgeçsin demiş ya napmaya calisiyo anlamadım acaba yalanmi soyluyo davadan vazgecim diye, öyle olsa avukatım der 300 bin istiyoruz ondan diye , bana 100 bin demişdi avukat oğlumun babası bence yalan söylüyor gibi geldi 
(828 puan) tarafından
Boşver canım avukat ondan kaç para isterse istesin o senin huzurunu kaçırmak için yalan söylüyor. Cvp verme mesajlarına. Görüş günü dışında çocuğunu gösterme. Gelir rahatsız ederse kades uygulaması indir ona bas.  Kuyruk acısı var demekki. Çocuğu da sevdiğinden değil ya maksat seni pişman edecek güya. Telefon acarsa da açma. Diyeceği varsa mesaj atsın söz uçar yazı kalır. Sen normal hayatına bak bu adamın dediğini kafana takrsan mutsuz olur ona da istediğini vermiş olursun. Biraz süre geçsin ne seni ne de oğlunu arayıp sormaz bile. Çocuğu görmek bile istemez
(205 puan) tarafından
Yalan söylüyor evet cnm mesajlarına cevap vermiyorum ya bazen oylebi mesaj yazior ki yazmamak elde değil nasıl sinir stres oluyorum hemen oğlumda huzursuz olup ağlıyor ben strese girince, gostermiyorum görüş dışı kuzenimi arıyor kardeşimi arıyor hiç biseyden anlamıyor bak avukata tamam gelmicem demiş sonra kardeşimi aramiş gelcem demiş dengesiz isde aynen kuyruk acısı şurdan yazın parkta goruş günlerinde bende gdidiyodum ailemde yanımda çocuğunu yoruyor ama kavgaya geliyor o çok şişdi ben kasım ayından itibaren karşısına asla çıkmadım kavga edemiyor benle aylardır göremedi beni hırsını oğlumdan alıyor pislik, oo her dediğini takıyorum ama sonra bakıyorum boş yapıyor bişe olmuyor gülüyorum sonra onun haline, ayy inşallah sonradan gelmez etmez çocuğun doğum günü var görmeye geldi çocuğuma birşey bile almamiş almasın napim ailem herseyini aldı yavrumun
0 oy
(173 puan) tarafından
Bu şekilde görüşmesi hiç sağlıklı değil hemen mahkemeye başvur görüş günü çıkarsın. Ha diyorsan ben eşimle kavga etmeyi onun suratını görmeyi çok seviyorum o ayrı.... Canım aynı şeyi bende yaşıyorum ve ben bir kez olsun bile kendim elimle çocuğumu vermedim o şekilde doğru olsa devlet niye kanun koysun. Boşandığın adamın suratını görmek sana eziyet olur. Öyle kafasına göre çocuğu alıp gitmesi hiç doğru değil karar çıkartır hakim hangi günler uygun görürse o şekilde görür benim kızım 2aylikti. Çok çok zordu oturup ağlıyordum ama biliyor msn bir süre sonra eşin bikacak ve çocuğunu girmeye dahi gelmeyecek. Bu zorlu bir süreç ama çocuğu sakın kafada büyütmek daha doğru emin ol. O bilerek yapıyor seni yıpratma çalışıyor asla taviz verme sen annesiysen o da babası sustursun çocuğunu işine de gelmiyorsa almasın 
(173 puan) tarafından
Canım nasıl evinize gelip alıyor ben orayı hiç anlamadım. Ben çocukları kreş var oraya götürüyorm orda polisler ve pedagoglar var çocukları onlara teslim ediyorum onlarda babasına teslim ediyor hem günü saati belli. Öyle kafasına göre alıyorsa mahkemeye bildir çünkü yaptığı suç mahkeme ne karar cikarttiysa ona uymak zorunda kendi kafasina ve keyfine göre davranamaz. Canım mahkme ne dediyse o saat kaç aralığında verdiyse o saate uy taviz verme bir saat geç yada erken alma çünkü bu kural. Mesela eşim bir kere çocukları okuldan teslim almak istedi o hafta okula gittik ama eşim gelmedi ordaki memurlar hemen işleme aldı eğer bir daha gelecem deyip gelmezse mahkemenin çıkardığı görüş hakkı bitiyor. Bizde her ayın  1. Ve 3. Pazarında karar çıkmıştı ama eşim çok şükür 9aydir çocukları görüş talebinde bulunmuyor evet çok zordu ama sabret ve lütfen çocuğun için bile olsa o adama taviz verme çocuk üzerinden senin vicdanini göz yaşını şefkatini kullanmasın ne karar çıktıysa o eğer aksi şekilde davranıyorsa mahkemeye bildir çünkü onun yaptığı da suç
(205 puan) tarafından
İsteoylesine.:   evimize gelip almıyor cnm , hafta sonu yazıp diyorki gelcem çocuğu hazirla geliyor sokağa arabasına alıyor saati dolunca da hemen vermiyor geç veriyor evin önünden gidemiyor arabasıyla annem sokağa inip çocuğu ona veriyor annemde sokakda bekliyor çocuğu korkutmuş arabaya binince ağlıyor yavrum, avukatlarim çok sağlam çocuk için yapdigi her aksi işi biliyorlar onnlar her şeyini yapior 3 mahkeme olcak hiç davaya gitmedim avukatım yapıyor . Yok taviz vermiyorum ama sabrım kalmadı geçen sene Haziran ayından beri mücadele ediyorum bosanmiyorda cekismeli gdio
(173 puan) tarafından
İşte bende onu anlamadım normalde çocuğu bu şekilde alması doğru değil. Tamam senin evine gelmiyor ama yine sokağına geliyor avukatın sağlamsa bu çocuk işini hallet öyle hafta sonu gorecekmis yok ya??? Canım mahkeme hangi günde babası görecek dedi saat 9ile17 tamam bitti ötesini hakkı yok çünkü bu mahkeme kararı. Seni çocukla korkutmasına asla izin verme o çocuk senin çocuğun asla elinden alamaz ama siz bu şekilde alıp gitmesi annen içinde zor olur. Sen yine yumuşak davranıyorsun emin ol ki tam tersi olsaydı eşin asla müsamaha göstermezdi sende gösterme madem çocuğuna babalık yapacaktı vaktinde anasının kıymetini bilseymis?
(205 puan) tarafından
Ya zaten hafta sonu görüşü var ama bu cumartesi gelcegine pazar geliyor, pazar gelcegine cumartesi geliyor öyle ters zamanda geldiği için görüş günü dışında geliyor göstermesem olay çıkarıyor avukatm saglam kök sokturuyo ona 17.00 da başlayip, 18.00 da görüşü bitiyor ama bu tam o saate inadına itligine vermiyor bazen 18.30 kadar vermiyor inmiyor arabadan ya ben ailemle arada kalıyorum yoksa asla yumuşak olmam annem göster dio gostermeyince olay çıkarıyor, ama mahkemede sun goruş günü dışında bile gösterdim de diyor annem
(205 puan) tarafından
Goruş günleri böyle cnm mahkeme kağıdında bu yazıyor,,,,,

Her ayın 1.3. varsa 5. Cumartesi günü saat 17.00  18.00 saatleri arasında,
Her ayın 2.ve 4 pazar günleri saat 17.00  18.00 saatleri arasında dini bayramlarin 2. Günü saat 17.00  18.00 saatleri arasında davacı anne refakatinde şahsi görüş var böyle yazıyor kağıdımda yani bu hafta cumartesi diğer hafta pazar gelmesi gerekiyor avukatta öyle söyledi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 109 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Selin. Alyus (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 178 göst.
15 Eylül 2023 Aile kategorisinde Yalandunya34 (503 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 900 göst.
11 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 244 göst.