0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (5,320 puan) tarafından

Yani nasıl anlatsam ya hala kış gibi hissediyorum. Millet şortla geziyo ben yanımda hırka bişey alıp çıkıyorum. Çocuğumada hala uzun kollu giydiriyorum .

Mevsim değişirken ruhsal anlamdada  Bi garip hissediyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(48,660 puan) tarafından
hava isinmadi ki bi bakiyosun esiyo sortls gezen yazin ne giyecek.cok merak ediyorum
(5,320 puan) tarafından
Burda soyunmuş millet
(10,023 puan) tarafından
Ahaha ben ya. Ben zaten sort giymiyorumda. Oglumada uzun alt ustten tsort yanimada hep ince hirka aliyorum
(48,660 puan) tarafından
bende acigim kisa kol geziyorum da yanimdada hep hirkam.var arada giyiyorum kizim icin penye hırka uzun badi tasiyorum yanimda
(5,320 puan) tarafından
Ben ısınamadım daha. Kızım gymek istemiyor gerçi o yaz kış çıplak gezse yok demez
-Reklam-
0 oy
(7,930 puan) tarafından
Karadenizde yaşıyorum hala isinamadikkkk yağmur yağmur bugün ilk defa evde kisakolluyla oturuyorum 
(5,320 puan) tarafından
Burda şortlu geziyorlar çocuklar bile ama ben üşüyorum
0 oy
(6,976 puan) tarafından
Al benden de o kadar oğlana düne kadar evin içinde ince olsun bi yemek giydiriyodun altına kilotlu çorap giydiriyodum hatta önceki duş banyo yaptırdım evin içi serin gibi geldi gerçi benim evim biraz serin hep çok güneş almiyo kombiyi açtım biraz kendim kısa kollu ince giyiniyorum ama çocuk hasta olcak diye ödüm kopuyo dün dışarı çıkmıyoruz zaten günlerdir belki haftalardir dışarıya bakıyorum sokakta oynayan çocuklar şort tsort giyiyo evin içi serindir diye çocuğa tsort giydirip balkona çıkardım biraz serin esiyodu geri hırka giydirdim dün dedim artık yeter Haziran ortası geldi yazık çocuğa kilotlu çorabı çıkardım uzun eşofman üstüne tsort giydirdim valla kollarifalan sıcacık hiç usumedi 
(6,976 puan) tarafından
Baktık kuzum baktık herşeyi güzel bi demiri baya düşük süt yasak et ve yeşil yapraklı sebzeler yiyo keçi boynuzu özü veriyorum her zaman aç karnına kan damlasindan sonra
(5,320 puan) tarafından
Benimki sebzeyi zor yiyo karışık çorba yapıp anca öyle yediriyorum. İnşallah çabuk toparlarlar
(6,976 puan) tarafından
Ayy tüh o kötü işte yemeği için toparlamiyo hemen şükür benimkinin boğazı iyi hasta olunca da kaşık maması yapıyorum onu yiyo anca sen biraz zorlaalissin
(5,320 puan) tarafından
Benimki üç buçuk yaşında ama istahsiz hep böyleydi bide hiç oturmuyo iki lokma yiyo yatana kdar ayakta yaramıyor böyle. Degerlerine baktırcam bakalım ne diyecek doktor
(6,976 puan) tarafından
Ayyy evet evet o dert bizde de var önce hastalık meme reddi derken kilo almadı sonra da emekledi almadı şuan 14 aylık olmak üzere daha yeni doğru düzgün yuruyo tabi has korkarak yuruyo ama hiç 5 dk oturmuyo öyle olunca dünyayı da yese yaramiyo daha 10 kilo 400 Gr doğduğu gibi devam etseydi şimdiye 12 kilo olmuştu
0 oy
(392 puan) tarafından
2 aydır kısayolları takılıyorum evde sjsjs ben erken alismisim sanırım sjsjjs
(5,320 puan) tarafından
Ben ısınamadım Bi heryeri sel götürdü bide:)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Ben şortlu tişörtlü görünce  icim ürperiyor valla daha havalarda tam ısınmamis bide 
(5,320 puan) tarafından
Geziyorlar ya askılı şortlu. Küçük çocuklar bile çıplak ben donuyorum
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Hangi şehir ora ya biz antalyada ölüyoruz sicaktan klima açıyoruz kafayı yedik 

İlgili sorular

+11 oy
40 cevap 1,358 göst.
15 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Nagiş❤️ (10,339 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 414 göst.
0 oy