0 oy
171 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Kızlar merhaba sınıf öğretmeniyim 1 bucuk yaşında bir kızım var seneye kpss ye girmeyi düşünüyorum. İnşallah tabi atanırsam eşim kac ay sonra yanıma gelebilir? Eşim jandarma uzman cavus bu arada. Bilgisi olan varsa bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim çünkü eşimden ayrı kızımla başka şehirde yapamam sırf bu yüzden sınava girmeye bile korkuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(1,045 puan) tarafından
Öncelikle çok uzun sürmez ama atama zamanı denk gelmesi lazim
(16 puan) tarafından
Denk gelmezse nasıl olur peki eş durumundan tayin göremez mi
(1,045 puan) tarafından
Siz gidersiniz tayin bir kaç ay sonra  yada daha fazla jandarmalar 2 yıl zorunlu diye biliyorum ondan sonra o sizin yanınıza gelir eş durumundan Bende aynı durumdayım ve iki çocuk var ve esim havaci olduğu için tayinleri cok sıkınti
-Reklam-
0 oy
(531 puan) tarafından
Sözleşmeliyeniz 1 yıl sonra siz eşinizin yanına gidebilirsiniz benim bildiğim ilk kim atandiysa onun yanına gidilir 
0 oy
(1,359 puan) tarafından
Yapamam deme canim  kendimiz icin bu fedakarligi yapmak zorundayiz. Bende senye hazirlancam ve gerekirse 4snee ayri yasamaya dayancam . Bugun esimize karsi yaptigimiz fedakarligin karsiligi  seneler sonra hatirlancak mi. 
0 oy
(1,822 puan) tarafından
Bir defalığına eşin senin olduğun yere gelir diye biliyorum. Görümcem ögretmen eşi polis. Eşi onun tayin olduğu yere geldi.
0 oy
(126 puan) tarafından
Net değil ama bende şöyle biliyorum ilk 4 sene zorunlu görev olduğu için bır seferlik eş bizim yanımıza geliyo sonra biz ona tabi oluyoruz
0 oy
(3,310 puan) tarafından
Çalışdığın  yerde 4 sene kalma süresi var cnm eşin ancak senin yanına gelebilir  sen gidemezsin

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
19 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatocan4545 (1,495 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
4 Kasım 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 255 göst.
0 oy
9 cevap 161 göst.
19 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Fatocan4545 (1,495 puan) tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,127 cevap

34,747 kullanıcı

...