0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Soğuğu dışında nasıl bir şehir insanlarını az çok tanıyorum çok Erzurumlu tanıdım şimdiye kadar sagolsunlar hep iyilerdi. Genel olarak fiyatlar nasıl pahalı bir şehir mi, komşuluk nasıl, evleri güzel mi kiralar vs nasıl, gezilecek yerleri var mı piknik alanlari vs 

7 Cevaplar

0 oy
(12,908 puan) tarafından

İnsanları mükemmeldir zaten düşün ki komsuluklari nasıl ben 1 kez gittim çok bayıldım keşke orda yasasaydim dedim :angel:

(6,192 puan) tarafından
Gel aşkım misafirim ol☺️❤️
(12,908 puan) tarafından
Keşke ama yol çok uzun çocukla gelinecek mesafe değil kuzum ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,640 puan) tarafından
Bana çok ucuz geldi. Konya'dan oraya gidince bir afalladım fiyatlar karşısında. Araç trafiği hakkında da iğrenç bir şehir bence. Kimsenin kimseye saygısı yok 
(6,192 puan) tarafından
Halbuki çok trafiği yoktur öyle sadece sabirsizlari yüzünden bastırıyorlar birbirlerini☺️
Sari ışıkta başlıyor korna sesleri
tarafından
Aaa bence saygililar özellikle konya ya göre aşırı saygililar
(7,640 puan) tarafından
Trafikte mi? Şok olurum öyle düşünürsen çünkü
tarafından
Bize mi öyle denk geldi acaba bilemedim ki mesela konya da kadın sürücüye öküz gıbı davranırlsr ama biz Bayburt'tan Erzurum'a geldik hastane için herkes yol verdi anneme mesela rampa dan kaldıramadı herkes bekleri öyle korna morna da calmadılsr ışıklarda hatırlsmıyorum ama bize saygılalrdı :D
(7,640 puan) tarafından
Yok ya o size denk gelmiş o zaman
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Evleri mükemmel büyük geniş ferah,şuan heryer yeni yapıt yani eski bina eski ev çok çok az kaldı komşulukta çok iyi gercekten yani tabi her şehrin insanı gibi iyisi de var kötüsü de var ama genel anlamda insanına sahip çıkan biyer ben erzurumluyum başka şehirde yaşıyorum ama şuan gerçekten yaşanılıcak biyer 
0 oy
(6,192 puan) tarafından

Diğer şehirlere göre uygun fiyatlı 

Mesela 1 milyara çok iyi kiralık ev bulabilirsin 

Çok soğuk ama biz çok sıcak kanliyiz:D

Az sabırsızız 

Cömertizdir 

Piknik alanları gezilecek yerleri tabiri var:)

Farklı ilçelerde de güzel gezilecek yerler ve piknik alanları var 

Memleketim güzeldir ❤️❤️❤️

Ne için geliyorsunuz canım Erzuruma 

0 oy
(4,599 puan) tarafından
Allah fakulte hastanesine dusurmesin hastanesiz de bırakmasın canim sadece saglik konusunda hep ozelinde muayene ol ** gibi davraniyorlar adama  bide ordaya gidince hacinin yerine git.d.d
(6,192 puan) tarafından
Ayyy asla haci dediğin iskenderci olan demi hiç güzel yapmıyor artık
Ama.hastane konusunda iyiler :) hep cevre iillerde gelirler buraya
(4,599 puan) tarafından
zorunlu olduklari icin geliyorlar canim cocuk kardiyoloji haric hepsi cocuk poliklinikleri kotu 2yil ben karstan hep erzurum fakulteye geldim ne zaman ucretli muayeneye goturdum o zaman ilgilendiler yoksa gidiyorum bu gun bakamayiz yok soyle yok boyle sistem hata veriyor vs vs valla 21 de guzeldi
(6,192 puan) tarafından
Yok ya batırdı hep ani böyle sosyal medyadan merak edenler falan gidip gelip yiyor ama yok ya İskender'i iskenderlikten çıkarıyor o tatsız tuzsuz bir şey yaptı Artık ve yetmezmiş gibi o tereyağını o kadar yakıyor ki o tereyağın acılığından ve çokluğundan yiyemiyorsun Çünkü köpük köpük üzerine döküyor e o köpük acıyor daha sonra fazlaca yağ oluyor Ben hiç sevmiyorum bir iki defa gittik yok dedim Bir daha buraya gitmeyelim
0 oy
tarafından
Bayburtta hastane kısıtlı olduğu için Erzuruma gitmistik çok yakın olduğundan :) ve ben çok şaşırmıştım konya adamlar kadınlara öküz gibi davranır arabayi filan kadin kullanirken cok saygisizlar orda da arabayı annem kullanıyordu o kadar saygililardi ki insanlar şok olmuştum ve annem yokuşundan arava kaldıramamıştı mesela konya da olsa dat dar kornaya basıp küfür eder yani beklediler adamlar eşim kaldırıcı arabayı devam ettik tebessüm ettiler sadece yani ben çok saygılı bir memleket olduğunu düşünüyorum 
0 oy
tarafından
Fiyatları bana pahalı geliyordu ben ispirde yaşadım orası pahalıydı yani merkez o kadar değil 

Evler güzel uygunda kirası 

Gezilecek çok yer yok ama güzel yerler var 

İnsanı iyidir tabi yasadigin ilceyede bağlı biraz bu 

Komşuluğu tek kelime ile mükemmel ❤️

Hastane konusunda sıkıntılı bir yer tek özel hastane var devletler zaten aşırı kalabalık oluyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 155 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde zahir_ (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 132 göst.
0 oy
4 cevap 349 göst.
19 Şubat 2019 Diğer kategorisinde Tuğçe Önal (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 195 göst.
28 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Mrvnuraldan (376 puan) tarafından soruldu