0 oy
158 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar benim dayımın kızının nişanı var benim teyzem de Antalya'dan gelmiş kuzenime de teyzeme de kaç defa dedim eğer geliyorsan haberim olsun yanımıza geleceğim çağırın diye tamam çağıracağız dediler dün teyzem gelmiş ve hiçbir şekilde beni çağırmamışlar yani geldiğini biliyorum ama çağırmamışlar sizce beni çağırmalarını ve beklemiyorsa ben mi kendim gideyim oraya lütfen bu konuyla ilgili bir açıklama yapar mısınız yani bayağı kafam karışık çünkü ben onlara söyledim ki geldiğin zaman teyze benim haberim olsun nişanlanacak kuzenime de dedim dedim beni bir gün çağır sana geleceğim bir hediyem var sana vereceğim tamam dedi abla halamlar gelecek seni de çağırırım sen de gelirsin dedi ama hiçbir şekilde çağırmadı ve yarın da nişanı var ne yapmam lazım acaba

4 Cevaplar

+1 oy
(584 puan) tarafından
Yarın nişanı varmış kafası doludur. Ara sor bidaha geleyim mi diye hayatı bu kadar zorlastirmayin ya kendinize:D kasten cagirilmadiysan aradığında anlarsın zaten bundan sonra da ona göre davranırsn
-Reklam-
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Yani Nişanı varsa karşısında daveti beklenmez sen arayıp müsait misin demelisin şahsen ben Nisan zamanı arayana bile kızardım çünkü Hep bi koşuşturma durumu oluyor işi oluyor insanın car car telefon çalıyor o yüzden böyle durumda alinmamak gerek teyzeni veya kuzenini ara derim
0 oy
(12,871 puan) tarafından

Teyzeni arasan mı acaba geldiniz mi napıyorsunuz diye oda geldik derse aa öyleyse bende geleyim de :)

0 oy
(703 puan) tarafından

Hani haber veriyordun dıye arardım ben teyzoşumu :D yüzsüzüm ben 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 109 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 170 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 378 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,878 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde 175766 (269 puan) tarafından soruldu

378,016 soru

11,314,447 cevap

34,754 kullanıcı

...