0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (142 puan) tarafından
tarafından kapalı
Merhaba arkadaşlar benim dayımın kızının nişanı var benim teyzem de Antalya'dan gelmiş kuzenime de teyzeme de kaç defa dedim eğer geliyorsan haberim olsun yanımıza geleceğim çağırın diye tamam çağıracağız dediler dün teyzem gelmiş ve hiçbir şekilde beni çağırmamışlar yani geldiğini biliyorum ama çağırmamışlar sizce beni çağırmalarını ve beklemiyorsa ben mi kendim gideyim oraya lütfen bu konuyla ilgili bir açıklama yapar mısınız yani bayağı kafam karışık çünkü ben onlara söyledim ki geldiğin zaman teyze benim haberim olsun nişanlanacak kuzenime de dedim dedim beni bir gün çağır sana geleceğim bir hediyem var sana vereceğim tamam dedi abla halamlar gelecek seni de çağırırım sen de gelirsin dedi ama hiçbir şekilde çağırmadı ve yarın da nişanı var ne yapmam lazım acaba
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

6 Cevaplar

0 oy
(1,764 puan) tarafından
Git kız git ama hediye verme unuttum de ye iç gel kovacak değiller ya  belliki gitmek istiyorsun 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Tamamda bismillah dün yeni gelmiş belki dinlenmistir 
0 oy
(4,206 puan) tarafından
Ben olsam gitmedim net yinede sen bilirsin
0 oy
(972 puan) tarafından
Ben cagrilmadan gitmezdim ama arardim teyzemi gelmissin falan diye hadi gel senide goruyum yada sana geliyim falan demesini beklerdim.aramasan geldigimi biliyo ama aramadi sormadi diyebilirler.cagrilmadan gitmekte olmaz 
0 oy
tarafından
Böyle durumlar çok normal. Kalabalık ortam olmustur daha dün gelmiş hem. Dinlenmek istemiş olabilir unutmus olabilir. Git gör bence. Bizde de bazen oluyor bu tür durumlar o esnada kafaları çok meşgul oluyor. 
0 oy
tarafından
Bence gitmelisin 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 158 göst.
10 Haziran 2023 Aile kategorisinde Merve atabay (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 166 göst.
26 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 372 göst.
8 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 54 göst.
16 Mart 2023 Aile kategorisinde 175766 (257 puan) tarafından soruldu

374,702 soru

11,208,071 cevap

34,512 kullanıcı

...