0 oy
159 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,238 puan) tarafından
Kizlar bu ucuncu dogumum olucak ve iki oglumdada beyaz nisanim artı sancım vardi hastaneye gitmistik dogmuslardi.

Bu sabah yine nişanım geldi cok hafif sancım vardı sonra hastanede uzak oldugu icin  riske atmayalım gidelim dedik. Gittik ve alttan muayene edip aciklik yok dediler. Nst bagladilar yime sanci ve aciklik yok.

500 cclik suni sanci verdiler yine aciklik olmadi yapacak birsey yok deyip eve yolladilar. Dogum ne zaman olur cok stres oldum artik. Varmi basina boyle birsey gelen.?

4 Cevaplar

0 oy
(7,098 puan) tarafından
Kuzum nisandan sonra illa hemen dogum.olacak diye bisiy yok stres yapma açıklığın da yokmuş sancında bekle bol bol yuru çömel kalk sıcak dus al kontrollerini de aksatma cok bisiy kalmamış en gec 1 hafta 10 gun sürer nisan geldikten sonra oda en gec yani 
(1,238 puan) tarafından
Iki dogumum da boyle olmayinca herkezde dogurmami beklerken cok stres oluyorum artik bilmiyorum. Persembe gunu de randevum var bakalim ne der doktor  tesekkur ederim yorumun icin canim.
(7,098 puan) tarafından
Millete cok kulak asma ancak konuşurlar insani strese sokuyorlar son günlerinin tadını çıkar kendine de bebeğine de stres yaşatma her doğum bir değil-dir rica ederim.cnm
(1,238 puan) tarafından
Evet oyle sanırım sagol canım. Allah razı olsun.
-Reklam-
0 oy
(76 puan) tarafından
Canım sen.  Bu süre içinde bol bol banyo et bol bolda yürü hurma ve baya sugiat yap inşallah kazasız belasız gelir
(1,238 puan) tarafından
Tmm yapıcam tesekkur ederim canım
0 oy
tarafından
Açıklık kontrol edilince açılma tetiklenir diye duymuştum bugün bı daha rahatsız edebilir seni bebiş :) hayirlisiyla gelsin inşallah 
(1,238 puan) tarafından
Insallah bakalım sagol canim :)
0 oy
(106 puan) tarafından
38+5 de normal sancı ile doğurdum. Acilmam yoktu eve gönderdiler. Geldim sancı arttı geri gittim yeterli değil dediler suni vereceklerdi istemedim geri eve geldim derken akşam 6 da başlayan serüven ertesi gece 5 te gittim tekrar sabah ezanlari ile oglumuzu kucağımıza aldık 
(1,238 puan) tarafından
Masallah bakalım benim nasil olucak  Allah razı olsun canım.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 251 göst.
0 oy
11 cevap 142 göst.
0 oy
6 cevap 181 göst.
10 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Posedion (1,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 634 göst.
2 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu

378,252 soru