0 oy
138 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar benim Bir arkadaşım bi yere gidelim hastanede arabada parkta hemen muhabbet sohbet yanindakiyle ne bilim imreniyorum ona ben biraz gec ısınıyorum insanlara ondan mi hemen diyalog kuramıyorum aslında birazda cekingenim var mi benim gibi olan

18 Cevaplar

0 oy
(72 puan) tarafından
Evet bende öyle direkt muhabbet ederim yaşlı genç farketmez sevmem soğuk insanlar da
-Reklam-
0 oy
(8,226 puan) tarafından
Ya gerekte yok aslında herkesle dıyalıg kurmaya canım senınkı daha dogru merak etme

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Alıp verdiğim elektriğe bağlı :D

0 oy
(758 puan) tarafından
Kanım isiniyorsa evet isinmiyorsa hayir
0 oy
(7,638 puan) tarafından
Bende her yerde mutlaka muhabbet edecek birini bulurum :) bu huyumu eşim hiç beğenmiyor markette bile illa biri ile ürün hakkında dahi olsa konuşurum :)) 
0 oy
(151 puan) tarafından
Bende cekingenim pek konuşmam 
0 oy
tarafından
Çekingenlik değil ama ortam konuşmayı gerektirir gerektiği kadar konuşurum. Hemen konuşup karışmak doğru değil zaten. 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Asla 

Günlerce bile aynı ortamda kalsam 

Tek laf etmem 

Soru sorar belki cevap veririm 

Hani bu ego değildir

Bende ki kişilik böyle

Hiç konuşmam 

Bakmam bile dikkat edipte 
0 oy
(3,459 puan) tarafından
Kurmak istemiyorum 
0 oy
(989 puan) tarafından
Eskiden olsa cekinirdim iş ortamına girince daha girişken oldum şimdi hiç çekinmeden konuşurum 
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bende çok çabuk iletişim kurmam karakterime ters boş boş muhabbetler beni sarmıyor dik yapılı bir insanım buyuzden çok çekici gelmiyorum 
0 oy
tarafından

Hayır öyle çok konuşan insanları da hiç sevmem oğlumun götürdüğüm okulda öyle birane kadin var hep konuşur cenesi hiç susmaz harkes bir biriyle konuşur 4.5kadin bir ben kimseyle konuşmam sevmem :D

0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ay ne isim olcak yabanciyla diye degil de ben cevremi analiz edip ona gore konusmayi severim o yüzden hemen acilamam ana yuzeysel havadan sudan olursa ayak uydururum. Zaten hemen gulumseyen bi insanimdir
0 oy
(14,837 puan) tarafından
Neden hemen insanlarla muhabbet edeyim ki. Bana mantıklı gelmiyor. Herkesle muhabbet etmek iyi bişey değil 
0 oy
(1,406 puan) tarafından
Ayy bende hayatta konusamam ya aslinda isterim öyle sıcak kanlï olmak ama elimden gelmiyo soguk kanlıyım cok fazla
0 oy
(547 puan) tarafından
Hiç tarzım değil hele karşımdaki insanın konuşmasını vs biseyini sevmediysem 2 gün sonra biseyi çıkar muhakkak
0 oy
(12,459 puan) tarafından
evet genelde nerelisin diye sorarlar başlar 
0 oy
(10,741 puan) tarafından
Bende hiç sevmem böyle zart diye herşeyini anlqtana hep te bana denk gelir oyleleri

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 379 göst.
17 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Mucizemsinnnn (210 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
8 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hatice Beren (166 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 297 göst.
0 oy
14 cevap 750 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu