0 oy
162 göst.
Aile kategorisinde (1,077 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kızlar kaynanam ve gorumcem asla sır tutamıyor. Gorumcem mesela kocasıyla olan bütün problemlerini herkese anlatır. Kaynanam da öyle ona buna kötüler damadıni. Gorumcem oyle ki ölse de maaşı alsam rahat yaşasam derdinde . İki çocuğu var. Ya ben böyle konuya komşuya anlatsam kocam ile sorunlarımı annem beni döver ki. Dost düşman hiç bilmiyolar herkesin dilinde bunlar. Ben asla kocam ile sorunumu anlatmam bunlara. Ama o kadar sıkıldım ki artk sürekli eşi ile problemini dinlemekten gına geldi. Ruhumu emiyor resmen karı. Bzimde oyle olmamızı istiyor. Ne eşim ne de ben kavga etsek bile anlatmayz yansıtmayz. Ben şöyle düşünüyorum eğer ben kötü olsam bunlara benide böyle herkese anlatacaklar demek ki. O yüzden mesafeli olmak laxm degl mi. Ama maalesef çok sık görüşüyoruz. Sizin kaynana gorumce nasl

7 Cevaplar

0 oy
(13,889 puan) tarafından
Ben evimd3 olan hivbiseyi anlatmam. Çünkü etrafımda sevinen çok olur sende anlatma elinden geldiğince dinleme dertlerini
-Reklam-
0 oy
(1,077 puan) tarafından
.......????????
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşin en hayırlısı evini sırrını anlatmayandır
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Benimkiler sır küpü kendi kötülerini değil elalem bana bile anlatmazlar. Büyük görümcem eşiyle boşanma aşamasına gelmiş ben aylar sonra öğrendim düşün:))
(1,077 puan) tarafından
Kız güzel işte. Yani onu anlatmayan seninde hiç biseyini anlatmaz . Gorumcemin kocasıyla kavgasını bütün mahalle bilir. Bence hiç iyi bisey degl
(2,224 puan) tarafından
Kesinlikle bence de.
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Belki de anlatıyorlar ne Bilcen. Ben anneme bile anlatmam eşimle olan sorunlarımı . Üzülmesin diye kaldı ki konu komşuya anlaticamm. Giderim suya anlatırım daha taşa anlatirim gene de anlatmam insanogluna. Boşuna dememişler sır verme dostuna, o da verir dostuna ikisi bir olur s.car sgzina
(1,077 puan) tarafından
Valla bilemiyorm canım belkide anlatiyolardr. Kesinlikle canm
0 oy
(829 puan) tarafından
Herkese anlatıyorlsr millet sonra dalga geçer ya . Ben bunca zaman hiç anlatmadım ama eşim anlatırdı. Geçen gün yaşanan olaylardan dolayı eşim bunalimdaydi intihar edecekti ailesine söyledim soylemeyeydim daha iyiydi diyorum 
0 oy
(12,565 puan) tarafından
kaynanam öz annem gibidir en ufak sorunda o da kayınbabam da oğlunu değıl beni tutar ona kızarlar uyarırlar

görümcemin saçının teline kurban olsunlar minnoşum benim beli ağrıyormuş sabah hastaneye gidecez beraber doktor korkusu var

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 301 göst.
3 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 125 göst.
0 oy
6 cevap 133 göst.
0 oy
3 cevap 137 göst.

379,006 soru

11,344,760 cevap