0 oy
376 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Kızlar kaynananız size hakaretler etse ******** utanmaz köpek mercimek beyin sen benim için bittin seninle uğraşacam falan dese dışarda karşılaşsanız gidip konuşurmuydunuz bugün karşılaştık göz göze geldik kafamı çevirdim döndüm yoluma gittim eşime anlattım oha gidip niye konuşmadın diyor bu arada 3 yıldır annesi eşimle de konuşmuyor

11 Cevaplar

+1 oy
(8,937 puan) tarafından
Eşini kaynananla olan meselelere karıştırma anlatmada kendi işini kendin hallet ister konuş ister konusma Bi gün eşinle annesi barışır bu durumu sana kullanır 
(1,925 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum++++
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Kimse babamin oğlu değil kalkip böyle hakaretler savunan kim olursa olsun hayatimdan şutlarim büyüklükmuş insanlikmiş bendede kalmasin herkes işine baksin derim yoluma bakarım O kisininde Cehennemin dibine kadar yolu var o yüzden çok iyi yapmissin
(86 puan) tarafından
Aynen canım ben de şutladım zaten umrumda değil
0 oy
(4,216 puan) tarafından
İyiki konuşmadın ben olsam bende konusmazdim ama eşine demeseydin keşke sorunca görmedim deseydin boşver
(86 puan) tarafından
Annesiyle zaten konuşmuyorlar şimdi annesi babasına anlatır babası da gelir eşime anlatır o yüzden benden duysun dedim
(4,216 puan) tarafından
Tmm görmemişim de gec gözüne kadar karışacak halleri yok ya
0 oy
(360 puan) tarafından
Suratına bakmayı boşver tanımam bile asıl sana söylediği şeyler o ben anlamıyorum bunlar ne ister bı dahakine sana öyle bişey derse sende söyle ben uğraşırım seninle diye
(86 puan) tarafından
O kadar çirşef biri ki ben onun seviyesine istesem de inemiyorum valla
(360 puan) tarafından
Kaşınıyolar vallahi
0 oy
(703 puan) tarafından
oha nıye konusmadın mı öyle kocayı bılmem naparım manyak mı ne ay kocan anası bunları sayarken anasına da dedı mı ohaaa hooop o benım karım dedı mı acaba
(86 puan) tarafından
Zaten annesiyle 3 yıldır konuşmuyorlar canım
(703 puan) tarafından
annesı yle 3 yıldır konusmuyor da sen nerde gordun de neyın kavgasını ettın kaynanan sana bu hakaretleri ettı
0 oy
(63 puan) tarafından
Eşinle değil senin sorunun kaynananla  kendi ayağına sıkma ayrıca.Konuşmazdım
0 oy
(13,241 puan) tarafından
Bu kadar şeyi kendi annem dese onla bile konuşmam 
0 oy
(290 puan) tarafından
Hayatta konuşmam... İyi de yapmışsınız..... 
0 oy
(4,694 puan) tarafından
Yilan evrilir cevrilir ciktigi delige girer kuzum bizde de durum ayni sen nasil istiyorsan oyle davran
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Konuşmam    lafım kıymetli  benim   
0 oy
tarafından
Oğlu anasıyla 3 yıldır konusmuyorsa sen el kizisin birde hakaretler yapmış daha ne ohasiymis.esin de garip boşver herşeyi anlatma üç maymunu oyna .zamanı gelir kafana kakilir

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 356 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 97 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (767 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 234 göst.
7 Haziran 2023 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (838 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 560 göst.
6 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Haticeeeeeee (94 puan) tarafından soruldu

380,779 soru

11,400,492 cevap

34,930 kullanıcı

...