0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından
Saat 7 buçuk 8 gibi eşimin evli arkadaşıgile gittik. onlarında kaynanası kayinbabasi var diye eşim annesine babasına da demiş. sizde gelin diye neyse gittik oturduk fln kayın babam konuşmuyor bile kaynanam konuşuyor öyle ben gerçekten de kendini çok övenden birde genelde kadının erkekle konuşmasını çok sevmem ben ailemden böyle gördüm.neyse baktım kız mutfağa gitti ikramlık fln hazırlamaya  biraz bekledim bende gittim tabakları fln hazırladım kıza biz mutfakta yiyelim dedim tmm dedi. Mutfağa kaynanam tabağını almış bizde burda yiyelim diye gelmiş neyse oturdu kızın mutfağı çok güzel hoşuma gitti yani normal ne büyük ne küçük kaynanam tutturdu benim balkonumdan küçük kızın kaynanası diyor senin balkonun uzun ama geniş değil bende aynı şeyi söylüyorum ama kabul ettiremedik, neyse kız bulaşıkları makineye diziyor tahta kaşıkta koymuş, tahta kaşık koyma fln dedi kızda arada atıyorum ben kaynatıyorum sonrada dedi. yok koyma dedi ama kız yinede koydu makineye kız başka odaya gitti kaynanam hemen makineden aldı kaşığı tezgahın üzerine koydu. daha sonra da kızın kaynanasıyla ben sustum kızla muhabbet etmeye başladı çalışma konusu açıldı kaynanam liseyi geçen sene dıştan okuyarak bitirdi ve 5 senedir kadrolu çalışıyor birden kız biz o kadar gece gündüz ders çalışıp ezber yapıp iş bulup da çalışamıyoruz. çalışsak bile kadro gelmiyor sana gelmiş ama haksızlık bu fln dedi aynı şekilde kaynanası da söyledi bende 35 senedir çalışıyorum kadro gelsin diye boşuna çalışmışiz fln dediler. kaynanamın yüzü düştü tabi önceden eşya fln aldı evine onu anlatmıştı bir günde 60-70 bin tl harcadım geldim diye birden sus pus oldu geri ben kızla konuşmaya başladık. öyle muhabbet ediyorduk kaynanam hemen Tuba yarın bahçeye dedi ben zaten anladım kızla konuşmaya devam ettim ben duymadım sansın diye bana diyecek ki yarın bahçeye gidelim değişiklik olur diyecek ama orda temizlik işi yemek işini bana kitleyecek bugünlük kafam baya ağrıdı normalde 9bucuk 10 gibi uyurdum bu saat oldu uyuyamıyorum kafam ağrıyor 

9 Cevaplar

+1 oy
(2,346 puan) tarafından
Kaynanan senden hıncını alamamış galiba elin kızına kaynanalik yapmış 
(746 puan) tarafından
Valla hala kafam ağrıyor midem bulandı eve gelince şükür ki diyorum ayrı eve çıkmışım çıkmak da değil de konteyner da kalıyoruz:))
(13,824 puan) tarafından
Olsun saglik olsun duzenin olsun da onemli olan o
(2,346 puan) tarafından
Hoş bir durum değil yani arkadaş da huzursuz olmuştur
(746 puan) tarafından
Yani başta sağlık ondan sonra da ztn kafa rahatlığı
(746 puan) tarafından
Tabi rahatsız olmuştur ztn kızın geldiğimiz de yüz ifadesiyle çıkarken aynı değildi
-Reklam-
0 oy
(2,988 puan) tarafından
Kızın kaynanaya şaşırdım senin yerinde olsam bak o kaynana senin gibi karışmıyor derdim
(746 puan) tarafından
Kız valla hiç karışmıyor kadın sessiz sakin benim kaynanam konuşuyor anca
(2,988 puan) tarafından
Hayran kaldım o kaynanaya
0 oy
(180 puan) tarafından
Ya konudan bağımsız bu kaynana postaları neden bu kadar uzun oluyor, okuyayim diye girip okumadan çıkıyorum çoğunu bu yüzden:d
(746 puan) tarafından
Güzel anlatmışımkız kafam ağrıya ağrıya yazdım birde :)))
(180 puan) tarafından
Onun hatrina okuyip yorum yapayım Onn zaman canm dur :d
(746 puan) tarafından
Tmm canım:))
(180 puan) tarafından
Bir bahane ile gitmezsin olur biter canm bu kadar takılma bence, ama bence senin kaynana da kurcalayan birşeylerin üstünde duran bir tip bu yüzden çekiniyorsuj sanırım
(746 puan) tarafından
Benim kaynanam otoriter birisini benim dediğim olsun diyor herkesin işi gücü yok onunla ilgilenecek
0 oy
(899 puan) tarafından
işi nasil bulmus onu de hele
(746 puan) tarafından
Okula aşçı yardımcısı olarak girmiş şuan aşçı kadrolu
(899 puan) tarafından
helal olsun
0 oy
(437 puan) tarafından
Ne kadar sinir bozucu misafir gittiğin ev ve senin akranın biri değil ev sahibi kendi kaynanası karısmıyoken makineden kasık alıp çıkarması falan çok sinir bozucu, 
(746 puan) tarafından
Sen birden beni düşün gözümle görüyorum ama bir şey diyemiyorum ama kızda geri o kaşığı koydu makineye :))
(437 puan) tarafından
Ben olsam kendim kalkar koyardım anne bizene bizim evimiz düzenimiz değil derdim bi de
(746 puan) tarafından
Öyle desem var ya kıyamet kopardı herhalde bıraktım etrafında ki insanlar nasıl biri olduğunu görsün
0 oy
(12,533 puan) tarafından
En çok takıldığım bulaşık makinesinden çikartmak nedir ne münasebet ya
(746 puan) tarafından
Çıkarttı valla kızda geri koydu gördü belki de geri koyduğunu kızın
0 oy
(946 puan) tarafından
Kaynanan gerçekten herşeye maydanoz olan zevzek insan tipine benziyor. Yıldıran cinslerden olur ya öyle işte. İleride kaynana olursam gelinimden çok uzak dururum cidden. Başkasının kafasını ağrıtmaya ne hakkım var ki. Benim kaynanada yan yana gelince canımı sıkar ama ikimizde birbirimizden uzak dururuz bu bana çok iyi geliyor
(746 puan) tarafından
Evet öyle birisi kendi evi gibi gittiği yere karışıyor
0 oy
(3,814 puan) tarafından
Kız sadece tahta kaiıgı makıneden cıkardı koydu deseydın yeterınce sınırr olurrduk :D gereksiz detay verio uzatmışsın :Dd
(746 puan) tarafından
Olsun ben çok sinir oldum sizde olun:))
0 oy
(793 puan) tarafından
Takildiim konu kadroyu nasıl almış bizde alsak ya 
(746 puan) tarafından
Onu bende bilmiyorum :)

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 91 göst.
3 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
0 oy