0 oy
132 göst.
Diğer kategorisinde (488 puan) tarafından
Temmuz sonu doğumum tek basima yavas yavas yapsam yine kirlenirmi acaba bebek kıyafetleri flnda yikicam utulucem evin perdeleri halilar flnda var smdi zamani gibi geliyor siz ne zaman yapmistiniz

9 Cevaplar

0 oy
(1,798 puan) tarafından
Bende önce bebeğinin hazırlıklarını tamamla son 1 kaç hafta kala eve geç illaki batacaktır özellikle mutfak bende eylül başı doğum yapacağım ağustos sonu yaparım diye planlıyorum
-Reklam-
0 oy
(43 puan) tarafından
Doğuma yakın kaynanamla görümcem geldi onlar perdeleri odaları felan hallettiler saolsunlar , bebeğin kiyafetlerini de onlarla yaptık benim biraz riskiliydi gebeliğim ütüleme yıkama felan yardımcı oldular 
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Canım perde filan asman sıkınti olur yardımcı alma imkanın yokmu dipli köşeli yapar tertemiz en olmadı yarım gün gelip cami perdeyi halleder sil şupur işini sen yaparsin 
(6,250 puan) tarafından
Bana niye yazmiyon lan
0 oy
(997 puan) tarafından
Bende temmuz sonu doğumum canım hastahane çantasına varana kadar herşeyim hazır bayramdan sonra halıları ve stor perdelerimi yıkamaya vercem temizliğe de kuzenim gelecek ücretli bir şekilde 
0 oy
(270 puan) tarafından
Ben de annem gelmişti ve doğumdan birkaç ay sonra da taşınacaktık. O yüzden hiç dolap içlerine falan girmedim, taşınınca hallederim dedim. Diğer işleri de annem yardım etti sağ olsun. Tek başınıza yapacaksanız yavaş yavaş şimdiden başlayabilirsiniz ancak yardım edecek kimse yok mu?
0 oy
(1,408 puan) tarafından
Aynı zamanda ben büyük temizliği bitirdi m çok şükür tabi yine bi kere daha cam silerim
(1,408 puan) tarafından
Çantamı bebeğin odasına varana kadar yaptım
0 oy
(12,644 puan) tarafından
ilk kızımda her şeyini 32haftada aldım. Temizlik 36 haftada ters dönmezse sezaryen olabilir dediler dip köşe girdim eve gittim dönmüş zaten 37 doğurdum
0 oy
(547 puan) tarafından
Çok erken canım bebeğin eşyalarını hallet ama temizlik için erken ben bayramdan sonra yaptım cuma günü nasipse doğum şimdiye kadar 2 kere daha temizledim bugün gene temizlik yaptım batıyor malesef
0 oy
(672 puan) tarafından
Benim ağustos ortası bende temmuz sonu yapayım dedim kardeşimle 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 95 göst.
10 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hudam (660 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 150 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.