0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Merabalar ben 24+3 günlük hamileyim şu ana kadar evimin yaz temizliğini yapamadım hem tek başımayım hemde malum havalar bi yağış bi güneş vs derken bugüne geldik öylece sorum şu temizlik yapsam bi sıkıntı olur mu camları dolapları mobilya ve yerleri silince halıları değişince bilgi verebilir misiniz sizler yaptınız mı hangi haftalarda yaptınız bi sorun oldu mu 

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Haftan çok erken. Herkesin yapısı aynı degil. Ben doğuma çok az kala yapmıştım. Mesela annem koltuk çekmiş diye doğumu başlamış. Hiç başlayip riske atma kendini
(932 puan) tarafından
Yooo nemis ki o de bakim izliyim onuda :D
tarafından
YouTube şehit ailesiyiz biz yaz. İlk çıkan videoyu sesini açarak izle. Sonra yorumunu bekliyorum :D
(932 puan) tarafından
Bakiom hmn :D
(932 puan) tarafından
Kiz ne guldum ay allah seni de guldursun benim dudaklarim allah tarafindan kirmizi dio ruf ruj surunce kipkirmzi :D :D ahahaahahha adam gordun kasin alinmis diyince guldu ya ben bittim : D
tarafından
O ağzını yayarak gülmesi beni bitiriyor. Kasın gözünde güzelmiş hee :D
-Reklam-
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Ya bence yapma daha haftan erken en azından 26 olan sınırı geç dediğin işler ağır işler canım kasılma yapar sende canın sıkılır kendine acı biraz. Yaptım bişey olmaz diyenler olacak ama bence yapma 
(9 puan) tarafından
Evet bende korkuyorum riskli olur diye misafir oluyor her zaman evin kirli görünmesinden de rahatsız oluyorum ailemle aynı şehirde değiliz görümcem de gelmiyor yardıma tek kaldım öylece
(1,787 puan) tarafından
Birini tut bence
0 oy
(1,951 puan) tarafından
8. Ayi bekle derim ben canim. Ben doguma 2 hafta kala cam hali perde ne varsa yapmıştım. Son aylara dogru bi temizlik aski da geliyor zaten psikolojik olarak :)
0 oy
(262 puan) tarafından
Bende senin gibi erken yaptım şimdi ev gene pis v3ve5.haftam.erkenden yapma .birde hepsini birgün yapma.ben birgün perde cam birgün mutfak dolabının birisi birgün buzdolabı tarzında bölüyorum çünkü belim ağrıyor 
0 oy
tarafından
Bence yapmamalisin yat uzan dinlen bi sıkıntı olursa vay ben ne yaotim keske o evi b k goturseydi dersin. Yardimci cagir veya ailenden yardim iste
(9 puan) tarafından
Ailem yanımda değil maalesef eşimin ailesinden de gelip yapan yok görümcem amca gezmeye gelir temizlik yapmaz misafir gibi gelir bi kaç gün kalır gider
tarafından
Acik konisayim brn yapmazdim. Anca supur biraz baska is yapma

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 161 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 1606sumeyra (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,129 göst.
0 oy
35 cevap 597 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

374,605 soru