0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Merabalar ben 24+3 günlük hamileyim şu ana kadar evimin yaz temizliğini yapamadım hem tek başımayım hemde malum havalar bi yağış bi güneş vs derken bugüne geldik öylece sorum şu temizlik yapsam bi sıkıntı olur mu camları dolapları mobilya ve yerleri silince halıları değişince bilgi verebilir misiniz sizler yaptınız mı hangi haftalarda yaptınız bi sorun oldu mu 

7 Cevaplar

0 oy
(141 puan) tarafından
Canim dikkat ettigin surece ve kendini fazla yormadigin surece yapabilirsin ben dogumua kadar evimin butum isleruni yaptim yanliz hali yikama 
(9 puan) tarafından
Halı dışında diğer işleri yapabildiniz mi hepsini
(141 puan) tarafından
Valla evin duvarlarini bile cikipta siliyordum benim koca temizlik hastasi oldugu icin ve evi kirli gormeye daayanamadigi icin hic bos durmazdim arti birde otizmli bi kizim ve iki de cocugum vardi o larla yapoyordum
-Reklam-
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben yaz temizliğimi kendim yaptım. hem doğuma hazirlik oldu benimki. 39. haftada yaptım. ama yine ağır şeyler kaldırma tabi ki. ben iteleye iteleye yaptım hep. sadece halilarima kaynanamla gorumcem yardım etti biraz büyüklerdi. esim müsait olsa onunla yapardım onlari da
0 oy
tarafından
Valla salonumun camını tek siliyorum ona boyum yetiyor digerlerine elimin yetiştirdigi yerleri siliyorum :) benimde mutfak dolaplari kaldi ama arife gün alt dolaplarimi silmistim ustlerin ici kaldi sadece kulplari ve etrafini sildim. Cok yorulursun ben cesaret edemiyorum 28. Haftadayim valla bir sey olur diye korkuyorum. Evi süpürdügüm zaman halilarimi kaldiriyorum ama benimkiler ince daha yikama icin zaman agustosda vericem yikamaya zaten komple evi vileda ile siliyorum detayli temizlik nerdeyse her hafta yapiyorum tabi dolaplar camlar harici :))
(9 puan) tarafından
Benimde halılarım hafif  koltukları çekip yerleri siliyorum yine de normal temizliğe göre yoruluyorum inşallah sorun olmaz yaa camları silmicem bende
tarafından
Dinlene dinlene yap canim ben salonu temizliyorum 5 dakika dinlenip öyle mutfaga geciyorum. Ben camı başka zaman siliyorum bir anda yaparsan aşırı yorulursun hele yetişemiyorsan hic silme doğuma cok az kala yaparsin o zamanda acilmaya yardim ediyormus :)
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım ağır kaldirmamak dışında her işi yaptım yeni taşındık buraya camları mutfak dolaplarını falan hep sildim şuan 25 haftalığım 22 23 haftaliktim sildigimde
0 oy
tarafından
18 haftadayım ve sadece evi süpereyim aksama bel ağrısından duramıyorum senin hamileliğin rahat geçiyorsa yavas yavaş bi gün bi odayı başka gün bi odayı yapabilirsin canm kendini de yıpratma ağır kaldırıp bi yerlere sünme 
0 oy
(699 puan) tarafından
Kiz yap dikkat et sadece karnını vurma ağır kaldırma ıkinma. Ben 36 haftalık hamileyim dün doğum temizliği yaptım 2 yaşında kızım dw yanımda çok yoruldum. Bugünde duzelenck yerler vardı onları düzeldim. Yaz temizliğini 25 27 de falan yaptım kapı pencere hiç bi yer koyamadım ama günlere bölmüştm 2 gündr bitirdim 
(9 puan) tarafından
Yine erken bitirmişsin iki günde ben bütün sadece salonu temizleyebildim dinlene dinlene camları da silemedim korkudan
(699 puan) tarafından
Dediğim gibi korkma yap. Ha yapacak birileri varsa yardım edecek yani. Onlarla yap benm kimsem olmadığındn ilk doğumum da da 2.ci hamileliğimde sürüne sürüne dahi olsa yapmak zorundaym eşim yardım eder bi o

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 183 göst.
27 Haziran 2021 Diğer kategorisinde 1606sumeyra (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 1,148 göst.
0 oy
35 cevap 599 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı