0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşim beni zorla memlekete götürmeye çalışıyor.

Daha bir ay önce beni gönderdi üstüne bir de zehir etti geri gelmiyceksin diye orda kal bir süre diye.

Bir şekilde ikna edip evime geldim geldiğimden beri de gitmek istemediğimi söylüyorum şimdi o gitmek istiyorum tatil için ama ben gitmek istemiyorum diyorum güzel şeyler yapıp beni kandırmaya çalışıyor,bu da olmazsa aileni ariyacağım diyor çocuk gibi.napayim gitmek istemiyorum ben 

6 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Neden gitmek istemiyor sun neden gittiğin de gelme orda kal dedi kocan kaç yaşında bilmiyorum ama aşırı çocuk buyuyememis 
(41 puan) tarafından
Sorduğum sorular profilde görünüyor mu bilmiyorum ama bakarsan orda da gelme deme sebebini uzun uzun anlattım.
Beni gönderdiğinde zehir etti geri gelmiyceksin istemiyorum gibi bir çok şey söyledi bu yüzden tekrar aynı seyleri yaşamak istemiyorum ve gitmek istemiyorum ayrıca ailesinin laflarını da 15 gün boyuca dinliyemem ve kendisi memleketteyken daha düğünün ilk haftasindan başladı gece geç gelmeye şuan gitsek eve sokamam her halde
-Reklam-
0 oy
tarafından
memlekette ne var napıyosunuz sen nıye gıtmek istemiyorsun esın nıye ısrarcı bu kadar
(41 puan) tarafından
Onun işi sebebiyle farklı bir sehirdeyiz biz benim ailem ve onun ailesi farklı sehirdeler o da izin alıp 10 günlüğüne gitmek istiyor kış gelmeden ama beni bir ay önce falan tek başıma gönderdi tatil için ben ordayken bana demedigini bırakmadı gelmiyceksin dedi bir şekilde ikna edip evime geldim tekrar aynı seylwri yaşamak istemiyorum ve ben geldiğimden beri zaten sen görürsün gidince diyor bende bu laflarindan dolayı gitmek ostemiyorum
tarafından
nolcakmıs gıdınce oraya napacakmıs sana ne kasar sacma sapan bir dusunce gidesi varsa da gitmez ınsan ayrıca senın yerınde olsam gelmeyeceksin buraya orda kal dedıgınde burnundan getırır aynı gun donerdım o nasıl bır sacmalık ne haltlar yıyomusta senın gelmeni ıstemıyor acaba ben boyle dusunurdum ve pısman ederdım
0 oy
(339 puan) tarafından
Sen tek git de o seni orda tek birakmış ya
(41 puan) tarafından
Tek bırakmadı ailemin yanına tek gönderdi.
Ama burda tek bırakmam diyor gelmek zorundasın diyor,ben burdan tek çıkarsam ben çıkarken arkamdan kim gelecek gorurusun diyor ailemi arayıp onları gönderecek her halde 12 saat yolu.Gelmek istemiyorum diyorum babanı ararım diyor mal ya
(339 puan) tarafından
En nefret ettiğim emrivaki sende evde kafa dinlerdin ne güzel çocuk gibi 2vde tek bırakmam nedir ya o zaman sende gitme de
(41 puan) tarafından
İki türlü de kabul etmiyor.
Diyor ki neden tek kalmak istiyorsun burda(kendini haklı çıkarmak için bu şekilde soruyor)bende diyorum ki ten kalmak istiyorum demedim gelmek istemiyorum dedim sen de gitme istersen dedim sana da git demiyorum dedim ne desem anlamıyor*****l adam
(339 puan) tarafından
İşin zor canım ne desem boş bırak arasın kimi arıyosa uğraşılmaz bence dediğini de yapma hayatın boyunca bu baskıyı yapar sana
0 oy
tarafından
Neden ikna edip geldin ? Adam da ailesi de açıkça kovmuş resmen. Azcık kendine saygı duy canım ya yoksa ömrün böyle onun bırakma tehdidiyle geçer yada bulur birini boynuzlar
(41 puan) tarafından
Babam git diyordu bişey soyliyemiyorum zaten ona,aşkımdan gelmedim
tarafından
Allah yardımcın olsun hiç anlamıyorum bu insanları.  Ama adam koymuş yani arkanda olmasalar ne yapacaklar? Kaçarak yada severek mi evlendin
(41 puan) tarafından
Görücü usulü ama istedim yani ailemin de onayıyla babam kefil oldu bir de
tarafından
Yani yapacak bisey yok onlar ailen. Dikkat et cocuk bari yapma canım pek Bi uzun vadeli olmaz senin bu evlilik . Bari çocuk kalmasın arada
(41 puan) tarafından
Keşke hiç evlenmeseydim diyorum ama geriye dönülmüyor maalsef cok yoruldum
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Esin seni ailene göndermekle tehdit ediyor ona fırsat verme ailen arkandaysa çek git burnu surtsub
(41 puan) tarafından
Ailem arkamda değil maalesef
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Niye kendinize saygınız yok? 
(41 puan) tarafından
Destekçim yok maalesef mecburum

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 378 göst.
30 Ağustos 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy