0 oy
821 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (2,414 puan) tarafından

Oğlum var 11 aylık eşim ve görümceme ortaklaşa bırakıp 2 günlüğüne İstanbuldan yalovaya tatile gitmek istiyorum gmrümceme 1 gün dedim kabul etti ama 2 güne ne der bilmiyorum sizce saçma mı bu düşüncem bencillik mi biraz kafa dinlemek istiyorum sadece :woot:

59 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kocamsiz ve kızım olmadan bırak kafa dinlemeyi mutlu bile olmam

Onlarla olduğum heran benim için daha guzel
tarafından
Aman sende o lafın gelişi.  Seni bilemem aynı fikirde olmak zorunda değiliz. Ben kızımsiz eşimsiz duramıyorum. Aklım onlarda kalır. Keyif alamam mutlu olamam. Sen mutlu olursun orasını bilmem.
Eşimle köye mı gitsem arkadaslarimla tatile mı gitsem diye post açan sen degilmiydin
(2,414 puan) tarafından
Aynı fikirde değiliz ama bana kötü anne muamelesi de yapamazsın sen ölüyorsun da ben sanırsın umrumda değil hayır ben değilim öyle bir postum yok.
tarafından
Ya sana kötü anne muamelesi nerde yaptım.
Asıl beni abartılı bulan sensin.
Herkes aynı fikirde olmak zorunda değil.
Hem soruyorsun. Eşinizi çocuğunuza bırakırmisiniz diye. Hayır gitmem diyorum onlarsiz yapamam diyorum abartı bukuyorsun.
O zmn niye post açıp soruyorsun?
Seni pışpislamak zorunda miyim
(2,414 puan) tarafından
Tamamdır teşekkürler anlaşamayacağız, çocuk gibi ağız dalaşına gerek yok hoşçakalın
tarafından
Anlasamayiz ztn. Sizde hoscakalin
-Reklam-
0 oy
(327 puan) tarafından
Eğer bakacak olanlar sorun etmiyorsa rahat bakabilecekse, çocuğun da seni arayıp mızmızlanmayacaksa o zaman hiç düşünme git gözün arkada kalmayacaksa demek istiyorum. Bencillik vs bu düşüncelere hiç gerek yok yılda 2 günü kendine ayırıp geri kalan bütün günleri çocuğuna ayırıyorsun bence hiç anormal bir durum yok annelerin de böyle şeylere çok ihtiyacı var
(2,414 puan) tarafından
Ay alnı olsa da öpsem bu yorumunnn ,♥️♥️
0 oy
(1,789 puan) tarafından
Benim eşimde sağolsun ilk evlendiğimiz zmaanlar sevmezdi gezmeyi daha doğrusu bilmezdi tatildi gezmeydi görmemiş ailesinden ve gitmezdik.. şimdi 4.çocuk yolda doğdu doğacak dio annemlere bıraksak 3nü en küçüğü yanımıza alsak tatile gitsek :)) dedim yenimi aklın başına geldi :) ben bırakamam gecen sene gittik 3 çocukla Karadeniz turu yaptık çokta eğlendik ben tek sevmiyorum gezmeyi ya çocuklarımında hakkının olduğunu düşünüyorum..  tabi seninki daha küçükmüş aklı ermez tatil nedir eğlenmek nedir .. bakıyorlarsa ne güzel bırak kafa dinle
(2,414 puan) tarafından
Kız maşallah valla süpersin benimki yürüse bi nebze götürürdüm şimdi emekliyecek e kum sıcak ağlayacak ev gibi değil denize girmemiş hiç ağlasa tek napcam 2gün gidiyorum 1 hafta olsa hadi uğraş ama 2 gün alttatafo :)
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Benim koca izin vermez, yani birlikte gidin bence. Ayvalıga gittik 3 günlüğüne çok iyiydi bu haftada sinopa gittik 4 gün gezdik bayramdan sonrada Antalya da kalacağız 1 hafta yine birlikte. Bırakma geride, birlikte vakit geçirin daha keyifli olur.
(2,414 puan) tarafından
Keşke çok isterdim eşim gelmiyor dolayısıyla bende tek bakamam 2 gün içinde onuda yormak istemem tatil değil eziyet olur ikimizede
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yoo geyet normal gidebilirsin iki gun zaten
(2,414 puan) tarafından
Yaaa işte millet abarttıkça abartmış sanırsın terkedicem :D
(2,704 puan) tarafından
Taşlıyalım mı seni wuhhuuuuu :)))))) kendi bireyligini unutmamalisin bence annelik senin hayattaki rollerinden biri eşlikte oyle dunya turuna cikmiyosun ya iki adim yere gidiyosun iki gun nedirki
0 oy
tarafından

Eşim bakarsa giderdim valla :)

(2,414 puan) tarafından
Vahhhh nasıl dersin kötü anne onsuz nefes alamam yazman lazımdı :D şaka bi yana evet kafa dinlemek hem anneler için iyi hemde çocuklar bence
tarafından
Niye kötü olalımki kuzu güvenmesem zTen gitme kararı almam en az eşimde benm kadar kızımla ilgili 2.5 yaşına kadar eşimle beraber büyüttük
(2,414 puan) tarafından
Saçmalık zaten eşin bu ona bırakmayacaksın o zaman neden çocuk yapıyorsunki bu kadar güvensizlik ruh hastalığı demek kesinlikle
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben anneme vermiyom onlara mı vercem :)
(2,414 puan) tarafından
E mantıklı mı peki diyelim hastane işin oldu yada dünya hali sonra onlarda durmazsa napacaksınki
(5,240 puan) tarafından
Her yere götürüyorum kendimle valla bi isim olunca illaki annemide yanıma alıyorum o ve eşim bakarken işlerimi hallediyorum dogum falan oldu kizim 16 aylikti birlikte hastanede yattık annemde kaldi diger gün hep birlikte geldik eve tabiki bizimde hakkımız ama içim bunaliyor onlar olmadan her saniye dakka aklımda  oluyolar hersey zehir oluyor bana ondan ayrı kalamıyorum ve korku basıyor bisey olursa diye
(2,414 puan) tarafından
Yokya ben böyle biri değilim sanırım neden hastanede sürünsün ki otursun anane evinde mis gibi öyle düşünürüm yani
(5,240 puan) tarafından
Hastanede sürünmedi tabiki özel hastaneydi yatagida vardi yatti bi güzel kuaföre gitsem hemen eve gelsem koşup sarılıyolar onlarda bensiz olamıyor bende onlarsız valla bizde böyleyiz:)
0 oy
(119,326 puan) tarafından
ben bunu yapamam yaa
(2,414 puan) tarafından
Bakalım ben yapacak mıyım yoksa evde oturacak mı :D
0 oy
tarafından
Çocuk seni aramazmi ya benim 5 aylık bile beni arıyor bide 3 yaş var etegmden ayrilmaZ
(2,414 puan) tarafından
Ayrılmadımki hiç ama gündüz babasına bırakıp çıkıyorum 2 3 saat aramıyo beni
0 oy
(4,653 puan) tarafından
Bana gore bencillik ama baskalarina birakip tatile giden cevremde cok var
(2,414 puan) tarafından
Tatil dediğin 2 gün bencillik mi diye çok düşündüm bence değil
0 oy
(1,311 puan) tarafından
11 aylık bebeğimi bırakıp bı yere gitmem 
0 oy
(8,326 puan) tarafından
Bebegın daha kucuk ama sen bilirsin ben esıme bırakıp ablamla ilçeye gitmiştim sabah 11 aksam 7 8 e kadar daha fazlasını yapamam cunku kızımı özlüyorum
(2,414 puan) tarafından
Ben daha o kadar uzun bile bırakmadım 3 4 saat gündüz en fazla burakıyorum bilmiyorum nolur nolmaz gitmem belkide bakalım
0 oy
tarafından
Bırakmammmmmm
0 oy
(156 puan) tarafından
Benimki de 11 aylık kırk yılda Bi 1 saat kafeye gitsem vicdan azabı çekiyom kızım da hava alsaydı diye
(2,414 puan) tarafından
Ona bende götürüyorum her gün dışarı çıkarırım mesela evden çıkarken ağlayınca hemen alıyorum yanıma ama tatil başka olay bence birde otele gitmiyorum tatil köyü yemek falan benden olacak hep
(156 puan) tarafından
Valla her annenin öyle Bi ihtiyacı var ki bir günlük bile olsa tatile. Gitme şansın varsa git o zaman. Benim bebe bana yapışık ne bensiz durur ne eşim izin verir. Eşinin kabul etmesi bile büyük şans. Bi dinlenebilecek çocuğumuza da daha enerjik bakarız yenilenmiş olarak. Gerçi benim öyle Bi imkanım olsa ben sadece 24 saat uyumayı seçerim :)
0 oy
(151 puan) tarafından
İnan bir saat bırakıyorum bir ömür gibi geliyor iki gün asla bırakmam ayrı kalamam asla ama bu istediğin bencillik değil neden olmasın babası bakar alt tarafı iki gün ama ben bırakamıyorum iki gün bırak bir saat bile ayırmam yanımdan bağımlılığım var malesef ki
(2,414 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için ♥️ bende oğluma bağımlıyım ama bşraz yoruldum şu dönem 2 günden bişey çıkmaz diye düşünüyorum
(151 puan) tarafından
Aynen öyle annelerde tatlili hakeder biraz dinlenmiş olursun hem sonra bebeğine dinlenmiş mutlu bir anne olarak dönüş yaparsin oh mis bebeğin o halini cok sevecektir tatil iyidir
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ailecek gidin ben ayrı kalamam
(2,414 puan) tarafından
Keşke kız diyorum ya gelmiyor eşim ben de tek çocukla gidemem
0 oy
(340 puan) tarafından
Oğlumu babasına bırakıp markete bile gidemeyen ben :D ama seninki de iyi cesaret asla kimseye bırakmam çocuğumu:D
(2,414 puan) tarafından
Niye aşko niye bu çocuklar fanusta mı büyüsün bilmiyorum babası hani el yabancı değilki
(340 puan) tarafından
Babası bı kere bakamaz :D evde çocukla is yaparken 10 dakika emanet ediyorum da öf öf deyip duruyo :D bizim oğlan biraz yoruyo insanı :D açıkçası ben çocuğumu kıskanıyorum hani mecburi bişey olmadığı sürece kayinvalidemlerle birlikte yaşıyoruz onlara bile bırakıp gitmiyorum herkesin yapısı farklı bacım sana da saygı duyuyorum ama iyi cesaret diyorum ya :D
(2,414 puan) tarafından
Cesaret olan senin yaptığın asıl bir çocuğu tek büyütmek :D benimki de öf öf yapardı dedim ki tek benim çocuğum mu değil ozaman elini taşın altına koyacak malesef
(340 puan) tarafından
Benimkinin çenesi çekilmiyor bacım ondan memnunum halimden bazen avrat ben miyim o mu anlayamıyorum o derece söyleniyor:D
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu cumartesi fabrikadan kızlarla bozcaadaya gidicez ınsallah günü birlik o kadar ihtiyacim varki anlatamam dogrumu yanlışmı bilmem ama kafa dagitmak gerek bence
(2,414 puan) tarafından
Gir eğlen canım çünkü mutlu anne mutlu çocuk demektir bana göre
0 oy
(48,681 puan) tarafından
degil iki gun iki saat ayri kalamazsin al bebeni git gorumcene birakir gezmeye cikarsij neresi yalovanin
(2,414 puan) tarafından
Daha hiç ayrılmadım bebeden bakalım eşim le beraber bakacaklar zaten tatil köyüne gidicez eğer gidersek tabi ihlas armutlu
(48,681 puan) tarafından
yalovaya cok yakinim dayanirim diyosan birak benim cadim 4.5 yasinda daha hic ayri kalmadik
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Çok küçük daha seni aramazmı ağlamazmı bu aylarda bebekler anneye daha da düşkün oluyo esin bakmayı kabul ediyorsa onunla beraber git yine o ilgilensin 
(2,414 puan) tarafından
Zaten küçük oldığu için götürmüyorum eşim gelmiyor dolayısıyla bende tek bakamam yürümüyor emekliyor evde daha rahat eder

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 726 göst.
29 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 605 göst.
23 Eylül 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 916 göst.
0 oy
60 cevap 832 göst.
12 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu