0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (342 puan) tarafından

Oğlumu her yalnız bıraktığım da şuradan topluyorum kızlar orayı o yapmadı öyleydi ama hep o fayanslari yalamaya kemirmeye gidiyor dün gece de uyutmak için yatağa götürdüm bizim yatak duvara dayalı duruyor dolanırken birden duvarı yalamaya başladı neden olabilir 7 aylık 

image

15 Cevaplar

0 oy
(7,515 puan) tarafından
Bi an dedim tovbeee sonlara dogru okuyunca haa desim hahha dedim cocuk orayi nasil kemirmis oyle bilmiom ki canim bsy eksikligi fln mi var yoksa piskolojik rahatlama amaclimi yapiyor olabilir 
(342 puan) tarafından
Demir damlası kullanıyoruz doktoru verdi alttan iki tane dişini patlattı büyüyorlar yani başka neden olur bilemiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Toprak mi yemek istiyor demir eksikliği vardır 
0 oy
(151 puan) tarafından
7 aylık küçük daha dişi olabilir damagini kaşımak için yada bir vitamin eksikliği de olabilir öyle deniliyordu ama bu küçük daha sanmıyorum vitaminden kaynaklı olduğunu 
0 oy
(6,909 puan) tarafından
Kan değerlerine bi baktır canım demir eksikliğinde olabiliyo ya da psikolojik bişeydir 
0 oy
(3,337 puan) tarafından
Kan tahlili yaptır cnm vitamin eksikliği olabilir  
0 oy
(869 puan) tarafından

Canım demir eksikliği olabilir bir doktora götür kan değerlerine bakın :)

(342 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Agzina serin geliyo olabilir 
0 oy
tarafından
dr goturup bu durumu anlat degerlerine baksin
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Dişi geliyor herhalde serin yer diye öyle yapıyor
0 oy
(531 puan) tarafından
Demir eksikliği olan çocuklarda oluyor öyle bir tanıdığım var onun çocuğu da duvarları yiyordu toprak yiyordu demir eksikliği için tedavi gördü düzeldi çocuk birde bir yerden karışım aldılar 
0 oy
(127 puan) tarafından
benim oglumda yapardi bazi donemleri var olabiliyor. aynalari camlari yalardi herseyi isirirdi. dis donemidir belki. geciyor merak etme. Ama kafan rahatlasn istersen kan ver eksiklik var mi dye 
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Demir eksikliği var büyük ihtimalle çünkü kansızlık bu şekilde şeyler yaptırır kimi kul yer kimi toprak kimi kağıt mesela ben buz yiyordum kanım düzeldi şimdi buz görünce migdem bulanıyor Bi kanına baktir canım 
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Bir kan tahlili yaptırmanızda fayda var, demir vitamin eksikliği vs olabilir.
0 oy
tarafından
Benim kızlar da 10 aylık falanken kemiriyordı duvarın kenar taraflarını yapışkan falan yağıştırmıştım şimdi 3 yaşındalar yapmıyorlar 
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Benim kızda 14 aylıkken buzluğu açıp orayı yalıyordu soğuk soğuk :D :D 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 227 göst.
10 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Saliha comcali (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 295 göst.
0 oy
16 cevap 251 göst.
19 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simay888 (45 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...