0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (45 puan) tarafından
Kizlar banyomun duvalarlari fayansli kirli görünüyor suyla yikiyorum gitmiyor neyle yikasam temizlenir parlar 

16 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Çamaşır suyu ve cif sıkıp araba fırçasıyla fırçalıyorum öylece bekliyo yarım saat falan sonra kaynar suyla yıkıyorum 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sadece su temizlemez ki çamaşır suyu veya cif sıkıp ovalaman lazım 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Benm önceki evimde rütübet vrdı çamaşır suyu ve araba fırçası ile fırçalardım :)

0 oy
(2,593 puan) tarafından
Çamaşır suyu ve cif döküp fırça ile fırçalayıp sıcak su ile duruluyorum
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Porçozun fısfısı var kireç ve pas sökücü sıkıyorum mikrofebiyer bezle siliyorum iz kalmıyor canım. Yıkayınca su izleri yine kalıyor kireçli olduğu için. Çok kirliyse önce yıkayıp sonra da o işlemi yapıyorum
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Çamaşır suyu cif fırça sünger tek su temizlemez ki
0 oy
tarafından
Domestos banyo hijyenik köpük kullanıyorum ben
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Diversey marka profesyonel temizleyiciler aldim. Hem kirec cozcu hemde lavabo, wc, fayans gibi her turlu lekeyi kiri cikartiyo 2 ayri urun bunlar tabi.... Otellerde kullanilan urunler bunlar mukemmel temizliyorlar. benim dusakabinler dümdüz cam 1 damla su leke birkiyor maalesef bunlarla hallettiriyorum.
0 oy
(197 puan) tarafından
Ersağ banyo wc sıkıorm fırçayla fırçalayıp 15 dk snra duruluorm hem dezenfekte oluo hemde tertemiz. 
0 oy
(2,032 puan) tarafından
Kovaya sıvı cif ve Domestos döküyorum araba fırçasıyla iyice fırçalayip duruluyorum sonrada kuru bezle kuruluyorum çok güzel oluyor
0 oy
tarafından
yikamiyorum:)
0 oy
tarafından

Yıkamiyorum  :D

0 oy
(44,714 puan) tarafından
Cif jel banyo için olanı dök araba fırçasıyla kopurt kopurt:D sonra tut fıskeyi:D
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Cif ve çamasir suyu yapiyorum su uzun fırçalar varta onu la bı güzel kopurtte kopurtte yikiyirum sonra da suyla yıkayıp çek çek le çekiyorum 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Domestos koy bir fisfisa azda sulandir sonra fayanslara sık ve cifin fayanslar için dejerjani var onunla birlikte kopurt sonra yıka 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Canım şuya çamaşır suyu dök sade su temizlemez mikrobu falan zaten 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 326 göst.
0 oy
2 cevap 65 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glsum0 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 222 göst.
13 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Gozdeh (6,019 puan) tarafından soruldu