0 oy
576 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Kızlar daha malzemelerım de tam degıl tabı :D mutfak sefım geldı onu denemek ıcın yaptım eşime :D sizce nasıl?? Gelısırmıyımm :D

27 Cevaplar

0 oy
tarafından
La gayet başarılı 
tarafından
Asko buna kım para verır ALLAAASENNN
tarafından
Renklerj çok hoş ama satacan mi yaptıkcs elin alışır kiz
tarafından
Yanı ıste meslek halıne getırmeyı ıstıyorumm
tarafından
Eğer meslek haline dönüştürmek istiyorsan , imkanın varsa kursuna git canım halk egitimlerde bile oluyor pastacılık kursu,bu arada elin yatkın yani bence ilk deneme için gayet başarılı :)
-Reklam-
0 oy
(6,480 puan) tarafından
İlk deneme için bence guzel
tarafından
Bence degıl ya, hoş egıtım almadım hıc youtubedan vıdeo falan ızledım ama ne bıleyım
(6,480 puan) tarafından
O üstteki yazı altlarını kaşıkla çekmişsin sanırım duzeltmek için onu bıçakla tek seferde cekseydin daha temiz durur gibiydi
tarafından
Aslında kaşık degıl bunların yayma spatulasıyla cektım de abandım heralde kocaman oldu :D
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bence çok güzel olmuş ellerine sağlık afiyet olsun 
tarafından
Yaaa tesekkur ederımmm sagol kuzum
0 oy
(2,508 puan) tarafından
Guzel olms elinize saglik bir dilim alabilir mym
tarafından
Ay hepsı senın olsunn
(2,508 puan) tarafından
Tsk ederimmmm en sevdigim afiyet olsn sana da
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Çok güzel olmuş sadece o yazıyı yazdığın daha beyaz olmalıydı görünüş olarak. Nasıl olduğunu hiç bilmiyorum ama öyle gördüm hep. 
tarafından
Kuzum krema ucu ınce geldı onu da almam lazım :D tesekkur ederımmm
0 oy
(240 puan) tarafından
Yazilar olmamis
tarafından
Tişikkirler bencede
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Bence geliştir ve devam ettt ilk deneme gayet iyi ben hazır almıştım pandispanyayi ona rağmen garip bir şey olmuştu :D 
tarafından
Ay herseyını ben yaptım :D yok anam atancagımız yok pastacı olalım barı :D
(14,043 puan) tarafından
Aaaaaaa neden atama vermediler
0 oy
(166 puan) tarafından
renkleri yeter be bacım güzel görünüyor 
tarafından
Dımııııı ♥️ tesekkur ederımm
0 oy
(2,875 puan) tarafından

Ellerine sağlık gözde çok güzel bi girişim için adım atmak bile☺️ pasta ilk sefere göre iyi ama para verilip alınmak için baya vasat:)  o yüzden gelişecektir elinde mutlaka tadı güzel olmuştur eminim evde akşam pasta partisi var:)

Bide umarım kilo almazsınız her seferinde böyle yapıp yerseniz bana dönersiniz:))))

tarafından
98den 68e dusmusum ben kılo olarak sence bır daha o topa gırer mıyım :D
Tesekkur ederım kuzumm, yazılar ıcın krema sıkma ucu almam lazım aldıgım cok ınceymıs olmadı, bır suru aparatı var bır de dunyaaa kadar masraf :D tadınaaa kefilimmm evett
(2,875 puan) tarafından
Ooo çok güzel kilo vermişsin süpersin:) ben 5 ay çnce 120yle tüp mide ameliyatı oldum şimdi 85im daha gitmesi gereken 15-20 kg var gider inşaAllah onlar da. :)
Ettiğin masrafların karşılığını elin alıştıkça çıkarırsın bence çünkü ciddi paralar bu tasarım pastalarda. En uygun ocak ayında ara ara 800 liraya 2 kg pasta anca yaptırdım düşün tasarım dedikleri için şeker hamuru girdiği için falan.  O arada bi bayanla tanıştım pastalarını evde yapıyor bildiğin. :)
(2,508 puan) tarafından
Gozde mery nasil verdin merak ettm
tarafından
Gıder gıder kuzum kendın ıcın cok guzel bır adım atmıssın kilo her hastalıgın sebebı cunku, hayatında herseyın kısıtlanıyor kılon olunca, bende evde yapıcam artık pastaları nasıpse :)

Beratcım zor verdım saglıksız sekılde verıdm ben oyle anlatıcak bır dıyet lıstesı falan degıl
(2,508 puan) tarafından
Tek veretim de nasil olursa olsn kendime bisey almak icimden gelmiyo yakismiuo aynada tontis yamak gorunce kendimden soguyorm
0 oy
tarafından
İlk deneme böyleyse 2 3.yapisinda tam oturur şimdi korka korka yapmaya çalıştın elin ayağın titredi yapa yapa elin tam oturur :)
tarafından
InsaAllaaah yaa cok heves ettım umarım alısırımm
0 oy
(993 puan) tarafından
Sampiyonlugumuza yakışır bir pasta olmuş eline sağlık :) zamanla daha daha iyi olur 
tarafından
Evde bır tane holigan koca olunca ılk pastam bu sekıl :D hoş benımde adamdan farkım yok holıganlıkta :D Tesekkur ederımm
(993 puan) tarafından
Bizde katılıyoruz yanınıza ailecek holigan olarak :))) RCA ederim ❤️
0 oy
(2,687 puan) tarafından

Baci tirt halin buysa diğerini düşünemedim :) hemide gs <3 

tarafından
Yaaa gercekten mıı Allah razı olsunn♥️
0 oy
(8,524 puan) tarafından
Üzerindeki yazıları biraz daha güzelleştirirsen bence olmuş yani canım ellerine sağlık 
tarafından
Yapa yaoa olcak galıba cok zor yazmasıı yaa
0 oy
(6,236 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kreması için krem santi pasta kreması ve beyaz çikolata kullanıyor tanıdığım 

Yazılar için de 2 numarali duy kullanıyor 

Sanırım sadece krem santi kullamissin 

İlke göre iyi yani alışır elin zamanla 

Denizli de yapıyor arkadaşım ve satıyor oda evde kendi yapa yapa geliştirdi kendini 

Kremani da daha koyu yapman lazım 

Kaşıkla renkleri yaymissin sanırım ona da spatula alman lazım o çok iyi sürüyor 

image

tarafından
Su krema ıcın o kadae farklı tarıf vaaar ki anlatamam bu krem santı sut burdan arkadasımın tarıfı, evet cok kopukkopuk oldu bende begenmedım, duy setı aldım ama yazı ıcın olanları almadım daha, ayy ne guzel yapmısss ellerıne saglık
0 oy
(280 puan) tarafından
İlk yapılan her zaman unutulmayacak eser olur .İlke göre güzel sadece süslemede biraz kendini gelistirmelisin.Ben kendimi düşünüyorum ilk yaptığım pirinç pilavı kıtır kıtirdi ama şimdi öyle değil git gide ustası olursun.
tarafından
Benımde oyle bır koffe hıkayem var ılk koftemı cama atsam cam kırılırdı :)
InsaAllah duzelırrr zamanla ♥️
(280 puan) tarafından
Düzelir  ustası olursun
0 oy
(169 puan) tarafından

İlk denemeye göre gayet iyi bence 8-)

tarafından
Tesekkur ederımm♥️
0 oy
(15,840 puan) tarafından
İlk denemeye göre cok ıyı yavas yavas duzelır canım ellerine sağlık ❤️❤️
0 oy
(465 puan) tarafından
İlk deneme için başarılı o sarı kırmızı için sanırım kaşık kullandın yazıyı neyle yazdın 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
Ellerine sağlık kuzum az önce durunun videosunu gördüm:)) cok güzel olmuş 
0 oy
(7,359 puan) tarafından
Kizsen nerdesin 

İlgili sorular

+6 oy
37 cevap 956 göst.
0 oy
2 cevap 69 göst.
13 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Betularglu21 (24 puan) tarafından soruldu