0 oy
166 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (4 puan) tarafından
Yaa sabahtan beri ne yapacam diye kafayı yiycem bıktım artık bu durumdan artık kızlar sizler bugün ne yemek yaptınız bana bir fikir verin

14 Cevaplar

0 oy
(970 puan) tarafından
vallaha bugün menemen yapcam hiç halim yok oğlum dış cikariyo ekmeği banıp banıp yicem gelsin kilolar
(4 puan) tarafından
Yaa ben hamilelten zaten birşey yiyemiyorum iştahım yok eşim için yapıyorum o olmasaydı asla yapmazdım oda bana kahvatlik birsiyler yeriz dedi ama ben kıyamıyorum ona yemek yesin istiyorum ama aklıma hiç birşey gelmiyor
-Reklam-
0 oy
(12,490 puan) tarafından
Tavuklu karışık sebze yemeği yapmıştım dün ondan kaldı bide bulgur pilavı 
(4 puan) tarafından
Anldim canım kafan rahat valag ben daha hiç birşey yapmadım bu gidişle de yapmiycam galiba
0 oy
(8,050 puan) tarafından
Daha bende yapmadım canım düşünemiyorum da şuan eşim gelsin kuaföre gideceğim gelince aperatif birşeyler yaparım :) 
(4 puan) tarafından
Anladım en iyisi valah düşünmekten bunaldım en iyisi yapmim :) hamilelk beni baya tembelestirdi
(8,050 puan) tarafından
Benide :)
0 oy
(127 puan) tarafından
Sac kavurma yaptm sabahtan. aksam hevesim gelmiyor yemek yapmaya 2.ye hamileyim bi yandan agirlastim Sabahtan hallettim yanina pilav salata yeter
(4 puan) tarafından
Ohh valah kafan rahat aslında aksmadan bulmak lazım sabah isim bittikten sonra yapayım ki hevesim gelsin bu hamilelk beni mafetti resmen kocama üzülüyorum
0 oy
(6,920 puan) tarafından
Valla hiç sıkılıyorum bu konuda dalobun kapağını açıyorum çürümeye meyilli ne varsa hemen onu çıkarıp pişiriyorum yanına ne giderse biseyler uyduruyorum bitti gitti bakıyorum bu ara bakliyat yemedik hemen kuru fasulye nohut mercimek biseyler seçiyorum yapıyorum hiç yemekten ya na zorda kalmam bugün off gunumdeyim makarna yapcam :)
(4 puan) tarafından
Ooo valahi tam korkutun sen yaa inlssh inlsh hep uyusun bende rahat edeyim yaa kadın olmak zor anne olmak zor yemin ederim kocalarımızında anlayışlı olmaları lazım ve bir el atmaları lazım bilmiyorum ben böyle değildim önceden ya
(6,920 puan) tarafından
Hahahaha kuzucum ben hep kötüyü anlattım sana ama düşününce bunların icide he bi güzellik var mesela bebek ilk etapta niye agliyo seni ariyo ozluyo kökünü hissetmek isitiyo seni tanımaya calisiyo biraz zaman geçince gözleri aciliyo düşünsene bebeğin etrafındaki biseyleri goruyo artık biraz zaman geçince bagirmalari basliyo zannediyorsun ki bi derdi var ama sesini kesfediyo o yüzden bagiriyo düşün bebeğin ilk defa yüz üstü dönmüş ilk defa emeklemis ilk adimlarini atmış ilk dışı çıkmış bunların güzelliklerini dusunebiliyo musun ilk defa biseyler soyluyo benim oğlum geçen beni ilk defa öptü oturdum ağladım evet zor ama hepsi bi güzellik için oluyo hep de kötü değil bak bugün dışarı çıktık kedilerin peşinde koştu miyav miyav diye düşünsene senin bedeninden bi parca cikiyo ve biseyler keskfediyo ogreniyo
(4 puan) tarafından
Aynen öyle bende açıkçası hep güzel olanı hayal ediyorum hiç kötü düşünmüyorum mesela benim hiç çevrem arkadaşım yok ve evde çok sıkılıyorum o o odadan diğer odaya gidiyorum sikliyorum şuan tek hayalim agladiginda onunla ugrasicam onunla ilgilenicem sevicem kıyafetlerini giydirmeyi falan altını değiştirmeyi hayal eddince bir heycan tutuyor beni sikilmiuacam artık diyorum bebeğimle ugrasicam hep diyorum inlsh Allah hayalerimi gerçekleştirir
(6,920 puan) tarafından
Rabbim kucağını doldursun canım benim en güzelini yapiyosun kötüyü düşünürsen hayattan zevk alamazsın
(4 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun canım kesinlikle öyle :)
0 oy
(3,388 puan) tarafından
Taze fasulye düdüklude suan pisiyor mercimsk corbam var dunden pilav yapicam sadece yanina salata
(4 puan) tarafından
İyi valah afiyet olsun keşke bende yerimden kalkıp birşeyler yapsam ama bu gidişle yapmiycam banane ya bıktım valah
(3,388 puan) tarafından
Dolabi actim elime gelen ilk seyi yaptim valla canim :) sabah kabak mucveri yapam dedim konuyu hangi ara taze fasulyeye getirdim bilmiyorum :)
(4 puan) tarafından
:)))) ohh afiyet olsun size canim
0 oy
(1,086 puan) tarafından
Evet ya saatlerce düşünüyorum 
(4 puan) tarafından
Kız en iyisi bugün yemek yapmiyalim kahvatlik birşeyler yeriz işte :))
(1,086 puan) tarafından
Ay bende yenekten sıkıldım kahvaltılık
(4 puan) tarafından
Valah kadın olmak zor yaa boşver gittsin
0 oy
tarafından
Patlıcan yemeği, pilav yaptım allahin izni ile 
(4 puan) tarafından
Afiyet olsun ne güzel
0 oy
(350 puan) tarafından
Spagetti yapıyorum bugünde basite kaçalım 
(4 puan) tarafından
Onuda biz yemiyoruz malesef yeterrrr
0 oy
(671 puan) tarafından
Dünden baya yaprak sarma var taze fasulye koydum ocağa o kadar senin evinden hangi malzemeler var bende en nefret ettim şey akşam yemeği yapmak
(4 puan) tarafından
Valah canim malzeme varda eşim seçici bende yemek yemiyorum zaten iştahım yok kıyma cikaricam dedim en basitinden kıymalı yumurta yapayım eşime dedim ben et yemiyorum yok dedi yemiyecem onu dedi bilmiyorum sabah ilk uyandigim gibi yemek düşünüyorum takı bu saatlere kadar
0 oy
(582 puan) tarafından
Orman kebabı

Komposto

Salata

Pilav

Mercimek çorbası

Yaptim ama kemik suyum ya da et suyum kalmamış. Hep tavuk suyu kullandım çorba ve pilavdan. İnşallah beğenir. 

Tatlı olarak ıslak kek yapacaktım ama malzemeler eksik üşendim markete inmeye. Daha ütü yapacağım, çamaşır bitsin onu asacağım. İlaveten uzaktan çalıştığım için bir yandan da çalışıyorum.
(4 puan) tarafından
Ooo maşallah sana valah bende o enerji heves yok valah canim
(582 puan) tarafından
Halim olmadığında 3 4 çeşit peyniri rendeleyip harman yapıyorum, zeytinyagli peynirli makarna yapiyorum. Yanına da barbunya pilakiyi hazır alıyorum. Mis gibi yemek oluyor.
(4 puan) tarafından
Sen ozmn heveslisin baya yemek işlerine maşallah nazar demesin :))
(582 puan) tarafından
Eşimin stresli ve yoğun iş günü olduğu zamanlar güzel sofrayla karşılamaya çalışıyorum:))
(4 puan) tarafından
Ne güzel Allah muhabbetinizi artırsın sendeki enerji en yakın zamanda benim başıma olsun inlsh:))
0 oy
(12,568 puan) tarafından
kaynanamin doğum gününu yapcaz görümcem le hazırlık yapıyoruz

paçanga böreğı kek firinda portakalli tavuk yaptık pasta alınacak salata düşünüyoruz
(4 puan) tarafından
Anladım afiyet olsun canım
0 oy
(304 puan) tarafından
Bende iki tane kalçalı but var güzel sos yaptım şuan kaynıyor sonra sosyalip fırına yanına pirinç pilavı salata 
(4 puan) tarafından
Anladım canım afiyet olsun:)
0 oy
(169 puan) tarafından
Odun ateşinde kıymalı bide peynirli gözleme yaptım yanına turşu limon yeşillik ayran herkese afiyet olsun

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
27 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 383 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Expertmom (482 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 331 göst.
12 Ocak 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 2935 (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 298 göst.

379,077 soru

11,346,954 cevap

34,813 kullanıcı

...