0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (7,449 puan) tarafından
Az önce azıcık darbe aldı hemen kanadı sorun mu var yoksa normal mi 

5 Cevaplar

0 oy
(7,121 puan) tarafından
Azıcık darbe????? Çocuğun yanlışlıkla carpmistie inşallah . Telefonu yüzüne doğru yatarak tutarken burnuna düşmüştür ???? Böyle darbeden bahsediyoruz demi
(7,449 puan) tarafından
Eşim telefon bakıyodu o sırada onun teline bakıyodum yanlışıkla kafası burnuma carptı kanadı
-Reklam-
0 oy
(7,152 puan) tarafından
Benim de öyle ama hep böyleydi birinin eli değse kanar kapı degse kanar burnuma değil bütün etrafına bişey çarpsa kanar sıcakta hemen kanar ama benim kan değerlerim yüksek faza geliyo ve damarın çatlak ondsn 
(7,449 puan) tarafından
Kanar hemen
(7,121 puan) tarafından
Yaaa kıyamam size . Ama denemek istedim karşımda olsaniz iki tane carpardim:):) denemelik amaaaaa

Yoksa kadına şiddete hayirrrrd
(7,449 puan) tarafından
Tabiki hayır kadına şidete
(7,152 puan) tarafından
Senin vurduğun yer de gül biter bacısı :* :D
(7,121 puan) tarafından
Kaktüs kız
0 oy
tarafından
Evet çok kanadı nisanliyken yaktirdim damarları kanamiuor çok çektim ben
(7,449 puan) tarafından
Eşimde bunu diyo taktır diye ben korkuyom 1 sene önce çok sancıyodu bu sene sancımıyo kanıyo hep
tarafından
Kız aslında uzun sürmüyor hemen o an yaptı doktor iki üç gün açıdi geçti
(7,449 puan) tarafından
Anladım bakalım bir gün gidem eşimde beynimi kemiriyo git diye korkumu yenmem lazım
0 oy
(537 puan) tarafından
Benim burnumu abim küçükken futbol topuyla şut çektiği günden beri sapasağlam o gün oluk oluk kanadı ve sonra bidaha hiçbir darbede kanamadı ☺️☺️
(7,449 puan) tarafından
Hmm ben kaleciydim hep oynadım cok darbe aldım hasar kaldı
(537 puan) tarafından
Ben kaleci de değildim oyuncu da ama bı şekil dahil olmuşum oyuna haberim yok sjicnfi
(7,449 puan) tarafından
Anladım ben çok severdim 2015 bıraktım futboolu
0 oy
tarafından
Benim değilde oğlumun kanıyor doktora götürdüm burnundaki kılcal damarlar hassasmis ondan dolayı oluyor erkek kardesimde öyle 
(7,449 puan) tarafından
Aynı ben banyo yaparken bile kanıyo bazen okadar sinir oluyom ki tam abdest alcem suyu içime. Cekemiyom
tarafından
Ama mutlaka gitmen gerek korkulcak bişey yok bence benim oğlum küçük doktor görse kaçıyor büyümesini bekliyorum
(7,449 puan) tarafından
Tm canım gıdecem işallah
tarafından
Korkacak bişi yok kalem gibi bir alet var burnuna sokup biraz bastırıyor üç dory dakikada bitiuo
(7,449 puan) tarafından
Tm çok sağol alayım randuvü

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 97 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
4 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 297 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
12 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (93 puan) tarafından soruldu

381,000 soru

11,406,433 cevap

34,943 kullanıcı