0 oy
99 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilen var mı kizlar

2 Cevaplar

0 oy
(4,290 puan) tarafından
Bi yere mi çarptı ki
tarafından
Yoo hayır kıpkırmızı diş etleri vitamin eksikliği var tedavi görüyoruz ondan mı acaba diycem bide ağzında aft var dil ucunda neden olur ki
(4,290 puan) tarafından
Yara olmuş olabilir belki kiyamam ya aft bende de oluyor ne bicim aciyor
tarafından
Nerdeyse 1 haftadır çekiyor yavrum canım ama diş eti ilk defa kanadı su.2 3 gündür anlamadım
(12,777 puan) tarafından
Vitamin eksikliğinden de olabilir cnm bol bol kalsiyum la besle biraz yoğurt süt vs
tarafından
Her gün hemen her öğün yoğurt yediriyorum canım anne sütü alıyor artı ilaç tedavisi bı 15 gün kestim ilacı daha doğrusu kesmek zorunda kaldım 2 gece üst üste baya ateşlendi acaba o mu vurdu bilmiyorumki baya dolu kafam
-Reklam-
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Dişlerini fırcaliyor musun canim. Belki fırça sert gelmiştir diş etlerini kanatmıstır. 
tarafından
Fircaliyorum canım ama düzenli değil aslında haklısın oda bir ihtimal peki.firca tüm alt dış damaklarini kizartirmi canım
(13,923 puan) tarafından
Olabilir canim. Ben kendi dişimde bile bazen sert fircalasam diş etlerim şişer ve kanar. Birde vitamin eksikligi var demişsin dis etleri daha da hasssaslaşmis olabilir.
tarafından
Haklısın canım aft vardı çok şükür o biraz hafifledi işte bu diş eti kaldı inşallah oda tez zamanda iyileşir
(13,923 puan) tarafından
Insallah gecer canim ya. Birde 2 yas biraz sorunlu bir dönem oluyor sanirim. Benim kizimda 2 yaşinda ve sebepsiz huysuzluklari var bu aralar.
tarafından
Aslında 4 ay var 2 yaş için ama benim kızımda çok huysuz ağlak oldu sanırım canı rahat değil diye fazlasıyla simarttik:((

İlgili sorular

+1 oy
8 cevap 297 göst.
26 Nisan 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 97 göst.
10 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Oylesinekimsee (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 103 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 253 göst.
14 Haziran 2021 Aile kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...