0 oy
573 göst.
Diğer kategorisinde (374 puan) tarafından
Kızlar bugün tunik bakmaya bı mağazaya girdim ve tunikler alt katta dedi benle kız alt kata indik ve ben bikac tunik deniyirdum kızım da durmuyor du çantayı masaya indirdim denedim işte bi tunik beğendim kız dedi abla 270 TL bende pahalı dedim senin için 200 yaparım dedi bende karttan ödim oda işte yok abla karttan ödeme bunu ben iç çamaşırı diye gececem bilmesin kasadaki dedi sonra ben cüzdanımı açtım para yok sok oldum dedim vardı param ama yok oda abla 100 TL varmı dedi bende çantamın başka yerlerinde vardı dedi bişey olmaz belki düşürdün bende dedim istersen benim hediyem olsun ben seni çok sevdim dedi bende olmaz dedim parayı verdim dışarı çıktım sonra dedim kesin kız ben kabindeyken çaldı çünkü ben hiç cüzdanımı açmadım o ana kadar 

14 Cevaplar

0 oy
(488 puan) tarafından
Hiç tanımadığın kişi neden hediyelik sunsun ki sana saçma yani parandan eminsen ki öyle diyorsun kötü olmuş ya devir gerçekten kimseye güvenmeme devri oldu
(374 puan) tarafından
Aynen ne bilim ya o an anlamadım ama çıkarken anladim
-Reklam-
0 oy
(126 puan) tarafından
Bu devirde kimseye güven olmaz çantanı birakmasaydin kendinle goturseydin suç senin 
(374 puan) tarafından
Canım bebek çantasiydi ve kimse de yoktu gerek duymadim.ama artık bana ders olsun
0 oy
tarafından

Kendi paranla sana hediye etmis:D

tarafından
He valla;)
tarafından
İşte köşede yüz TL var onuda biliyo onuda alacak;)
(374 puan) tarafından
Aynen ya Allah'tan sadece 200 çantamda başka şeyler de vardı
(374 puan) tarafından
Hayır onu bilmiyor du bence çünkü o çantanın yan tarafindayidi bebek cantasiydi ve direk cüzdana odaklandi
tarafından
Terbiyesiz
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Güvenlik kamerasına baktiraaydin ya 
(374 puan) tarafından
Ne bilim ya keşke baktirsaydim ama bence güvenlik kamerası olsaydı kız yapmazdi
0 oy
tarafından
270 den 200 yapıp sonra 100 TL'ye ben sana verim seni çok sevdim demesi aşırı şüpheli zaten kim kime bu devirde 170 lira indirim yapar 
(374 puan) tarafından
Ayn ne bilim bı anlık boşluğuma denk geldi
tarafından
Allah çıkarır merak etme
(374 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(531 puan) tarafından
Yarın mağazaya git güvenlik kamerası vardır illaki ona bakmayı iste 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ne garip alışveriş böyle bu :))
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kaç tl vardı cüzdanda yarın polisele git

Birde kız 270₺ den şak diye 200 e inemez iç çamaşırı diyede gösteremez sayım diye birşey vr ayrıca 70₺ düşüyor snra diyor 100₺ varsa 100 e vereyim bak sen şu işe çok ilginç çokk
(374 puan) tarafından
Sadece 200 TL vardı başka para yoktu Allah'tan yoktu diyorum çünkü o sıra çantamda altın da vardı ona şükrediyorum
(7,768 puan) tarafından
Bir daha yanından ayırma canım herkes pislik olmuş
(374 puan) tarafından
Kesinlikle ayırmam ve tek gitmem
0 oy
(1,747 puan) tarafından
İç çamaşırı diye geçirecem demesini kabul mu ettin anlamadım ordada var bi sıkıntı çünki
(374 puan) tarafından
Etmedim zaten olmaz dedim olur abla dedim çıkıp ben karttan çekim o mümkün değil dedi sen böyle al bişey olmaz sonradan kafam yerine geldi iş işten geçmişti
0 oy
(1,189 puan) tarafından
Kız hadi paranı çaldı anladım ee niye hediye ediyor etmese aynı satsa aynı parayı kazanacak ve gunahada girmiyecek ayrıca bu kadar indirim yapmasi ayrı bı tuhaf calmisin madem niye hediye ediyon
(374 puan) tarafından
Bence geri vijdan yaptı diye düşünüyorum çünkü istedi yoksa
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Paranı kaptırma yazık. Polise şikayet et kamera varsa incelensin. 
0 oy
(221 puan) tarafından
Böyle şeyleri hiç sevmem. Hediye etmek nedir.sanki kendi malı.. Bir nevi hırsızlık. Yapmanız gereken ürünü almamamk şikayet etmekti. Bunu yapan herşeyi yapar. Bugün yarın kamera kayıtlarında sizi hırsız olarak gösterebilirler. Çok yanlış
(374 puan) tarafından
Evet onu düşünmedim değil dedim şimdi beni hırsız gösterir falan ama para verdim yanı
(221 puan) tarafından
Sonuçta mağazaya gittiğimizde alış veriş nasıl yapılır biliyorsunuz. Bu suça ortak olmaktır. Bence gidip durumu izah edin. Kötü İnsanlardan herşey beklenir. Size şantaj bile yapabilirler.
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Kız hırsız olduğunu dukkandan gizli mal satarak anlatmış zaten. İç çamaşırı olarak gececekmis kimse bilmesinmis. Ordan suphelensen iyiymiş. Bence git güvenlik kamerası var mı sor yine de 
(374 puan) tarafından
Kamera yok çünkü o zaman nasıl yapsın bunu kendi lehine olurdu
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kız deseydin ya hırsızlık yapıyorlar diye güvenlik kamerasından izlenir bulunurdu bide öyle kafasına göre indirimli bedava da veremez kız onlar sadece çalışan oluyor sürekli izleniyor falan yani değişik bir olay olmuş 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 317 göst.
16 Mart 2024 Aile kategorisinde Myangell (569 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 162 göst.
17 Haziran 2023 Diğer kategorisinde 175766 (273 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 730 göst.
21 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 697 göst.