0 oy
247 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
gögüslerim gerildi bebeğim 8 aylık sutten kesiyorum sağarsam sütün artacagini söylüyor çevrem başka napabilirjm

5 Cevaplar

0 oy
(1,616 puan) tarafından
Gebelik mi var neden erkenden kesiyorsunuz benim sıpa 2 yaşında hala emiyor 
(335 puan) tarafından
4 aylık hamileyim bazı sorunlar çıktı progestan kullanıyorum kesmek zorunda kaldım
tarafından
Kizlar konuyla alakasız ama bende bir yaşında kesmek zorunda kaldım kalp ilacım için oğlum 19 aylık halen bazen süt geliyor normal mi acaba
(12,719 puan) tarafından
bende kestım 1 yaşında 4.5 gün ağrıdı geçtı
tarafından
Süt gelmesi normal mi peki bazen süt geliyor benimde ağrısı 5 gün sürmüştü
(12,719 puan) tarafından
bilgim yok canım hamileyim ben hemen kesildi
-Reklam-
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Çok erken değil mi neden sütten kesiyorsun ki bebeğini emdiği yere kadar emsin ilerde hastalığa karşı daha dayanıklı olur
(335 puan) tarafından
4 aylık hamileyim bazı sıkıntılar çıktı progestan kullanmaya başlayınca kesmek zorunda kaldım
(1,726 puan) tarafından
Anladım canım sütünü göğsün rahatlayacak kadar sağ ama hepsini değil rahatlayınca bırak bı kaç gün dediğimi uygula kesilir sütün artmaz
(335 puan) tarafından
Tesekkurerler gece ağrıdan duramadım azar azar sağcam
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Bir anda emzirmeyi kesersen süt damarlarını tıkar ve mastit olursun bugun biraz sağ yarın daha az sonra ki gün daha az sagarak devam et bu sırada agridikca soğuk suyla masaj yapabilirsin
(335 puan) tarafından
teşekkürler öyle yapayım olmazsa cevremde bi kaç kişi sağma sutun ozaman artar dedi
0 oy
(2,516 puan) tarafından
Evet sutu sagarsan sut uretmeye devam eder vucut. Hamilesin anladigim kadariyla. Normalde azaltarak kesince sut uretimi de azaliyor, sikinti olmuyor. Sen bi anda kesecegin icin mastit olabilir onun icinde doktor ilac veriyor. Sakin sagma sagarsan sut artar yine.
(335 puan) tarafından
Teşekkürler ilaç içimi uygun olurmu bilmiyorum aniden kesmek zorunda kaldım bazı sorunlar çıktı progestan kullanmaya başladığım için emziremiyorum
(2,516 puan) tarafından
Kadin dogum doktorunla gorus bu sureci o da yonlendirecektir.
0 oy
(1,261 puan) tarafından
Boşaltana kadar sağma. Sadece kendini ve kollarını gögüslerini rahatlat biraz. Öyle öyle geri gider. Boşaltınca beyine sinyal gidiyor süt ihtiyacı var diye. Öbür türlü zaten gögsünde olacağından vücut üretmiyor fazla. Zamanla da kesiliyor 
(335 puan) tarafından
Teşekküler rahatlamak amaçlı az az sagıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 144 göst.
8 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Miroskos (420 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 305 göst.
8 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Oğlunaaşikbiranne (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 526 göst.
+1 oy
9 cevap 148 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...