+1 oy
1,720 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Çokda umurumda

30 Cevaplar

+1 oy
(1,787 puan) tarafından
Biraz gurur. Bence umrunda olmalı.
tarafından
Ben oğlumun geleceğini düşündüm diye sevmicekse hiç sevmesin
(5,132 puan) tarafından
Biraz gurur derken
-Reklam-
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Sebebi neymiş? 
tarafından
Evin tapusunu üzerine al dedim diye zaten soğuk davranıyordu bu akşam da sevmediğini söyledi
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Demekki sende sevmiyormussun
tarafından
Yoo seviyordum ama ağır laflar konuştu artık sevmiyorum inceldiği yerden kopsun
0 oy
tarafından
Aman gözu cıksın onun 
tarafından
Öyle deme kız oğlumun babası sonuçta
tarafından
noldu umrunda degıldı :D boyle dusersın ıste uzuldugunu okuyanlarda sende bılıyosun neden oyle dedı kavga mı ettınız
tarafından
Ne yaşarsak yaşayayım ortada bi oğlumuz var canım iyi ya da kötü geçirdiğimiz günler var bir anda hepsini silip beddua edemem kötü konuşamam aldatma yok şiddet yok ortada düşücek bişey de yok
tarafından
Yok kız fevri hareket etsem odadan değil evden kovardım onu
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Neden umrunda deyil ve neden sana böyle bisey soyledi
tarafından
Evin tapusunu üzerine al dedim diye tartıştık bikaç gündür bozuk atıyodu zaten bu akşamda sevmediğini söyledi
0 oy
tarafından

Sevmiyosa boşansın o zaman diyeydin yaa bak kapı orda buyur git yolun açık olsun

tarafından
Çok iyi ya ama öyle bi insan değilim ya eşim sonuçta benim derdim o değil ki benim derdim oğlum sonuçta onun geleceği onun ailesinden birşey görmediğim için oğlumun geleceğini garantiye almak
(342 puan) tarafından
Bunlarinda ikitane kizi var valla bunlar senede 3 kere bosanmaya calisiyo kavga gurultu eksik olmuyo artik kadin delirdi cocuklarin onunde kocasina bicak dayiyo ensonki kavgada butun bardaklari kocasina atmis her yer kan icinde ama adam bisey yapamiyo cocuklardan sebep kadinda behcet hastalagi var dokunsa ölcek zor vallahi Allah herkesin kalbine iyilik sevgi versin
tarafından
Rabbim o duruma düşürmesin kimseyi Allah yardımcıları olsun ne diyim beterin beteri var diye boşuna demiyorlar
(342 puan) tarafından
Aminnn aynen öyle vallahi Allah dusurmesin bu durumlara
tarafından
Amin canımm
0 oy
(15,695 puan) tarafından
Ay neden güldüm bilmiyorum başlığı okudum içeriği hüzünlü uzun bişey bekliyordum 
(4,164 puan) tarafından
Valla aynen bende :) teselli etmeye geldim o beni teselli etsin artık :)
tarafından
Sıkılmanı istemedim önceki postlarda var tapu meselesi
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Sende aynada gözlerinin içine baka baka kendini sevdiğini söyle. 
tarafından
İyice delirdin artık sen der bu sefer
0 oy
tarafından
Umrunda değilse sende de sevgi yokmuş demek ki 
tarafından
Bitirmek için çok çaba gösterdi
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Eşine de böyle demedin insallah canım 
(4,164 puan) tarafından
İnsallah düzelir canım umutsuz olma Rabbim kalbine merhamet eşine karşı aşk sevgi versin insallah ona üzme kendini
tarafından
Varsa yoksa ailesi canım eğer birgün bizi fark ederse kendi ailesi olduğu aklına gelirse belki düzelir
(4,164 puan) tarafından
İnsallah o gün en kısa zamanda gelir canım Rabbim evinize huzur mutluluk versin insallah ❤️
tarafından
Amin canım inşallah Allah razı olsun güzel duan için
(4,164 puan) tarafından
Senden de Allah razı olsun canım ❤️
0 oy
(3,832 puan) tarafından
Peki sen ne yapmayı düşünüyorsun şimdi 
tarafından
Oturup konuşup bi sonuca bağlarız artık ortada bi çocuk var
(3,832 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı neyse o olsun
tarafından
Amin canım
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Bence umrunda olmalı.. ne yapmayi düşünüyorsun
tarafından
Oturup uzun uzun konuşurum önce onunla sonuçta ortada bi çocuğumuz var eğer gerçekten sevgisi bittiyse bende konuyu ailemle paylaşırım
(7,791 puan) tarafından
En güzeli aynen oyle yap cnm
tarafından
Hakkımızda hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Ee ne diyek Allah arttırsın mı diyek. 
tarafından
Bence fazla gereksiz olmuş yorumun salya sümük ağlıyorum demediğim için mi bu rahatlığın
tarafından
Sen çok rahatsın o yüzden nu rahatlığım
tarafından
Dur kız biraz üzülmüş gibi yapıyım da acıklı iki söz yaz
tarafından
Ne yapıyım millet olarak üzülen ağlayan tarafın kadın olarak görmeye alışmışız ister istemez tuhaf geliyor arkadaşta o yüzden yorum yapmış galiba
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Ben buna cevap veremem :D ne hayalle girdim bu posta uzun olur diye ama yazicak bisey bulamadim diceklerim bu kadar iyi aksamlarr

tarafından
Önceki posta gir anlarsın canım tapu meselesi
0 oy
tarafından
Laf gelişi mi diyor.acaba eşimde bana sürekli espri olarak beni seviyormusun der yoo derim o manada mi acaba 
tarafından
Tapu meselesi canım önceki postta var zaten birkaç gündür soğuk davranıyordu zaten ben bi yakınlık gösterdim uzaklaştı benden sevmediğini söyledi bunun üstüne DaHA ne denir
tarafından
Bence konusun karsilikli ama biraz sınırı yatissin şimdi sorarsan sinirle cevap verr ikiniznde.sakin anınızı kollayin sonra eğer gercekten sevmyorsa çocuk için katlanmak mantksz olr
tarafından
Çocuk için katlanacağım biraz zor olur sevmediğin bir adam temizliğini yemeğini yapmak bir süre sonra işkence olur o yüzden hiç o düşüncede değilim
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Bu lafın üzerine umurum da değil diyorsan, kendine saygın yok demektir. Sevmiyorum kelimesini basite indirgemeyin. 
tarafından
Oda da uyuyan bir oğlum var daha 7 aylık gözlerimin içine baka baka yemin ederek seni sevmiyorum derse ve bunu hala anlamadın mı diyerek heceye dökerse sen naparsın oturup ağlar mısın yoksa göz yaşlarım senden daha değerli diyerek umursamaz mısın
(7,118 puan) tarafından
Bu kelimeyi duyduğum an da çok sevsem de 5 tane çocuğum da olsa  ayrılırım. Laf olsun diye yazmadım su an, samimiyetimle söylüyorum biterdi benim için. Tabii herkesin hayata bakışı, güçlü duruşu bir değil orası ayrı.
tarafından
Ben o kadar çok seviyordum ki ailem vermediği halde ona kaçtım kaçarak evlendim ve bana dedi ki bunu yapmış olman beni çok sevdiğini göstermez her seferinde bu bahanenin arkasına saklanma derdi aslında o benim sevgimi değil kendi sevgisini sınıyordu benim onu sevdiğim kadar o beni sevmemiş en yakın zamanda aileme konuyu açıcam ve bu işi bitiricem
0 oy
(70 puan) tarafından
Bnde eşime kavga anında ondan nefret ettiğimi söyledim oda karşılık verdi seni hiç sevmiyorum hiç istemiyorum diye ama ondan sonra kendisi özür diledi sinir anında inad olsun diye söylediğine eminim senin ki lafını geri almadı mı canm
tarafından
Ama ikimizde sinirli değildik ve tartışmıyorduk amcasının yanına çıktık oturduk sohbet ettik eve geldik oğlumuz uyuttuk sonra yakınlaştım ben o beni sevmediğini söyledi hangi bahanenin arkasına sığınacak
(70 puan) tarafından
Valla canm hiç olmayacak yerde söylemiş KB ama başka biri mi var acaba başka bir şey gelmiyor aklıma
tarafından
Varsa da günahı boynuna arada telefonu yokalrım bişi bulamıyorum çalıştığı yerde de hep erkek işten çıktığı gibide eve gelir 5 dakika geçirmez bu tapu yüzünden tartıştık ailene güvenmiyorum dedim ya zoruna gitti galiba
(70 puan) tarafından
Ondan da olabilir canm inad olsun diye söylemiştir blki dediğin gibi
tarafından
Evliliği ayakta tutan saygı sevgi değil mi zaten sevginin bittiği yerde saygı da olmaz bir süre sonra inşallah düzeliriz ama her tartışmamız da benden uzaklaşıyor araya duvar örüyor ben çok sıkıldım bu durımdan
0 oy
(253 puan) tarafından
Gözlerinin içine baka baka bunu sana söylüyorsa o şahıs sevgisi gerçekten bitmiştir 
tarafından
Hemde heceleyerek
0 oy
(308 puan) tarafından
E senin de umrunda değil onun da niye hala evlisiniz 
tarafından
Dur kız olay yeni yaşandı bu saatte boşanma dilekçesi mi vereyim
(308 puan) tarafından
Öncesi yoksa nasıl birden sevmiyorum diyebiliyor ya da sen nasıl umursamıyorsun o zaman yani hiç bişey yokken bir tartışmada mı öyle diyor
tarafından
Güzelim önceki postum da olaylar yazıyor nasıl geliştiğini de burdaki yorumlara yazdım bence merakını bu şekilde giderebilirsin
0 oy
(4,698 puan) tarafından
İnsan sevmediği insanı görmek duymak istemez gözüne batar nefes alması bile eşin sana nasıl davranıyor 
tarafından
3 4 gündür bozuk atıyordu zaten ben bi yakınlık göstereyim dedim uzaklaştı

İlgili sorular

0 oy
44 cevap 1,271 göst.
0 oy
2 cevap 213 göst.
17 Haziran 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 472 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy