0 oy
273 göst.
Diğer kategorisinde (20 puan) tarafından
2 bucuk aylik oğlum var kızlar hep huzursuz çok az güler başka yerde sürekli ağlar hep kucakta kalmak ister sürekli emmek istiyor bir gün hiç uyumaz diğer gün hep uyur hiç cıvıl cıvıl hır bebek değil her şeyi yapıyorum dışarı çıkarıyorum hava alsın diyorum dedesine falan görüyorum farklı bir ortam görsün istiyorum hiç bir şekilde sanki mutlu edemiyorum çok üzülüyorum ne yapmam gerek kızlar bilgisi olan yada çocuğu böyle olan lütfen yazsin

11 Cevaplar

0 oy
(886 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Şuan ortama değil sadece sana ihtiyacı var daha çok küçük ilk 3 ay bebekler annelerin yaka ignesi gibidir bu dönemde bebekler cevreyi anladigi icin degil refleks olarak gülerler beslenme uyku ihtiyacı ve en onemlisi anne şefkatini vermeniz yeterli 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daha küçükmüş canım gayet normal
(20 puan) tarafından
Normal mi ya ilk bebegim etrafımdakiler hep diyor neden gülmüyor bu bebek hep huysuz falan filan psikolojim bozuldu
tarafından
Aynen öyle çok normal belki gazı vardır ondan yapıyordur aynı şeyi banada diyorlardı merak etme boğazını sıkıp atasim geliyordu söyleyenlerin
0 oy
(710 puan) tarafından
Düzenli doktor kontrolüne gidiyor musunuz? Ablamın bebeği de öyleydi meğer orta kulak iltihabı olmuş. Kulak zarı patlayana kadar anlamadık. 
(20 puan) tarafından
Babamız doktor sürekli kontrol ediyoruz da anlamadım ki
0 oy
(437 puan) tarafından
2.5 aylık bebekten ne bekliyosun canım bosver sana denilenleri takma öok küçük daha 
0 oy
(3,487 puan) tarafından
Cok normal ki canim farkli ortami hava almayi bilmez o daha sen oldukca sakin ve stressiz kalmaya ve iyi beslenmeye caliş onun da gazi vardir dunyaya alisma surecinde daha zamanla duzene girecek
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bacım 2.5 aylık daha ne yaparsan yap o çocuk şuan için düzelmez. Gazı vardır belki ondan hep huzursuzdur. Birde sürekli emmek istemesi normal bi durum. 4 ayına kadar nasıl gidiyorsa öyle devam eder 4. Ayında belirgin değişiklikler olur uykuda tavırda 
0 oy
(6,214 puan) tarafından
2.5 yaş demek istedin sanırım 

Yani 2.5 aylık bir bebek şuan zaten ağlar emer ve uyur ne bekliyorsun ki 

1 yaşına gelince de neden okuyup yazmıyor dersin ha
0 oy
(2,704 puan) tarafından
İki bucuk aylik bebekten nasil bi gülme mutlu olma hali istiyosunuz anlamadim. Ayrica herkesin olmadigi gibi her bebegin de mizacı aynı degil. Siz elalemin demesine gore mi cocuk yetistireceksiniz bu devirde. Dediklerinizin hepsi normal anormalligi baska yerde arayin
0 oy
tarafından
Abimin oğlu tam 2 aylık oldu hic doymuyor aşırı ağlıyor bı görsen valla dün falan hep ağladı ayy ne kucakta sustu ne yatakta gaz damlası zeytinyağı çörek otu yağı masajlar vs denediler de yok durmuyo çocuk 
0 oy
(9,578 puan) tarafından
4-5 aylık olsa neyse daha 2.5 aylık bebekten ne bekliyonuz kız benim kızım 3 aylık oldu yeni hala sğrekli uyur uyku bebişi hala ortamdan anlamaz ki
0 oy
(163 puan) tarafından
Benim kızımda oleydi 6 aylık olupta oturmaya başlayınca geçti. 6 aya kadar durmadan ağladı kucak istedim yabancılardan hiç hoslanmadi. Hiç bir uerde mutlu olmuyordu.  Allah'a çok şükür.  Oturmaya başladıktan sonra hepsi geçti. Yine ara sıra ağlar kucak ister ama öncekine göre çoğu geçti. Sabret bacım . Biraz zor ama sabret gecicek 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 212 göst.
0 oy
10 cevap 643 göst.
19 Mart 2021 Aile kategorisinde Elifhanim0101 (83 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 462 göst.
24 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 113 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,497 soru

11,360,607 cevap

34,838 kullanıcı

...