0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar iki gunn once devlet hastanesinde spiral taktirdim da benim gbi devlette takan varmi nasil sizce ? Guvenilirmi ? Deneyimlerinizi merak ediyorum da

6 Cevaplar

0 oy
(985 puan) tarafından
Kasımda taktırdım martta taktırdım. Devlet özel fark etmiyor doktor iyiyse sorun yok. Bana yaramadı diye çıkarttım 
(11 puan) tarafından
Sana yaramadi derken canim? Kanaman mi cok oluyordu ? Kilo mu aliyorsn yoksa veriyordun ?
(985 puan) tarafından
Kanama aşırı yaptı. Bütün dengemi bozdu desem yeri. Sürekli hasta oluyordum vitaminlerimi ilaçla bile toplayamadım en son dedim böyle olmaz bu. Çıkarttım çok şükür iyiyim
-Reklam-
0 oy
(1,663 puan) tarafından
Ağustosta bir yıl olacak tek sıkıntı adet dögüsünü 10 güne çıkardı eskiden 5 6 gündü onun dışında bir sıkıntı yok 
0 oy
(3,463 puan) tarafından
Şehir hastanesinde taktirdim güvenilir derken ne anlamda güvenilir canım 
(11 puan) tarafından
Yani tam koruma anlaminda guvenilirmi diye sordum ! Bide kimileri parmagimin ucuyla spiralin ipini hissediyorum demis burda şok oldum oyle bisi varmi gerckten yaa ? İnsan kendisi beya eşi hissediyormu spiralin ipini ?
(3,463 puan) tarafından
Canım ben kasımda taktirdim su anda bi sıkıntı yok ip konusuna gelince hiç elimi sokup kontrol etmedim huylanirim heralde dokununca
(36 puan) tarafından
Bursa şehir Hastanesi'nde mi taktirdiniz
(3,463 puan) tarafından
Yok erzurumda
0 oy
(6,516 puan) tarafından
Ben taktırdım etrafımdaki herkes devlete taktırdı 10 senedir sadece sipiralle korunanda var ama sen yinede 

Tek basina güvenme biz Spiral+ prezervatif kullanıyoruz 
(11 puan) tarafından
Evet bende oyle yapmayi dusunuyorum zaten ,kizimla oglum un arasinda bir bucuk yil bile yok ust uste oldu sayilir, ikincisi prezervatifle korundgm halde oldu .o yuzden cok korkuyorm artk valla ..hersey zamaninda guzel
0 oy
(10,478 puan) tarafından
Şubatta taktirdim çok şükür bı sıkıntı yok 
0 oy
(254 puan) tarafından
2019da taktirdim gecen hafta cikarttim hicbir sorun yasamadim bebek düsünüyorum o yüzden cikarttim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 158 göst.
3 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Dlrkrts. (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.
2 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Pamira (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 128 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde Esma elif (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 237 göst.