0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (1,461 puan) tarafından
Annem ameliyat oldu 1 hafta oldu dikişleri alınmadı kalkıyor işini görüyor ama çabuk yoruluyor süpürge acamiyor ben geldim yanına hem okul tatil hem eşim eğitime gitti iş gereği bayramdan sonra gelecek.benim evin misafir odası çok dar acilacakti balkon içeri alınacaktı bu yaz yapilacak diye söyledi kaynanamlar.bugun kayınpederim arıyor eve gel de eşyaları ayarlayalım inşaata baslicaz 3 gün oldu daha anneme geldiğim.ne aceleniz var anlamıyorum ki hasta bakmaya geldim ben buraya gezmeye gelmedim.simdi çok mu lazımdi balkon 

12 Cevaplar

+1 oy
(3,034 puan) tarafından
Anlamıyor diye bişey yok anlatacaksın. Ben gelemem diyeceksin. Konu kapanacak. Yok illa gel derlerse. Annemin dikişleri bile alınmadı şuan gelmem imkansız bunu tartışmasmiza gerek bile yok. Şuan nefesini boşa harcıyorsun diyeceksin. Hâlâ gel mi diyor oldu annemi böyle hasta hasta bırakıp balkon derdine mi düşeyim yapmayalım kalsın o zaman istemiyorum ben balkonu kapatmak falan şuan annem daha önemli diyeceksin. 
-Reklam-
0 oy
(2,724 puan) tarafından
Bunları kayinpederine ilettin umarım 
(1,461 puan) tarafından
Durumları biliyor söylememe gerek yok ki
(2,724 puan) tarafından
Var söyleyeceksin ki tepkini bilsinler
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Kayınpederine biraz kalsın diyebilirsin canım bayramdan sonra olsa da olur 
(1,461 puan) tarafından
Söyledik de eşim de söylemis ama anlamıyor adam.ben eğitimden gelince başlarız demiş haftaya da geliyor eşim zaten Malatya'da şuan.bu kadar yakın olacağını söylemediler.bile Ağustos ayı gibi dediler hem para yok diyorlar bı öyle.bi oyleler
(5,368 puan) tarafından
İnadına yaptığı besbelli canım eşin gelince olur o evde yokken ne tadilatı ne başka birşeyi olmaz ki boşver takma eşin gerekli olanı demiştir
0 oy
tarafından
E sende anneme yardıma geldim sonra yapın de  evde yokum de bişi de yani
tarafından
Yaparsa verin anahtarı. Kaynanan gorumcen yokmu koysunlar bir köşeye esyalari
(1,461 puan) tarafından
Gorumcemler evli kaynanam telefondan arkadan soyluyor geldin de diyor eşyaları ayarlayalim diyor
tarafından
Evli olsun ayda yılda bir işin düşmus.
Boşver gitme
(1,461 puan) tarafından
Ayy olur mu 2 cocogu varmış da oturmaya çağırdı bı kere gelenler 1 er çeşit yiyecek yapacakmış öyle çağırdı 2 çocukla yapamam diyor hiç çağırma madem
(48,508 puan) tarafından
oyle ne guzel.misafir çağırmak
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Gelemem deseydin canm 
0 oy
(292 puan) tarafından
Valla tepki vermedikçe konuşurlar. Bence tepkini göster acelesi ne ben hasta annemin yanına geldim de 
(1,461 puan) tarafından
Adam olana onları söylemeye gerek yok bu kadar bencillik olmaz kendi işimi göreyim kim naoiyorsa yapsın demek o
(292 puan) tarafından
Bal gibide anlıyorlar ama anlamıyor ayağına yatıyorlar.
0 oy
tarafından
Hiçte gitmem ne yani acelesi benim annem rahatsızken  çok istiyorlarsa actirsinlar cilingirle ugrassinkar kendileri 
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Aynn buraya yazdigin gibi soyleyveksin. Madem cok elzem bi durum kendileri yapıvrrsin. Hic canini sikma. Bilerek yapmiyorlaesa bende bisy bilmiyorum
0 oy
(4,403 puan) tarafından
tepkını belli et canım
0 oy
(1,090 puan) tarafından
Aynı şekil söyle k.pederine. biraz daha kalsın balkon diyeceksin annem rahatsız bırakıp gelemem diyeceksin 
0 oy
tarafından
suan gelemem anneme bakiyorum sen ayarla de cnm
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Keşke bunu ona da deseydin

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,880 göst.
0 oy
5 cevap 241 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu