0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ben bu adamı bir kaşık suda bağasım var. Kış geliyor çocuk öksürüyor. Hasta olacak kışlık alalım diyorum. Eşim dur babamı arayım alacaktı. Yahu 2 ay oldu kışlık alalım diye. Babasına güvenerek bir evlilik yapmış bu nedir? Saten yok yemek soğumuş diyip kavga başlattı. Sen pasaklısın sen o sun sen şu sun. Çöpü at giderken diyorum. Sen bebeği bir yere bırak çöpü at diyor. Allah akıl fikir versin bu adama. Çamaşır tozu bitti diyorum. Komşuya bırak al diyor.  Tanıdığım kimsede yok ki çocuğu emanet edeyim.

16 Cevaplar

+1 oy
(7,594 puan) tarafından
Çocuğunun kıyafetini bile alamayan adamları baba yapmayın gerçekten çok sinirleniyorum bu tarz sorumsuz adamlara.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne sal.ak kocan var el kadar bebeği nereye bırakacaksın bu havada da dışarı çıkartsan hasta olacak
tarafından
Uyurken dök geldiyor. Bu çocuklarının hepsi böyle sorumsuz. 2 sınıfa gidecek çocuğu var. Daha tek başına merdiven inip çıkamıyor. Korkarım diyor. Yemek yiyemiyor. Annesinin elinden bekliyor annesi doyursun
(1,783 puan) tarafından
Kimin çocuğu bekliyor sizin mi 2. Sınıfa giden eşiniz mi merdiven inemiyor
tarafından
Küçük kaynım tek başına merdivenden inemiyor. WC gitmiyor. Karanlıksa odanan bile çıkmıyor.
(1,783 puan) tarafından
Anladım bunları anası böyle yapmış sizden zeyna olmanızı bekliyor eşiniz Allah yardım etsin inşallah size
tarafından
Ya bakın bazı gerekçelerde tabiki onların özgüvenini kırmadan bazı şeyleri ellerine bırakmamız lazım ama kalkıpta el kadar çocuğu da ne evde nede komşuda bırakırım tek kimsede kusura bakmasın sal.ak kocana söyle senle beraber yaptık biz bunu ben tek bunu yapmadım ve herhangi bir yerden getirmedim mecbur babalık görevini yerine getir ve çocuğu bırak yanına o odadan uzaklaş anca böyle laftan anlar kocan olacak herif
0 oy
(768 puan) tarafından
Allahim böyle olan adamlar niye evleniyor yaa niye ama suç bunların anasin da babasında sorumluluk almayı öğreteceksin çocuğuna ya yada evlendirmeyeceksin
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Andaval bir eşin var hödük boğarım öyle adamı 

Ayaga kaldır ailesini sorumsuz oğlunuz diye rezil ederim onu yemin ederim yikama onun ustunu sorarsa kirliden al giy de  hatta kiyafetlerini sepete bas
tarafından
Giyeceği üstü bile benden bekliyor. Bayoya girecek havlu don herşeyine ben koşuyorum. Giyeceği çoraba kadar. Ben evde onu yapsam bana bağırmaya başlar. Ev hanımı ol diye.
(5,953 puan) tarafından
Sen adam olmayi öğren diyceksin  baba olmayı sorumluluklarini öğren diyceksin sen böyle herseye susarsan korkup daha cok tepene çıkar
0 oy
(10,023 puan) tarafından
Ya afedersin ama ne gerizeka.lı herif ya. Dongoz. Valla boyle adamla evlenmesin arkadas yasasinlar analariyla
0 oy
tarafından
Buna bıtane daha yapma olur mu, bu adam baba olamaz 
tarafından
Yok daha çocuk bile istemiyorum. Adam beni bıktırdı
0 oy
tarafından
Kocanın baştan böyle biri olduğunu anladığın an çocuk yapmayacaktın ALLAH nasip etmiş evladını ama senin kocan ne baba olabilmiş ne koca yazıklar olsun 
tarafından
Yahu evlendim gece hamile kaldım ben. Ben öyle sorumsuz olduğunu bilseydim. Evlenmezdim. Evin içinde bağrıyor. Neymiş yemek soğumuş hafif dumanı üstünde tütecekmiş
tarafından
Oldu paşam sen hizmetçi almadın bu eve hayat arkadaşı aldın çok biliyor kafasına geçir yemeği diyecem nimete yazık ay sinirlendim yaaa kalksın kendisi yapsın o zaman ..
0 oy
(3,582 puan) tarafından
Eşin problemleri var galiba eşine bir tane terlikle ağzının ortasına vurasim geldi kusura bakma lütfen ne demek komşuya bırak dur babamı arayım o alacaktı demek ne demek evlilik sorumluluk istiyor her iki taraf içinde öyle beceremeyen evlenmeyecek  gerek yok olan çocuklara oluyor 
0 oy
(52 puan) tarafından
İlk başta, her işi sen mi yaptın? Benim kocam o kadar değil ama seninkinin biraz daha iyisi. Ama yemeğe asla sinirlenmez. Hatta yemek yapmak istemesem bile. Ama nişanlıyken şunu farkettim. İşi birinin üstüne yıkmayı seviyor. Ailesi onun yerine her şeyi yapıyor çünkü. Evliliğimizin ilk başlarında baktım. Evdeki ustalık işleri de bana yıkacak. İkimizde anamızın evinde değiliz. Sen bunları yapacaksın arkadaşım. Ben de bunları yapacağım. Elektrikçi sucu peşinde koşamam. Yapmıyor mu kalıyor öyle. Şimdi hamileyim. Söyleyince de olsa bana evi süpürüyor, bulaşık makinasını boşaltıveriyor. Önceden de misafir geleceği zaman da yapıyordu.
tarafından
Banyoya girecek ben havlusunu hazırlıyorum. Çorabını giyeceği kıyafetini sabahtan hazırlıyorum. Giysin diye köşeye koyuyorum.  Gelmiş kayın babamda vur orda ne diyor iki saatir telefon konuşmasında
(52 puan) tarafından
Ya berbat bir durum. Evlenmeyip çocuk evlat edinseniz daha mantıklıymış. Bu ne? Kayınvalidem yazın bana ne diyor. Kocamın atleti terliyse değiştirecekmişim soracakmışım. 34 yaşında koca adam hayatta değiştirmem. Kendi farketmiyor mu değiltirsin dedim. Ben değiştiriyorum diyor. Sen annesisin yapabilirsin ben eşiyim dedim. Babana da değiştittiriyorum diyor. O sensin ben karnımdakine bakayım o da kendine baksın. Hiç koca adamın atletinin peşinde koşamam. Yapmam kendi yapacak dedim. Banyoya girdi. Sizin hesap çamaşırlarını hazırlayacakmışım. Valizde temizleri var alsın dedim. Muhtemelen çattık deliye diyordur :-))
0 oy
tarafından
Böyle adamlar evlenmesin yaa
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Çok büyük sorumsuz Muş esin 
0 oy
tarafından
La havle vela kuvvete illa billahil  aliyyil azim....
0 oy
(17,737 puan) tarafından
Bu tarz asalakları nerden buluyonuz ya
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benmki bu kadar ileri gitmiyor ama bazı davranşlar aynı. İleri gitmemiş hali yani. 
0 oy
(10,339 puan) tarafından
Öyle adamı haşlarım kız ben yemek soğuk diye cırlayacak bi de bebeyi bırak dök diyecek. O neymiş yalı kazığı mı
tarafından
Bazen boşamak bile geçiyor aklımdan
0 oy
(262 puan) tarafından
Cnm sende kız tepkimi koy kusura bakma ama adamları biz bu hale getiriyoruz nedemek ya kış geldi çocuğu icin alacak tabi sigarasindan odun veriyormu sana yardımcı olmak zorunda benim eşimde rahattır ama böyle şeylerde tepkimi koyaraim mümkünse kavga eder yüz vermem sorumluluğunu bilecek ler
tarafından
Öyle olmuyor işte benim koca sinir krizleri geçiriyor. Çocuğun yanında bağırmaya başlıyor. Çocuk kuçağında iken de aynı. Kendini yerlere atıyor. Mal mal kendini boğuyor.
tarafından
Geçen sofrayı geldinde kurmadım diye demediğini bırakmadı. Bağırdı çağırdı. İki gün öncede yemekler soğumuş diye bağırdı kendini boğdu. Benim kollarımı sıktı sonra kendini yere attı. Evdeki eşyalara saldırdı.
(262 puan) tarafından
Cnm Allah tardimcin olsun kaç kurtar kendini diyim nedeyim pisikolojisi nnormal değil belli kusura bakma işin çok zor

İlgili sorular

0 oy
61 cevap 1,881 göst.
0 oy
5 cevap 456 göst.
30 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 521 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
+13 oy
32 cevap 930 göst.
24 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu