0 oy
1,878 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya kızlar 32 haftalık gebeyim gorumcemin kayinbabasi 3 aydır ölmüş eşim de herkese demiş gorumcemin kayinbabasinin ismini koyacak diye ben koymak istemiyorum ama ki zaten o isimden ailede de var geçen eşimle bu yüzden kavga ettim görümcem diyor isim için mi kavga ediyorsunuz kadın alınıyor ya bı isim için insan alınır mı benim çocuğum ya eşim benim görüşümü almadan öyle bişey söylemiş olabilir ben bu ismi koymak istemiyorum bu ismi koymasam beni kötü bilecekler bu kadar da olmaz ama eşim diyor ben bu ismi ölsen de koyacam koymayacaksan git annende doğur ya banane ya banane rezalet ya zaten gebelikten psikilojimi bozmuslar bari isim icin üstüme gelip saçma sapan olaylar alinmalar yapmasınlar bana bıktım yeter 

61 Cevaplar

+48 oy
(10,775 puan) tarafından
Allah askına senin kocan nerenin malı acaba. Görümcenin kayınbabası akraba bile degil hasımdır. Ha Komsunun ismini vermişsin ha o. Ölmüşse ölmüş size ne görümcen koyacak o ismi siz degil. 
(10,775 puan) tarafından
Onları var ya haydar yazılı sopayla döverim. Kim o ya kim de ismi konulacak kaynana kayınbaban bitti ebesiniki artık. Ay sinirim kalktı. Vallaha çirkefim bu konularda ben fikir yürütemedi kimse acaba bu güzel bir isim mi bile diyemediler. Kocam Hamza istiyordu baya da ısrar etti gözümden ateş fıskırdı ben tasıcam benşm karnım fay hattı gibi catlıcak o acıyı ben cekcem birde baskası koyacak isim oyle mi pıçaklarım onları kavga et göster dişlerini
(826 puan) tarafından
Ablamın kayınbabasından banana ne yaaa
(470 puan) tarafından
Artiladim sakin haaa koyma tavrını koy agzina sic terket bak nasıl burnu surtuyo
(10,775 puan) tarafından
Onun ısmını kocama mahallenin ımamının ısmını korum daha ıyı
(10,210 puan) tarafından
Post hortlatmışlar kadın hesabını bile silmiş yani ne gerek var
-Reklam-
+8 oy
tarafından
düzenlendi
Daha duruyor musun git annenin evine köpek gibi gelip yalvarsin alsin seni 
tarafından
Ağlama ya o mu tasiyir o bebegi o mu can kan veriyor sen uzulme bebegine gecer. O oyle diyince giderim de yani köpek olsun gelsin alsin surekli alttan alirsan kendini kral sanar ***** adam
(2,186 puan) tarafından
Aynen mihricana artiiiii o cocuk tek onun degill siktirssnnngtsn sana ananin evinde dogur diyosa kalkl git gorsun ebesinin horekesini
tarafından
Valla dimi kendilerini bi *** sanıyor  boyle adamlar
(2,186 puan) tarafından
Ağlama bende bugjn tam 33 hafta oldum sabah esimle tartistim agladimm bebegimm hareket bkle etmedi korktu uzuldu yavrum :((( ama çay makinesini duvara firlatinca cildirinca kendine geldi oyle olmaz yani yirticaksinn bikere gorucek dunyanin kac bucak oldugunu
tarafından
Artı artık bacım git annende doğur eşekk gibi gelecek peşinden
+2 oy
(15,597 puan) tarafından
Ay yok artık ya saçmalığın da daniskasi gorumcen getirsin de koysun adinj kayinbabasinin hayret bişi 
tarafından
Görümcem kayinbabasinin ismini koymuş yani isim ailede olmasa tamam dicem moralimi baya bozuyorlar ilk çocuğum sinirden aglayacam şimdi
(351 puan) tarafından
Ailede böyle bir isim olsada çok saçma yani ben hayatta koymam kiii
+1 oy
tarafından
Kayinbabadan sonra gorumcenin kayinpederi çıkmış tovbe yarabbim
tarafından
Evet aglayacam o kadar moralim bozukki eşime anlatmaya çalışıyorum bana bağırıyor aileyi düşman mı edeceksin diyor bı isim için konuşmak aileyi düşman etmek mi
tarafından
Asla koyma ya ne kadar saçma gerekirse çek restini git ailenle konuş hayatimda bu kadar sacmalik görmedim sonuna kadar sen haklisin
0 oy
(804 puan) tarafından
Offf en sinir olduğum şeyy
tarafından
Bende sinirden kendime beddua ediyorum moralim çok bozuk
0 oy
(7,643 puan) tarafından
Görümcen koysun bebeği olunca. Ay senin bebeğinin onunla ilişkisi ne de anlamıyorum. Çok saçma bir mevzu. 
tarafından
Gorumcem kayinbabasinin ismini koymuş bir de ben mi koyacam anlatmaya çalışıyorum hepsi benle düşman olacak bı isim için öyle yapılır mi aglayacam simdi
(448 puan) tarafından
Ne kayınpedermiş bacım..Her doğuran onun ismini koymak zorundamı..Koymuş işte senden ne istiyor..
(7,643 puan) tarafından
Allah Allah ne değerli isimmiş. Sen taşıyorsun bebeği ama isme gelince izin verilmiyor ya o koyuyor insana işte maalesef :(
0 oy
(928 puan) tarafından
Yuh yaa babasının ismi olsa neyse kardeşinin kayinbabasi ne alaka gerçekten adı ne merak ettim de
tarafından
Haydar ismi çok severmiş eşim onu 3 aydır ölmüş ama bu isimden ailede var ben ilk cocugum diye koymak istemiyorum daha farklı isim düşünüyorum ama görüşlerimi önemseyen yok ismi koymasam düşman olacaklar yani cildiriacam aglayacam
(928 puan) tarafından
Ayy valla Mehmet Ahmet Ali olsa neyse de haydar ne yaa Allah kurtarsın bacım Allah yardımcın olsun kocana da akıl fikir versin
tarafından
Evet ben de dedim bu ismi koymak istemiyorum isim eski diye ki zaten ailede de bu isim var ama kızıyor bana bu isim çok güzelmiş moralim bozuk baya
(928 puan) tarafından
Neyse canım üzülme belki vazgeçer dicem de onun kafası kafa değil yani adam olmaz git annenin evinde doğur o zaman dediğine göre
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Ya tamamda gorumcenin kayinbabasiyla senin alakan neki bı baginiz yok görümcen koysun onun görevi bu koymak isterse ne kadar saçma
tarafından
Görümcem zaten bu ismi koymuş eşim herkese koyacam demiş bunlar da koymasam benle düşman olacaklar ama ben istemiyorum ya
(3,099 puan) tarafından
Görümcen koymussa daha ne çabasında bunlar ne bu adam tövbe haşaa evliya falanmi Allah akıl fikir versin ne diyim
tarafından
İşte zorla koydurucak farklı soyadlar olacakmış ama saçmalık ya
(3,099 puan) tarafından
Ben bile kendi kayinbabamin adını koydurtmam bana etmedik birakmadi eşimle çok tartıştık koymuycak koyamazda o çocuğu doğurmak tasimak kolay biseymi oh keyfe bak hem anne büyütsün karninda taşısın 9 ay sancısını çeksin hemde eşin razı olmadan kafaya göre isim koy asla kavga çıkartırım ben
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Ben doğru mu anladım görümcenin kayınpederinin ismini koymak istiyorlar öyle mi? Pes yahu pes bu insanlar kafayı yemiş. İsim koyma konusunda çığır açıyorlar artık
tarafından
Evet öyle malesef ki zaten görümcem de oğluna kayinbabasinin ismini koymuş bu isim ailede var bize düşmez eşim öldü diye koymak istiyor ben istemiyorum ismi koymasam benle düşman olacaklar bı isim için düşman olunur mu aglayxam ya
(2,493 puan) tarafından
Bir şey diyeyim mi bırak düşman olsunlar yine de koyma. büyük konuşmayayım ama ben yıkardım ortalığı. Ne alaka ya ? İnanılmaz saçma gerçekten
tarafından
Bende koymak istemiyorum ne olursa olsun aglayacam ilk gebeliğim hemde ismi haydar koymak istiyorlar
(2,493 puan) tarafından
Ahhh Allah'ım ya herkesi geçtim Allah o kocana akıl ihsan eylesin
0 oy
tarafından
Yani sinirden aglayacam ya bıktım zaten hamileliğimi zehir ettiler korkarak yaşıyorum üstüne bu kalmıştı rezalet 
0 oy
(78 puan) tarafından
Yok artık ya şu konuda anneleri bir rahat bırakın artık. Çocuğuna isim koyma heyecanını bile elinden alıyorlar haksızlık gerçekten hangi zamanda yaşıyoruz
tarafından
İlk gebeliğim istediğim ismi koyamayacak miyim isim de eşimin istedigi isim haydar koymasam düşman olacaklar bana isim için öyle yapılır mi o kadar moralim bozuk ki
(78 puan) tarafından
Allah gönlüne ferahlık versin  diğerlerine de anlayış empati versin inşallah. Sana gelene kadar oğlu kızı koysun sana mı kaldı. Sakin ol üzülme bebişi düşün
tarafından
Düşünemiyorum artık bişey o kadar sıkıntı var ki içimde patlayacam durduk yere hep ağlıyorum sıkıntıdan elimde degil
0 oy
(841 puan) tarafından
Aboooo ben kayinbaba koycam diye üzülüyor dum tepki veriyordum şimdi görümce kayinbabasi çıkmış anam bacım anlamaz bunlar laftan 
tarafından
Evet Allah inse koyacam diyor ben de koymak istemiyorum ailene git o zaman ailende doğur bebegee baksın diyor sen aileyi düşman mı edeceksin diyor ben isim için konuşuyorum bana yılan diyor kendi bebeğim ixin konuşuyorum ben ya bu kadar da olmaz ama aglayacam
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Adı neymiş merak ettim
(9,247 puan) tarafından
Nazlı sen hep.sikintili şeyler yazıyorsun en sonunda bascam olduğun yeri dövecem koçanı :)
tarafından
Evet malesef hep sikintiliyim yaşım da baya genç 19 ömür boyu nasıl yasayacam acaba bu aileyle ah görücü usulü de evlendim
(9,247 puan) tarafından
Çok zor
tarafından
Baya hemde
(9,247 puan) tarafından
Sen de Allah'a sigin
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Gorumcenden sanane kayinbabasindan sanane 

Eşin enişteyi çok seviyor galiba böyle mal bir olay ömrüm boyunca duymadım.

Sen enisteden görümceden daha değerli değilsin demek ki evladın da , çık git ananın evine 

Böyle akli dengesi bozuk insanlara evlat verilmez zaten 
tarafından
Evet hemde ilk gebeliğim eşimle düzgün konuşuyorum istemedigimi söylüyorum sen aileyi düşman mı yapacaksın diyor ben o adamı çok severdim diyor ya bizene ya ben bu ismi beyenmiyorum ismi koymasam da hepsi benle düşman olacak moralim o kadar bozukki
(1,320 puan) tarafından
Kıyamam ya Allah yardım etsin güzel bir kapı açsın bu olay için :((
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(3,720 puan) tarafından
Ya insanlar kendini ne sanıyooo yaaa ne sanıyoo anlamıyorum bu insanlar neden haddini bilmiyo ne alaka görümcenin kayınbabası senin kocan da kafayı yemiş valla bak git annenin evinde doğur ne demeekk ben senin yerinde olsam 1 dakika beklemem giderim orda doğururum o ismi de koymam
tarafından
İsmi haydar eski isim diye koymak istemiyorum daha farklı isimler düşünüyorum ilk bebeğim diye ama insanda düşünce birşey bırakmıyorlar eşim yemin etti koyacak diye ben istemiyorum benle kavga ediyor git ailnde doğur diyor sen aileyi düşman mı yapacaksın diyor
(3,720 puan) tarafından
Ya canım benim ne olursa olsun ismi koymak zorunda değilsin çok git annenlere sen ağlıcağına o ağlasın ne saçma sapan bi durum yaa ne alaka yaaa niye düşman olsunlar peygamber torunumu görümcenin kayınbabası ne alaka yanii valla çok sinirlendim yaa
0 oy
(27,337 puan) tarafından

O kadar da olmaz ya çok saçma hemde çok.

Müsade etme isim kökü mu kurumuş te yarabbim

tarafından
İstemiyorum zaten herkes beni kandırmaya çalışıyor ben salagim sanki ama eşim tutturdu ne yaparsan yap koyacam diye
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Tövbe yarabbim esin niye bu kadar çok istiyor sen olmadan aklına girmişler galiba 
tarafından
Adamı çok severmiş babası gibi 3 aydır adam öldü ama sevgi isim koymak mi isim için beni kırıyorlar iste
(1,446 puan) tarafından
Ölen birinin adını koymak iyi değil diyorlar zaten hiç sevmem bende
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Görümcenin kayinbabasi yani esinin annesigilin dunurleri he mi :) bu ne bağdır arkadaş hayır mı 
tarafından
Rezalet bence ya
0 oy
tarafından
valla bana öyle diyecek gider babamın evinde doğururdum  ne demek dıdısının dıdısı yaa cok saçma 
tarafından
Evet bende öyle yaoacam galiba
tarafından
hayırlısı olsun canım
0 oy
(213 puan) tarafından
Ya bu hamilelere neden bukadar eziyet ediolar vala cokmu bekliolar hamile olsunda burnundan getirm die cok ayar oluorm boyle kocalara eline demir sopa alacan vuracan kafalarina kafalarina :D
tarafından
Evet baya moralim bozuk baya
(213 puan) tarafından
Okadar cileyi anneler cekio soz hakki babaya doguyo vala bnde 2.gebeligim bu kiz ismini ben koydum esime dedim isim dahi onerme die
tarafından
Evet ilk gebeliğim şuan o kadar ağrılarım var ki tüm vücudum çatlak uykusuzluk herşey oluyor ben herşeyi çekiyorum ama anlayan yok
(213 puan) tarafından
Allah sabir versin vala

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 433 göst.
23 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 494 göst.
23 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,250 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
28 Şubat 2022 Aile kategorisinde sevgil (852 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,138 göst.
29 Ekim 2019 Aile kategorisinde The New ♚ ツ (2,102 puan) tarafından soruldu

378,094 soru

11,316,934 cevap

34,762 kullanıcı

...