0 oy
641 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
Kizlar kayinpederinizle aranız nasıl mesela her gün konuşur musunuz 15 20 dk ve ya daha fazla ben telefonda konuşmayı pek seven biri değilim gelci normaldede çok konuşan biri değilim sessiz sakin bı yapım var kayinpederim köyde oturuyorlar biz şehirde ve her hun bizi görüntülü arıyorlar ben fazla bişey konuşamıyorum 5 dk anca onda sonra kaynanama veriyo onunla rahat konusabiliyorum geçen günde duydum ki kayinpederim eşime senin karın benimle konuşmak istemiyor 5 dk anca zorla konusuyo filan demiş bu yüzden bana tavırlı kaldiki ben kendi babamla bile o kadar konuşmuyorum aynı şehirde olmamaiza rağmen siz nasıl yapıyorsunuz haklimi sizce 

28 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Kayinpederin bi agirligi olsun bi kosede dursun ya. Kayinvalideme ulasamazsam belllki onu ararim o da yanindaysa hemen telefonu anneme verir zaten. Benim ki normalde cok gevezedir herşeyi anlatir araba motor bitki ilaclama bazen esime mesaj yazarim beni kurtar diye :))) ama ikisinin de telefonda uzun konusma huyu yok ararsak nasilsin iyimisin naptin nettin oldu iyi gunlere bağlıyoruz 
-Reklam-
0 oy
(235 puan) tarafından

Aynı benimkiler de öyle. İlk zamandan beri hergüm konuşmak isterler öyle 5 10 dakika da değil bi ararlar 1 saat en az. Aynı şeyi görümceme de yaptılar kocası kaç kere kavga etti sen sürekli ailenle telefondasın diye. Akıllanmadılar neymiş hergün sesimizi duymasa rahat edemiyolarmış. Tamam seviyolar görüşmek istiyolar ama sürekli telefonda konuşamayız ki. Benim annem 3 yıl oldu daha bi kere müsait misin diye mesaj atmadan akşam aramamıştır beni. Bunlar gece 11 demez ararlar. En ufak bi dışarı çıkalım haberleri olsun ararlar. Şimdi bide yakın şehire taşınıyoruz aramız 2 saate falan düşecek ben aralıkta doğum yapcam başladılar kışı sizde geçiririz , hemen hızlı trene atlar geliriz demeye. Kaynanam her şeye burnunu sokan bi kadın. Her şeyi kendi bilir mübarek asla da kabul etmez. Böyle sürekli hayatımızın içinde olmaya çalışıyolar benim ailem asla öyle değil saygı duyuyolar. Yeri geliyo aileme yakın şehire gezmeye gidiyoruz 45 dakika daha gitsek annemlerdeyiz, bi kere bile buraya da niye gelmediniz demezler. Ama bunlar öyle değil. Rahatsız olduğunu kocana çaktırmadan belli et bence. Ben hep belli ediyorum valla bazen günlerce açmıyorum telefonu isterse küssünler ama küsmüyolar da :D keşke az gönül koyup aramasalar

0 oy
(7,271 puan) tarafından
Kayınpederimin numarası bile kayıtlı değil jsjsjsjs seviyeli bir ilişki var aramızda gidince evde olursa hoşgeldin hoşbulduk falan filan
0 oy
(1,027 puan) tarafından
Bende aynı konusacak konu bulamıyorum canm ya çocuğu gösteririm hemen görüntülü AA gel oğlum bak dede felan derim sonra eşimi kitlerim telefonu:))
0 oy
(48,839 puan) tarafından
o niye hergun konusma derdinde bende sevmem telefonda konuşmayı ksyinpederi hic aramam gittigimde sohbet.ederiz yetiyo kaynanamida aramam 
0 oy
(4,715 puan) tarafından
valla kaynanamla kavga etmeden once haftada bir onu arardim yarim saate yakin konusurduk suanda konusmuyoruz
0 oy
(2,156 puan) tarafından
6 yıllık evliyim kayinpederin numarası bile yok bende ikinci evliliğimiz belki ondandır yüzyüze bile zor konusuyoruz
0 oy
(2,130 puan) tarafından

Ben babamla 50 sn konuşuyorum :D birbirimize söyleyecek birşey bulamıyoruz çocuğu sorar falan çok. Bile konusmussunuz 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 191 göst.
0 oy
3 cevap 113 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde BirMelek (1,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.

381,817 soru