0 oy
229 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Komşu,iki tane küçük bebeğini hergun sokağa parka salıyor.3 ve 5 yaşlarında.çok umarsız davranıyor.kocası bırakmış.sadece evin masraflarını karşılıyormuş. Daha önce şikayet üzerine çocuklar çocuk esirgemede kalmış.bir tane de 6 aylık bebeği var.kadinin 7.bebegi.ilk 4 tanesini ilk eşine bırakıp şimdiki kocasına kaçmış.bazen şeytan diyor şikayet et kadını.

6 Cevaplar

+1 oy
(2,994 puan) tarafından
Bu ne yâ hû dört çocuğu bırakıp kaçtın da tekrar niye çocuk yapıyorsun kısırlaştırmak lazım gerçekten bazılarını 
(2,687 puan) tarafından
Yengem sosyal hizm.calisiyo bugun hane ziyaretine bi eve gitmisler 7tane cocuk birde hamileymis yabanci uyruklu bizim kulturumuz boyle diyomus hepsini okuldan almis bakamiyomus ser sefil gelin kiz cinnet geciriyodu niye bu kadar cocuk yaptin hala yapiyom ustelik bakamiyon diye sanane benim cocuklarimdan diyomus bide egitim yardimi aliyomus duyunca kariyi goturun kisirlastirin dedim bende cok uzuldum bu cocuklara aha okudum simdide buna uzul allah isteyenlere versin o evlatlari ahh ahh
(2,994 puan) tarafından
Tövbe estağfirullah kültür mü olur öyle hem sanane diyor hem yardım istiyor istemesin yardım o zaman dağda yaşasın okul yok eğitim yok kabile hayatı gibi çıksın cıbıldak yaşasın terbiyesizler
(2,687 puan) tarafından
Sanane benim cocuklarimdan sen mi bakiyon dedikce delirmis bizim kiz valla akil fikir vicdan beyin merhamet versin boylelerine hep pes pese bide yaş farkli bile cok yok arada kadin hic durmamiş
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocukları nasıl salıyor küçükler yaa 
(1 puan) tarafından
Vala salıyor yeter ki sokakta parkta çocuk olsun
tarafından
Çok üzüldüm o çocuklara kimsesi yok mu kadının
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Şikayet Etsen şimdi yine cocuklara yazık onlar üzülür sonuçta her çocuk için anne özeldir kadın üzülür mü anlattıklarına bakılırsa bilemedim yani insan emin olamıyor 
0 oy
tarafından
Keske güzel yureginiz varmis siz acaba baksanız birini ne güzel savaşa girersiniz
(1 puan) tarafından
İnsancıl olabilirim ama başka birinin çocuğuna bakamam maalesef.
0 oy
(1,802 puan) tarafından
Bunları tutup kısırlaştırsalar keşke
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Oha kadın kaç yaşlarında?

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 387 göst.
0 oy
11 cevap 431 göst.
0 oy