0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (2,453 puan) tarafından
ya kızlar eşim çalisiyor yine çok şükür ama 2 tane çocuğum var birisi ilkokula gidiyor biriside 2 yaşında sizlerde annesiniz çocuklarin masraflarını bilirsiniz az çok e devletten o kadar yardıma başvuru yaptım kabul oldu muhtaç değilmişik hep böyle cevap geldi daha nasıl muhtaç olalım ki anlamadım dilencilikmi yapalım hırsızlıkmı yapalım neden yani ablam alıyor yardım parası ayriyetten çocuk parası ve elektrik desteğide alıyor şimdide otomatik tekrardan paralar bağlancağına dair söylentiler var ve eniştemin aylık kazancı 50 bin her ay ablam kendine altın yapıyor ben bu insanları anlamıyorum gerçekten neden gözleri doymuyor gerçekten bu paralarda araştirilip verilsin artık ya böyle gözü aç insanlardan gerçekten yardıma ihtiyaç duyan insanlara sıra gelmiyor

4 Cevaplar

0 oy
(2,390 puan) tarafından
Cimere şikayet et kessinler o ne öyle o kadar para alıp millettin hakkına girmek yazık yazik
(2,453 puan) tarafından
sikayet etsem benim ismimi verirlermi acaba
tarafından
Valla ablana de utanmıyor musun diye başkasının hakkı var o parada de. Nice yardıma muhtaçlar var.
(2,390 puan) tarafından
Yok ismini vermezler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok artık şikayet et o zaman ablani. Sizin eşinin uzerine görünen mal varlığı mi var ki?
(2,453 puan) tarafından
yok canım eşim tek bir maaşla çalışan birisi
tarafından
Eviniz var mı?
(2,453 puan) tarafından
hayır kiradayız
tarafından
Bizzat git kaymakamlığa
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Sende onlardan birisin ?????? Evine hiç maaş girmeyen insanların hakkına giriyorsunuz ???? Ablan 50 bin maaşla nasıl alıyor ya dala vere yapa yapa insanlara olan güvende kalmadı vallah 
(2,453 puan) tarafından
pardon ben niye onlardan biriyim
0 oy
(5,081 puan) tarafından

Nerden basvurmus kiz sblan bizde basvuralim. . İste boyle haksizliklar olunca ihtiyci olmayana cikar ihtyaci olana cikmaz olunca bnde.  Ben olsam ablnin yerinde almk isterim mesela fazla mal goz cikarmaz mesela cok sukur ihtyavim yok ama neden abln alabiliyorda ben alamiyorum  misal;)  boyle haksizliklar adaletsizlikler olursa insan tabiki der ihtyacim yok ama alsam fena olmaz yani der demelide. Heee gercekten hakedene verilen birseyse asla elimi bile surmm aklimdan bile gecmez kimsenin hakkina girmeyim derim

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 390 göst.
10 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Miracin annesi (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
2 Eylül 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,596 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 70 göst.
28 Aralık 2021 Aile kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 98 göst.