0 oy
1,160 göst.
Aile kategorisinde (22 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yorumlarda o kadar sinir bozucu şeyler var post açtığıma pişman oldum nasıl beyin yapınız var gerçekten sizin en iyisi post kaldırmak ugrasamicam burdaki saçma sapan fikirler ile 

27 Cevaplar

0 oy
(886 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ikisinide sikayet ettim 
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(886 puan) tarafından
Rica ederim canım sen bakma başkalarına kaldirmasaydin keşke sikayet eden oluyordu çok sinir bozucu bir durum Allah yardımcın olsun
(22 puan) tarafından
Yorumlar daha çok sinirimi bozdu canım biri bende ekleyin büyük aşka şahit olayım yazmış pes ya kadin kadına bunu yapıyor üzücü
-Reklam-
+2 oy
(999 puan) tarafından
Sırf geçmişe takılıp bu yüzden kavga edecekseniz neden evlendiniz ? Hadi tamam evlendin buna okey de neden hesaplara bakıp bakıp kavga edip geçmişe takılı kalıyorsunuz ??? Ne için kavga ediyorsunuz? Dul biriyle evlenmeseydiniz bu kadar sorun olacaksa size 
(999 puan) tarafından
Bacım engelle gitsin o zaman . Şikayet ile olsa bu işler fenomen arkadaşların hesap namına hiç birşeyi kalmazdı
(2,588 puan) tarafından
Sadece merakımdan soruyorum . Eşinizin eski sevgilisiyle bir hesabı olsa herkese açık. Siz kapansın istemez misiniz ? 10 yıl daha dursa kendi çocuğunuz görür biri gösterir yani bu cocugunuzda travma olmaz  mı bunu düşünmez miydiniz?
Siz geçmişini bildiğiniz biriyle evlendiniz takmiyorsunuz desem hadi
(999 puan) tarafından
Umrumda olmaz dakka başı da açıp açıp fotoğraflara bakıp kalkıp herifle kavga etmem. Kullanılmayan bir hesapsa engeller geçerim. Çocuk musunuz siz madem bu kadar takıntı haline gelmiş bir durum , dul bi adamla evlenmeyin kardeşim geçmişini bile bile evleniyorsunuz sonra eskide yaşanmış şeyleri görünce psikolojiniz bozuluyor. Adamın bu durumda yapması gereken ne? Şifreler ortada olsa zaten silinirdi hesap.  4 yıl öncesine ait fotoğraflar ve kadın evleneli 1.5 yıl olmuş geri kalan 2.5 yılda adamın veya kadının aklında birbirleri kalmış olsaydı 2.5 yıl içinde tekrar barışır evlenirlerdi zaten azıcık aklınızı çalıştırın . Çocuk konusuna gelince . Travma diyorsunuz da çocukta ne gibi bir travma olabilir ? Çocuktan daha önce babasının evlenip boşandığını mı saklayacaksınız?
(2,588 puan) tarafından
Yani dul olmasa bile hangi erkeğin 0 km olduğunun garantisi var artık herkes sevgili nişanlı zart zort birsuru sey yasiyor oyle degil mi ?post sahibi değilim sadece merak etmiştim
Ama çocuğun babasının ikinci evliliği olduğunu mu saklayacaksiniz kısmını görünce birbirimizin kafasını asla anlamayız yani.
Ama gerçekten bir kadının en büyük düşmanı kadın. Ben realist biriyim ama görüyorum ki sizinki çok iddialı derecede. Umarım hayatınız yolunda gider çizdiğiniz ekseniniz sasmaz
(999 puan) tarafından
Konu 0 km olup olmaması mı sizce ? Dul denilince akla sexs mi geliyor ? Benim babam 2 kez evlilik yaptı ilk karısından kızı var ve ben ablamla görüşüyorum birbirimize gelip gidiyoruz , kalıyoruz , çok iyi anlaşıyoruz. Aynı şekilde annemlede çok iyi anlaşıyor .  Şimdi ablamın psikolojisi mi bozuk annemle babam evli diye ? :) Yapmayın Allah aşkına Realist biriyim diyorsunuz ama hiç Realist olarak bakmiyorsunuz başınıza gelmesi gerekmiyor bazı şeylerin anlayabilmek için
+1 oy
(574 puan) tarafından
Sizinle onu aldatmadigini nerden bilelim kadın 4 yıl önce evlenmiş hangi ara çocuğu oldu hangi ara boşandı hangi ara sizinle evlendi hangi ara sizden çocuğu oldu.alet olmam şüpheli bana göre 
tarafından
Bende işkillendim açıkçası.. Eski karısı diyo ama yorumlarda kadının kendi hesabını buldum hâlâ adamın soyadını kullanıyo tarih filan var yani bilemedim
(22 puan) tarafından
Ayrıldılar 4 yıl önce biz eşimle 1.5 yıl oldu evleneli hesapların hepsi eski bakarsanız hem ne alaka ya boşatmis falan onunla çocuğu yok bizim bebeğimiz daha 2 aylık neresi isgilli size zorla yapın demedim rice ettim yapmayın ama gelip saçma sapan kuruntularinizi bana yazmayin
(22 puan) tarafından
Eski hesap onlar ben anlatamadim galiba size diğer türlü olsa ne ugrascam tövbe ya
(22 puan) tarafından
Ayyy düşünceye bak ne güzel seneryo siz etmeyin Allah için tamam mı başka post okuyun burdan çıkın
tarafından
Hayır çok rahatsız oluyosan engellersin görmezsin hesabı burdan herkese basın yayın yapman saçma geldi bana
0 oy
(22 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sadece yardım edeckler yazsin saçmalayanlar uzak olsun bir 
(1,874 puan) tarafından
Ettim
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Sikayet ettim. Ayyprofile de baktim gercekten sinir bozucu ne kadar gecmis olsada ben de görmek istemezdim
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım çok sağol evet çok sinirlerim bozuluyor artık
(100 puan) tarafından
Bende ettim canim. Bence geçmişe takilma vesselam
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ins öyle yapcam yoksa olmicak
0 oy
(4,157 puan) tarafından

Sifre eski karisindami.  Oda niye silmmmisji. Cins :) resmler mesimler ilani asklar insan utanirda siler

(22 puan) tarafından
Bilerek inat olsun diye hesabı açık yapmıştır o sinsi o rahat benim sinirlerim bozuluyor eşimle kavga ediyoruz sinsi yüzüne
0 oy
(751 puan) tarafından
Ettim canım 
(22 puan) tarafından
Çok sağol canim teşekkürler
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Şikâyet ettim canım ben olsam bende sinir olurum ay 
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım inşallah kapanır işte bu yüzden kavga çıkartıyorum
0 oy
(1,091 puan) tarafından
Ettim kız geçmiş ama yinede sinir bozucu 
(22 puan) tarafından
Sağol canım fazlası ile sinir bozucu
0 oy
(7,444 puan) tarafından
İki hesabı şikayet ettim 
(22 puan) tarafından
Çok sağol canım
(7,444 puan) tarafından
Çok sinir bozucu tip
(22 puan) tarafından
Birde beni düşün:(
(7,444 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
0 oy
(986 puan) tarafından
İkisinide ettim canım inşallah kapanır,kim olsa rahatsız olur bence.
(22 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Ettim kuzum ayy ne sinir bozucu
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(3,232 puan) tarafından
Kimse sorgulamamış ama bana bi garip geldi. Pekte inandırıcı gelmedi açıkçası 
(22 puan) tarafından
Hesap sikayetnl etmelerininrica ettim gözünüz de sıkıntı yoksa hesabın çok önce kullandığını eski hesap olduğunu görebilirsiniz sizi de inandırmak zorunda değilim
0 oy
(1,763 puan) tarafından
Yanlış anlama da bu kadar büyük bir aşk evliliğe kadar gidiyor ve bir de çocukları olmuş lise aşkı bir de ama cidden aşırı büyük bir sevgileri var birincisi neden ayrıldılar ikincisi bu adam bence böyle bir aşkı ubutmamistir da nasıl unutmuş buoyke aşkı unutan inan sana olan askjni da unutur
(22 puan) tarafından
Sana fikrini sormadim ben rica da bulundum ama senin için fesat ve kötü için de dışına yansıyor belliki sana mı kaldı eşimin aşkı unutması falan saygısızsiniz .....
(22 puan) tarafından
Ciddi problemleri var belli zaten YAZİK
(1,733 puan) tarafından
Hesap ne çok merak ettim ben kaçırdım bi yazın da bakayım
(1,733 puan) tarafından
Ay baktım şimdi de ergen ergen şeyler aşk maşk yok ortada . O ne öyle kusacaktım az daha . Sadece gösteriş var . Ne demiş neşet baba “sevda sırınan olur” demiş neyse bende şikayet ettım
(22 puan) tarafından
Yorumun gülümsetti teşekkür ederim canım
0 oy
(6,311 puan) tarafından
Eşin neden silmemis ki fotoları ?
(22 puan) tarafından
Hesap onda değil canım eski esinden açılmış ondan silememis ondan da silinmez artık galiba bende fikir almak istedim basil kapanır diye
0 oy
(5,460 puan) tarafından
Sıkıntın var madem engelle şikayet ederek ne olacak tekrar açacak hesabı ve eğer ki geçmişe takili kaldınız neden evlendiniz neden yuva kurmaya çalışıyorsunuz yaptığınız hiç hoş değil 
(22 puan) tarafından
Geçmişe takılıp kalmadım sadece o hesapları gördüm hoşuma gitmedi kapansın diye uğraştık eşimle yapamadık bende fikir istedim burdan hoş olmayan nedir meselaaa
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Şikayet ettim 
(22 puan) tarafından
Teşekkür ederim bazıları saçma sapan şeyler yazmış pişman oldum yazdığıma buraya
0 oy
(2,099 puan) tarafından
Hesap adı yokki 
(22 puan) tarafından
Canım yorumlari oku bir anlarsın kaldırdım onlarla mi ugrasayim diye büyük aşka birzde şahit olalım yazan mi sen aralarına girdin diyenler pişman ettiler beni
(2,099 puan) tarafından
Onları taktığını söyleme bana lütfen burda var öyle tipler sadece sana değil kendi hayatlarında yaşadıkları stresleri kavgalari gürültüleri içine sindirip ***** gibi hayatına devam edip burdaki insanlara için kusan insanlar onlar
(22 puan) tarafından
Maalesef öyle nasıl bir kisilikeri var ki böyle düşünebiliyorkar insanları üzmekten zevk alıyorlar hiç ugrasmicam canım onların seviyesine inmicem teşekkür ederim yinede :)
(2,099 puan) tarafından
Takma kafana çokluğuna çocuğuna bak özelden ismini at bnde 3 hesap var şikayet edeyim
(22 puan) tarafından
Tm canim
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Canım hesabı ekle bende şikayet edeyim 
(22 puan) tarafından
(3,135 puan) tarafından
Şikayet ettim canım
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Hesabı merak ettim len ekle şikayet edeyim. Yalnız ayrılırken eşin keşke sildirseymiş mahkemede dahi talep ediliyor bu
(22 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Öylemi bilmiyordum bunu keşke etseymis ama etmemiş büyük ihtimal bilmiyordu böyle birşey olduğunu bende ilk defa duydum böyle bir durumda olan olursa aklımda bulunsun mahkende söylesin bari

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,168 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde eylul ruzgari (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 648 göst.
23 Haziran 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 333 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,540 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 275 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,375 puan) tarafından soruldu

379,273 soru

11,352,636 cevap

34,825 kullanıcı

...