0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,076 puan) tarafından
Bugüne kadar cok yaptı oyle ama ben gec anladm hesaplarndan birisinde yine biriktiyor sifresini gir bakaym bi dedim sanane ne yspcksn vs dedi daha öncede o hesapta vardı birikmisi arabaya harcams yani bir esin karısndan para saklması nedir ya .Ve herseyi gectim bir sey alackken sorunlu aliyrm para yok o yok gönlüme göre harcama yapamyrn ben cok saf davranmsm bugüne kadar ya .

17 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı benim eşim ya 
(1,076 puan) tarafından
Ya hadi biriktiyor da madem niye harcamalari kısıtlıyor laf ediyor ben onu anlamdm
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Hep benim eşim yapiyo diye biliyordum demekki tek degilmisim Allah kahretsin böyle erkekleri
(1,076 puan) tarafından
Kefenin cebine koyar götürür artk ne diyeym
(343 puan) tarafından
Hiç bir zaman helal etmiyorum zaten bizden kısıyor hep başkalarına yediriyor
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Keşke biriktirse de gizli biriktirse :D
(1,785 puan) tarafından
Ama senden kısıp sana harcamasa birde öyle düşün
(1,685 puan) tarafından
Evet o da kötü. Eşim benden asla kısmaz ama biriktirmez de ikisi de kotu
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Benimki de yapıyor büyük ihtimalle yakalamadim henüz ama bizimki metresine yediriyordur haram zıkkım olsun inşallah
(1,076 puan) tarafından
O daha kötüymüs Allah bildigi gibinetsin
(1,837 puan) tarafından
Amiin canım
tarafından
Kız ne dıyosun :( ne uzucu bırsey bu
(1,368 puan) tarafından
Metres mı sen de bunu biliyo musun Allah yardımcın olsun
(1,837 puan) tarafından
Evet biliyorum canım. Ne yapalım Allah hidayet versin kendine yakışanı yapıyor herkes
0 oy
(7,687 puan) tarafından
Çok iyi yaptın derim çünkü benim ki aşırı musrif aşırı 1 kuruşunu tutamaz az tutumlu olmasini isterdim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Benimki istediğini alır benimki biriktiriyor ama söylemez maasinida bilmem 
0 oy
(913 puan) tarafından
Valla benimkinin banka hesabı bende kartı bende çünkü alışverişi ben yapıyorum sürekli markete giderken heryerde kart kullanıyorum esim biraz savurur ben tutumluyum o yüzden bende ama asla ayrimiz gayrimiz olmaz ha arada ben biyerlere para atarım sonra lazım olunca sürpriz yaparim o da mutlu olur :D
0 oy
(3,392 puan) tarafından
Benimkinde kalmıo biriktirsin borç var ama kızardm heralde
0 oy
(13,833 puan) tarafından
Valla biz birlikte birikrirmek istyoruz ama olmuyo her seyden kisip da biriktirse sessiz kalamam tbi yemeden icmeden kisilmaz
0 oy
(3,586 puan) tarafından
Neden gizliyor ki acaba ne tuhaf 
0 oy
(7,045 puan) tarafından
Benim niye haberim yok bundan diye sorarım. 
0 oy
(847 puan) tarafından
Çıngar cikartirimmmmmm nokta
0 oy
(554 puan) tarafından
Birikim yapması çok güzel ama benden kısıp yapıyorsa doğru değil
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Benim eşimde atar kenara ama bilirim attığını ne kadar attığını sormam çamaşır makinası bozuldu çalışmıyor dedim öyle mi giriş makinaya at sinirini dedi bende aldım elime kalın sopa harala gürele giriştim akşama makina geldi yuh dedim var mıydı o kadar kenara atmak lazım dedi ben az var sanıyordum ama bende mesela şunu alalım desem sonra der para yok der.. der de der yani 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Eşim hic para biriktirmek eli çok açıktır.ben gizli biriktirir ama snrada söylerim paran yoksa bak vereyim dye
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Benim esimde biriktiriyor ama ben biliyorum ev alacagiz diye benide eksik etmez ama 
0 oy
(1,831 puan) tarafından

Hahhah eşim ayrı ben ayrı biriktiririz ona cimri derdim ben daha beter oldum çıktım bazen o da senin gibi göster ne kadar var diyo sanane diyorum  :D gülüyorum çünkü aynı sorunları başta bizde yaşamıştık sen gönlüne göre harca düşünme cimri adamın kıyısında köşesinde mutlaka parası olur sakınma

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,015 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 178 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 178 göst.
0 oy
15 cevap 548 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu