0 oy
114 göst.
Aile kategorisinde (570 puan) tarafından
Kizlar ilk gebeligimde preeklemsi geçirdim kronik böbrek rahatsızlığım ve hipertansiyon var sıkıntı olurmu  özel hastanede doğum yapmama

5 Cevaplar

0 oy
(1,070 puan) tarafından
Hastaneyi arayıp sorsan bence daha sağlıklı bilgi verirler
(570 puan) tarafından
Öyle yapicam bakalım cnm
-Reklam-
0 oy
(6,346 puan) tarafından
Kabul etmiyorlar canım

Hipertansiyon artı kalp rahatsızlığı vardı bende 

Şehir hastanesi dışında kabul eden olmadı onu bırak başka hastanenin acil bile kbul etmiyordu 
(6,346 puan) tarafından
Göztepe Süleyman yalçın hastanesi
(570 puan) tarafından
İstanbul Göztepe de mi cnm
(6,346 puan) tarafından
Evet İstanbul goztepe Süleyman yalçın şehir hastanesi
(570 puan) tarafından
Yorumlara baktım ama beğenmeyen de çok kararsız kaldım ya
(6,346 puan) tarafından
Mükemmel bir hastane valla ben kaç kere yatış yaptım hatta çok ilgililer tertemiz yeni doğum yaptım çok olmadı yani 1 buçuk sene oldu
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Canım bende de yüksek tansiyon vardı hatta Tansiyonum 19.9'du Devlet Hastanesi hiçbir şekilde kabul etmedi bebeğin hayatı ve Sen hayatını tehlikede Ben seni asla doğurtmam ikinizden birisine bir şey olursa ben hakkımda soruşturulma açılmasını istemiyorum dedi peki özel alır mı dedim özellerin insiyatifine bağlı olan bir şey onu özel hastane ile görüşmen lazım demişlerdi Ben doğumumu üniversite hastanesine yaptım yüksek riskli geçtiğim için yani sorgusuz sualsiz algılar zaten Üniversite Hastanelerinde yüksek riskli gebelere ait muayene alanlarda oluyor ya hani öyle Orada yaptım ben doğumumu yoksa beni kabul etmediler tek kabul eden üniversite vardı Çok da memnun kaldım
(2,103 puan) tarafından
Gelibolu da yaşıyorum çanakkale onsekiz mart üniversitesindr doğum yaptım genelde çok üni hastanesi burada tercih edilmiyor anladığım kadarıyla ama ben çok memnun kaldım özel hastanede doğum yapmışım gibi ilgilenild Canım benim mantığımda şu anda her şey çok pahalı bir doğum yapmak neredeyse 10 bin liraya patlıyor Özel hastanede yani o parayı doğumuma verip sadece doğum yapıyorum ve ilgileniliyor bana o parayı vermek çok saçma geliyor o parayı bebeğime harcarım daha mantıklı
(570 puan) tarafından
Evet bende vermek istemiyorum ama çok ihmalkar davrandı benim gittim hastane bebeğim 2 buçuk saat boyunca solunum sıkıntısi çekti doktor bekledik devlette yoktu  akciğer kanaması geçirdi hicbirsekilde anlamadılar oyuzden kötü de çok davrandılar eğitim araştırma hastanesi ama rezil bir yerdi
(2,103 puan) tarafından
Canım benim hamileliğimin başından beri tansiyon sıkıntım var Daha doğrusu benim normalde de tansiyon sıkıntımı varmış hamilelikte patlak verdi bana 33 haftama kadar normal seni doğurtururuz sıkıntı etme doğurturuz dediler beni bir anda böyle ortada bıraktılar üniversite hastanesine sevk edildim üniversite hastanesine kontrole gittiğimde yatışım yapıldı 3 gün sonra 37 haftamda sezeryan olmak zorunda kaldım ama beni 33 haftama kadar normal doğurtacağız seni Devlet Hastanesi'ne doğuracaksın diye kandırdılar tamamıyla ihmalkar davrandılar asla Tansiyonumu ciddiye almadılar en son 19'a 9 tansiyonuna gittim kadın doğuma randevuya doktor ve Ebe bana nasıl ayaktasın şu an beyin kanaması geçiriyor olman gerekiyordu dediler Sadece yani çok o konuda Ben devlet hastanelerini beğenmiyorum o yüzden Ha mecbur kaldığım sürece elbet gidiyorum ama bir daha doğumum olsa sadece kontrolümü orada yapıp üniversite hastanesine tekrar doğum yaparım Devlet hastanelerinde doğum yapmam ben Bir de sırf ikili tarama testi yaptırmadım diye karşıma çıkıp bir tane doktor Ne yani sen doğum yaptığın zaman ben nöbetçi olur da senin doğumunu yaptırırsam bebeğin özürlüğü çıkarsa beni dava etme ben senin doğumunu yaptırmam dedi Çok acımasızca konuşuyorlar Ayrıca sanki ikili test yaptırma zorunluluğu varmış gibi davranıyorlar ben detaylı ultrasonumu her şeyimi yaptırdım yok ikili test yaptırmadım diye adam Bana öyle söyledi
(570 puan) tarafından
Allah ıslah etsin ne diyin peki hangi hastanede doğum yaptiniz
(2,103 puan) tarafından
Çanakkale onsekiz mart üniversitesindr yaptım canım
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Hastanede alani riskli gebelik olan doktor varsa olur benim doktorum oyle mesela tup bebek oldugu icin cokta guzel ilgilenir en ince ayrintisina kadar insani rahatlatir 
(570 puan) tarafından
Anladım cnm çok sağol  hangi hastane peki gittiginiz
(2,704 puan) tarafından
İstanbul merter medipol
(570 puan) tarafından
Acaba Anadolu yakasında varmıdır pahalı dimi ama orası baya
(2,704 puan) tarafından
İki tane bayan doktor da var onlar muayene 700 civari benim doktorum 900 aradaki fark bu. Ben sezaryen olucam 20 25 bin gider diye dusunuyorum ama feda olsun diyoruz. Sağlıkla kolaylikla kavusalim bebeklerimize. Sen guvendigin ozel hastaneleri ara sor bransi riskli gebelik olan doktorunuz var mi diye. Ya da internet sitelerinden doktorun ilgili alanlarina bakabilirsin eğitimi uzmanlik alanlari filan yaziyo ya
0 oy
(8,937 puan) tarafından
Riskli gebelik takibi yapan doktorlar var özel hastanelerin sitesinde doktorlar biyografisini yazar sadece o doktorlar kabul eder
(570 puan) tarafından
Tamam canm sagol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 98 göst.
28 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 396 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Asli_aydmr (149 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 102 göst.
29 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pembeli (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilknur17 (407 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,499 cevap

34,953 kullanıcı

...